Bezpečne objednať

Objednávka zájazdu je otázka dôvery! My to vieme a kladieme preto veľký dôraz na to, aby sme našim zákazníkom umožnili bezpečnú objednávku vybraného zájazdu. Členstvom v organizácii Reisegarant GmbH istíme všetky platby našich zákazníkov. Ďalej sme tiež členom v nemeckom zväzku cestovných kancelárií a agentúr (Deutscher Reiseverband resp. DRV), ktorý je tretím najväčším na svete. Pre členstvo sú dobré referencie kancelárie podmienkou. U nás objednávate bezpečne!

Deutscher ReiseVerband (Nemecká asociácia cestovných kancelárií)

DRV je najväčšia organizácia cestovných kancelárií a organizátorov zájazdov v Nemecku.

Podmienky prijatia
  • Minimálne dve referencie o firme, napríklad od iných členov organizácie DRV alebo od obchodnej banky (referencie si vyžiada DRV)
  • Cestovné kancelárie sa musia preukázať dokladom o poistení proti úpadku
  • Dostatočný firemný kapitál a riadne vedené účtovné záznamy

Reise Garant

Reisegarant je záverečným článkom a miestom spracovania, ktorý zákonom predpísala Európska únia ako poistenie proti platobnej neschopnosti cestovnej kancelárie pre Generali Versicherung AG. Podrobnejšie informácie nájdete tu.

Hodnotenie hotelov od Zoover

Na získanie prehľadu o ponúkaných ubytovacích zariadeniach odporúčame našim zákazníkom prečítať si hodnotenie hotelov na internetovej stránke www.zoover.co.uk. Okrem presného popisu ubytovacieho zariadenia nájdete na tomto hotelovom portáli aj autentické fotografie a videá. Hodnotenia sú popritom dostupné skoro v každom európskom jazyku.