Poradca lyžiarskych stredísk
Nájdite lyžiarske stredisko, ktoré je ideálne pre Vás!
  1. Jednoducho zvoľte, čo je pre Vás dôležité.
  2. Na základe Vami zadaných údajov, Vám navrhujeme miesta, ktoré sú pre Vás optimálnymi lyžiarskymi strediskami.
Informácie o lyžiarskom stredisku
ľubovoľné ľubovoľné
ľubovoľné ľubovoľné
ľubovoľné
Lyžiarske stredisko vhodné najmä pre
nedôležité
nedôležité
nedôležité
Ostatné
nedôležité
nedôležité
nedôležité
nedôležité
Údaje o zájazde
ľubovoľné
Váš výber
Veľkosť: ľubovoľné Začiatočníci: nedôležité Snowpark: nedôležité dĺžka:
Najvyšší bod v stredisku: ľubovoľné Skúsení a freerideri: nedôležité Vleky a lanovky: nedôležité Krajina: ľubovoľné
Bežkárske trate-km: ľubovoľné Hodnotenie zákazníkov: ľubovoľné Cena na osobu: ľubovoľné
Rodina a deti: nedôležité Après ski: nedôležité termín: ľubovoľné
Došlo k chybe. Prosím, skontrolujte zadané údaje a skúste to znova. Pri vyhľadávaní sa vyskytla chyba.

Lyžiarsky región Skirama Dolomiti

Skipas "Kombi (5+1)" je 5-denný skipas na všetky zjazdovky v lyžiarskom stredisku Paganella platiaci na 1 deň v inom lyžiarskom stredisku napr. Folgarida-Marilleva, Madonna di Campiglio, Pinzolo, Passo Tonale, Pejo, Monte Bondone alebo Folgaria.

Lyžiarske stredisko okolo Madonna di Campiglio sa tiahne do nadmorskej výšky až 2 550 m a zahŕňa celkom 90 km zjazdoviek, ktoré sú prepojené 20 vlekmi. Väčšina vlekov začína priamo v centre a prevažujú tu ľahké až stredne ťažké zjazdovky, ktoré potešia hlavne začiatočníkov a rekreačných lyžiarov. Taktiež aj skúsenejší lyžiari si tu prídu na svoje. Známa FIS zjazdovka "3-Tre", na ktorej sa koná svetový pohár v mužskom slalome a "Spinale Direttissima" na Monte Vám rozprúdi adrenalín v krvi!

V lyžiarskom stredisku Folgarida-Marilleva sa nachádza 53 km zjazdoviek, 26 moderných vlekov a zasnežovacie zariadenia vo výške v nadmorskej výške od 1 300 až do 2 180 m. V areálu prevažujú z väčšej časti ľahšie až stredne ťažké zjazdy, ale nájdu sa tu aj nejaké čierne zjazdovky ako napr. "Nera Folgarida", ktorá meria 1,8 km.

Vo Folgaria tvoria lyžiarske strediska Costa, Francolini, Fondo Piccolo, Fondo Grande, Malga Ortesino a Serrada tzv. lyžiarsky kolotoč a sú napojené na stredisko Fiorentini, čo Vám umožní použitie 22 vlekov a spolu 43 km zjazdoviek. V stredisku nájdete skôr stredne ťažké zjazdovky, ale je tu aj dosť zjazdov pre začiatočníkov, pokročilých a profíkov. Cima Sommo Alto – Costa (Emozioni) je s dĺžkou 2,5 km a výškovým rozdielom 400 m najdlhšou zjazdovkou tohto strediska a je vhodná aj pre skúsenejších lyžiarov. Fondo Grande (Martinella Nord) je považovaný za najťažší zjazd a s dĺžkou 1,5 km Vás potrápi alebo poteší.

V Pinzolo nájdete okolo vrcholku Doss del Sabion malé ale vhodné lyžiarske stredisko pre rodiny s deťmi. Celkom tu nájdete 30 km zjazdoviek a 10 vlekov v nadmorskej výšky od 800 do 2 100 m. Prevažujú tu jednoduché až stredne ťažké svahy, ktoré sú skvelé pre začiatočníkov a ich prvé pokusy v snehu. Okrem toho je tu ako extra pre deti prázdninový program, takže sa rodiny často rozhodujú pre toto lyžiarske stredisko.

V obľúbenom Monte Bondone môžete lyžovať medzi 1 184 až 2 090 m.n.m. na 20 km zjazdoviek, ktoré sú vďaka šiestim prístupom dobre dostupné a sú kompletne zasnežované. Pestrá ponuka je pre začiatočníkov ako aj pre pokročilých a sľubuje množstvo zábavy!
K zväčšeniu kliknite na plán zjazdoviek.

Ubytovanie v regióne Paganella

5 ubytovaní: Lyžiarsky región Paganella

  • Zoradiť podľa:
  • počet hviezdičiek
  • Hodnota odporúčaní
  • cena
Last Minute & More dostupné dostupné na vyžiadanie

Informácie o lyžiarskom regióne

Skirama Dolomiti

Najvyšší bod: 3 016 m
Najnižší bod: 800 m
Vlekov celkom: 156
Kotvové vleky: 38
Sedačkové lanovky: 94
Kabínkové lanovky: 24
Zjazdoviek celkom: 418 km
Zjazdovky:
148 km
Zjazdovky:
223 km
Zjazdovky:
47 km