Après ski v Rakúsku – to pravé orechové

Pre mnohých milovníkov zimných športov patrí poriadna dávka zábavy k zimnej dovolenke rovnako ako zasnežené svahy a výhľad na biele vrcholky hôr. Po odopnutí dosiek to znamená vydať sa k najbližšiemu baru a oslavovať, tancovať a poriadne sa baviť! Rakúsko bolo je a bude krajinou, ktorá láka fanúšikov zábavy z celého sveta svojou ponukou nezabudnuteľnej párty. Pochutnať si pritom možno na miestnych špecialitách ako sú napríklad "Käsespätzle" a "Kaiserschmarrn" alebo lahodných nápojoch a koktejloch ako napríklad "Lumumba". Večer sa zábava presúva do početných horských chatiek, barov pod dáždnikom a diskoték. Pri výborných tónoch šlágrových rytmov a párty hudby vo vás rozprúdi DJ perfektnú atmosféru. Máte chuť zažiť presne to? Potom neváhajte a prezrite si našu ponuku zájazdov après-ski!

Après ski v Rakúsku – to pravé orechové
Après ski v Rakúsku – to pravé orechové

Kam za après ski v Rakúsku?

Rakúsko je obľúbenou krajinou pre milovníkov zimných športov. Nieje sa čomu diviť! Tu nájdete všetko, po čom srdce túži: mnoho lyžiarskych stredísk, zjazdoviek so všetkými stupňami obtiaže a legendárne aprè ski párty v celej alpskej oblasti. Ischgl, Sölden, Saalbach, Kitzbühel, St. Anton alebo Mayrhofen je len niekoľko lyžiarskych stredísk, v ktorých môžete vyraziť na párty po dni na zjazdovke. Práve tu máme mnoho ubytovaní rôzneho typu: či už so stravovaním all inclusive, s polpenziou alebo s vlastným stravovaním - určite nájdete správny hotel pre Vašu ďalšiu zimnú dovolenku s après ski.

Prečo práve après ski v Rakúsku?

Rakúsko a tu predovšetkým Tirolsko ponúkajú početné možnosti vo veciach après ski. Nezáleží na tom, či hľadáte párty v malých baroch pod dáždnikom alebo exkluzívnu zábavu so známymi hosťami - v Rakúsku nájdete après ski každého druhu. Okrem toho vám ponúkajú après ski párty skvelú príležitosť spoznať nových ľudí a aj po dni plnom lyžovania zažiť ešte veľa zábavy na vašej lyžiarskej dovolenke.

Načo by ste mali dbať pri zimnej dovolenke s après ski?

Keď chcete stráviť lyžiarsku dovolenku v stredisku s après ski, mali by ste už pri hľadaní ubytovania vybrať vhodnú ponuku. Využite tu jednoducho našu funkciu filtrov "après ski" a hneď sa vám zobrazia ponuky, ktoré toto ponúkajú. Okrem toho by sme vás chceli upozorniť z dôvodu bezpečnosti na nasledovné: neodporúčame prijímať alkohol počas lyžovania. Tým neohrozujete len seba ale aj ostatných zimných športovcov. Riaďte sa pojmom après ski, ktorý znamená oslava až po lyžovaní. Prajeme vám vydarenú zimnú dovolenku!