Poradca stredísk
Nájdite lyžiarske stredisko, ktoré je ideálne pre Vás!
  1. Jednoducho zvoľte, čo je pre Vás dôležité.
  2. Na základe Vami zadaných údajov, Vám navrhujeme miesta, ktoré sú pre Vás optimálnymi lyžiarskymi strediskami.
Informácie o lyžiarskom stredisku
ľubovoľné ľubovoľné
ľubovoľné ľubovoľné
ľubovoľné
Lyžiarske stredisko vhodné najmä pre
nedôležité
nedôležité
nedôležité
Ostatné
nedôležité
nedôležité
nedôležité
nedôležité
Údaje o zájazde
ľubovoľné
Váš výber
Veľkosť: ľubovoľné Začiatočníci : nedôležité Snowpark : nedôležité dĺžka:
Najvyšší bod v stredisku: ľubovoľné Skúsení a freerideri : nedôležité Vleky a lanovky : nedôležité Krajina : ľubovoľné
Bežkárske trate-km : ľubovoľné Hodnotenie zákazníkov : ľubovoľné Cena na osobu : ľubovoľné
Rodina a deti : nedôležité Après ski : nedôležité termín: ľubovoľné
Došlo k chybe. Prosím, skontrolujte zadané údaje a skúste to znova. Pri vyhľadávaní sa vyskytla chyba.

Hodnotenie zákazníkov

Val d'Isère

32 Počet hodnotení:

91 % Hodnota odporúčaní:

Stredisko 9,2
Lyžiarska oblasť 9,5

Snowpark: Val d'Isere Snowpark, Gliss'Park, Gletscher Park, Swatch Snowpark, Acticross Val d'Isère

So skipasom "Tignes - Val d´Isere" máte prístup ku konca neberúcim možnostiam rôznych zábavných športov na snehu. Začnime "Val d'Isere Snowpark". Park sa nachádza v nadmorskej výške 2 300 m medzi strediskami Val d'Isere a Tignes, neďaleko sedačkovej lanovky Montablanc na Bellevarde. Park ponúka tri rôzne trasy - zelenú, červenú a čiernu - ktoré sa svojím vybavením vyrovnajú nárokom každého freestylistu. Ďalej tu nájdete pri lanovke borsat-lift, boardercrossovú trať s elementami Funslope a taktiež tunel alebo vlnitú dráhu. Po akčnom dni nie je divu, ak vám vyhladnete a čím lepším zahnať škvŕkanie v bruchu, než šťavnato ugrilovaným mäsom? Ak zdieľate náš názor, vydajte sa do Chill Chalet, kde si pochutnáte na horskom BBQ.

Pokračujeme smerom k lyžiarskemu stredisku Tignes, do ktorého sa so svojím skipasom dostanete tiež. Odtiaľ máte prístup hneď k trom snowparkom. Najväčší z nich je "Swatch Snowpark" v nadmorskej výške 2 400 až 2 600 m. Ďalej je potom priamo v stredisku snowpark "Gliss Park" a "Tignes Gletscher Snowpark". Vo "Swatch Snowparku" vás očakáva 16 skokanských mostíkov a niekoľko rúrok rôznych stupňov obtiažnosti, na ktorých môžete dokázať ako aj rozvíjať svoje umenie. Či už je to len váš koníček alebo sa tým zaoberáte profesionálne, každému je tu k dispozícii mnoho vhodných prekážok. Čerešničkou na torte je tu funkcia Swatch "Shoot my Ride", ktorá umožňuje nahrávku svojej vlastnej jazdy a následné prehranie na obrovskom premietacom plátne vo "Swatch Cool Zone", kde svoj skok na big air môžete do detailu analyzovať.

Menší Gliss Park ponúka dobré možnosti tréningu - ako začiatočníkom, tak aj pokročilým jazdcom. Nájdete tu rôzne trasy, napríklad boardercrossovú, s prekážkami a dokonca aj jednu na paralelný slalom. V žiadnom prípade by ste park nemali obchádzať, čo dokazuje aj miestne airbag. V rozmedzí januára a apríla je v Tignes okrem iného pripravená obria U-rampa a konajú sa tu medzinárodné závody.

Na ľadovci Grande Motte si na Vás v nadmorskej výške 3 456 m brúsi zuby Tignes Gletscher Snowpark s rôznymi prekážkami typu kicker, rails, boxami alebo woops. To všetko pred jedinečnou kulisou zasnežených vrcholkov, ktorá vyráža dych ako začiatočníkom tak i profesionálom. Najzaujímavejšie na tom je, že je park pripravený privítať športových hostí aj počas letnej sezóny, takže tu máte možnosť sebazdokonaľovania po celý rok. Trasy sa okrem toho aj pravidelne menia, takže ani opätovná návšteva nebude dôvodom na nudu!
Pre zväčšenie kliknite na plán snowparku.

Ubytovanie Val d'Isère

Hľadať…
: Snowpark Val d'Isère
Momentálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky.