Newsletter

Prihláste si newsletter a zaistite si mnoho výhod!

ďalšie info o zájazde

Grátis storno a zmena objednávky

Grátis storno

Objednali ste si zájazd a Váš šéf Vám neschválil dovolenku? My Vám vyjdeme v ústrety pri zrušení, či zmene objednávky! Tento úkon môžete vykonať do určitého termínu bezplatne. Takmer žiadna iná cestovná kancelária nie je tak ústretová k zákazníkom ako my.

Grátis storno

V priebehu 5 dní po uskutočnení objednávky môžete od tejto objednávky bezplatne odstúpiť, ak zájazd začína za viac ako 6 týždňov (42 dní). Túto možnosť je možné využiť iba jedenkrát na zákazníka príp. skupinu a to iba v prípade, ak už nedošlo k preobjednaniu zájazdu.
Pokiaľ zájazd začína za menej ako 6 týždňov (od 41. dňa pred príchodom), bude stornovanie zájazdu spoplatnené podľa bodu 4a našich Všeobecných obchodných podmienok.

U vybraných ubytovaní je navyše možné bezplatné zrušenie do 16 dní pred príchodom. Pre Vás to znamená ešte väčšiu flexibilitu a istotu pri plánovaní Vašej budúcej lyžiarskej dovolenky. Zodpovedajúce ubytovanie, u ktorých je možné bezplatné zrušenie do 16 dní pred príchodom, nájdete tu.

Očakávania bez rizika: Koronavírusová záruka vrátenia peňazí a bezplatné storno do 30.09.2022!

Vzhľadom na súčasnú situáciu môžete profitovať z našej Koronavírusovej záruky vrátenia peňazí! (podrobnosti)
Navyše Vám poskytneme až do 30.09.2022 možnosť bezplatného storna na všetky objednávky pre sezónu 22/23. Platí najneskôr 14 dní pred zahájením zájazdu. Tak si urobte radosť a objednajte už teraz!

Grátis zmena objednávky

Ak chcete vykonať zmeny v objednávke, napríklad zmeniť hotel, alebo zmeniť dátum zájazdu, môžete tak učiniť 6 týždňov (42 dní) do začiatku zájazdu bezplatne, a to v prípade pokiaľ je Vami požadovaná alternatíva k dispozícii a pokiaľ sa nezníži počet dní pobytu resp. počet účastníkov. Platí aktuálna cena nového zájazdu bez akcií Last-Minute & More.
V prípade príchodu na zájazd za menej ako 6 týždňov (od 41. dňa pred začiatkom zájazdu) bude zmena objednávky spoplatnená podľa bodu 5a našich Všeobecných obchodných podmienok.

Pre stornovanie alebo zmenu objednávky sa prosím obráťte pod uvedením Vášho čísla objednávky na storno-sk@snowtrex.com.