Newsletter

Prihláste si newsletter a zaistite si mnoho výhod!

ďalšie informácie o zájazde

Grátis storno a zmena objednávky

Grátis storno

Objednali ste si zájazd a Váš šéf Vám neschválil dovolenku? My Vám vyjdeme v ústrety pri zrušení, či zmene objednávky! Tento úkon môžete vykonať do určitého termínu bezplatne. Takmer žiadna iná cestovná kancelária nie je tak ústretová k zákazníkom ako my.

Grátis storno

V priebehu 5 dní po uskutočnení objednávky môžete od tejto objednávky bezplatne odstúpiť, ak zájazd začína za viac ako 6 týždňov (42 dní). Túto možnosť je možné využiť iba jedenkrát na zákazníka príp. skupinu a to iba v prípade, ak už nedošlo k preobjednaniu zájazdu.
Pokiaľ zájazd začína za menej ako 6 týždňov (od 41. dňa pred príchodom), bude stornovanie zájazdu spoplatnené podľa bodu 4a našich Všeobecných obchodných podmienok.

Očakávania plné radosti a bez rizika: bezplatné korona-právo na odstúpenie od zmluvy!

Vzhľadom na súčasnú situáciu Vám poskytneme navyše na všetky nové objednávky právo na bezplatné odstúpenie od zmluvy až do 30.09.2020. Platí najneskôr do 14 dní pred začátkom zájazdu a pre nové objednávky od 20.03.2020. Niet na čo čakať! Objednajte už teraz a tešte sa o to skôr!
Informácie o platbe: V prípade novej objednávky je záloha aj naďalej splatná po obdržaní potvrdenia o zájazde. Zaplatením zálohy samozrejme nestrácate právo na bezplatné stornovanie. V takom prípade by Vám bola záloha vrátená.

Grátis zmena objednávky

Ak chcete vykonať zmeny v objednávke, napríklad zmeniť hotel, alebo zmeniť dátum zájazdu, môžete tak učiniť 6 týždňov (42 dní) do začiatku zájazdu bezplatne, a to v prípade pokiaľ je Vami požadovaná alternatíva k dispozícii a pokiaľ sa nezníži počet dní pobytu resp. počet účastníkov. Platí aktuálna cena nového zájazdu bez akcií Last-Minute & More.
V prípade príchodu na zájazd za menej ako 6 týždňov (od 41. dňa pred začiatkom zájazdu) bude zmena objednávky spoplatnená podľa bodu 5a našich Všeobecných obchodných podmienok.

Pre stornovanie alebo zmenu objednávky sa prosím obráťte pod uvedením Vášho čísla objednávky na storno-sk@snowtrex.com.