Newsletter

Prihláste si newsletter a zaistite si mnoho výhod!

ďalšie informácie o zájazde

Záruka vrátenia peňazí

Koronavírusová záruka vrátenia peňazí

Bezpečná objednávka s koronavírusovou zárukou vrátenia peňazí!

Pokiaľ bude pre Vami objednané obdobie zájazdu z dôvodu pandémie koronavírusu uzavreté ubytovanie alebo všetky lyžiarske strediská zahrnutá v objednanom skipasu, máte nárok na bezplatné storno. To platí aj v prípade, ak je Ministerstvom zahraničných vecí­ a európskych záležitostí­ Slovenskej republiky pPrípadne ekvivalentným úradom v mieste Vášho bydliska) pre objednané rekreačné stredisko vydané varovanie pred cestou alebo nie je príchod možný z dôvodu uzatvorenia hraníc cieľovej krajiny.
V takom prípade je možné zájazd bezplatne stornovať od 10 dní pred jeho začiatkom. Stornovanie musí byť vykonané do dvoch dní pred dňom príchodu.

Čiastka zaplatená za zájazd bude odoslaná do 14 dní od stornovania. Už v minulej sezóne sme vrátili 100% poplatkov za zájazdy zákazníkom, ktorých zájazdy nebolo možné realizovať z dôvodu pandémie koronavíru. Prostriedky zákazníkov sú navyše poistené proti úpadku.

Neustále aktualizované informácie a vstupné požiadavky týkajúce sa cestovania v období koronavíru nájdete v našom aktuálnom varovaniu pred cestou.