Newsletter

Prihláste si newsletter a zaistite si mnoho výhod!

Priatelia odporúčajú priateľov
odporučte SnowTrex a zaistite si 5% zľavu

Priatelia odporúčajú priateľov</br>odporučte SnowTrex a zaistite si 5% zľavu

Páčilo sa Vám na dovolenke s CK SnowTrex?

Potom zdieľajte Vašu radosť a profitujte z nej hneď dvakrát. Za každé úspešne odporúčanie sa Vám SnowTrex poďakuje 5% zľavou na Vašu ďalšiu zimnú dovolenku a Vami odporúčaný priateľ obdrží automaticky zľavu 20 € na svoju prvú objednávku.

A je to veľmi jednoduché

  1. Využite personalizovaný link "Odporúčanie priateľovi" z nášho newsletteru alebo si jednoducho dole na tejto stránke vygenerujte nový link "Odporúčanie priateľovi". Upozornenie: Prémia za odporúčanie Vám môže byť priradená iba cez tento link!
  2. Zdieľajte Váš personalizovaný link "Odporúčanie priateľovi" s Vašimi priateľmi a známymi cez e-mail, Facebook, WhatsApp, Twitter & co.
  3. Priatelia a známi navštívia našu webovú stránku cez link "Odporúčanie priateľovi" a objednajú si zimnú dovolenku na www.snowtrex.sk. Zľava vo výške 20 € bude automaticky odpočítaná v priebehu objednávacieho procesu.
  4. Vy obdržíte za každé úspešné odporučenie 5 % z ceny zájazdu Vášho priateľa na Vašu ďalšiu objednávku lyžiarskeho zájazdu. Predpoklad: Vami odporúčaný priateľ si predtým neobjednal žiadny zájazd cez SnowTrex. Zľavu obdržíte po ukončení zájazdu Vami odporúčaného priateľa vo forme poukazu e-mailom.

Príklad

Jeden z Vašich priateľov si objedná zájazd ako náš nový zákazník spolu s dvomi ďalšími osobami cez Váš odkaz "Odporúčanie priateľovi". Cena zájazdu činí 2 000 €. Vy obdržíte darčekový poukaz vo výške 100 €. Tento poukaz dostanete prostredníctvom e-mailu, po návrate Vašich priateľov zo zájazdu. Darčekový poukaz môžete jednoducho zadať pri Vašej ďalšej objednávke a ušetriť tak hotovosť. Dodatočné využitie tohto poukazu na už objednaný zájazd nie je možné.

Vaša jedinečná výhoda

Darčekový poukaz nemusí byť ihneď využitý. Platí pre aktuálnu, ako aj budúcu sezónu. Získajte nám viacero zákazníkov, Váš dobropis bude sčítaný a hodnota Vášho darčekového poukazu bude stúpať stále ďalej. Takto je dokonca možné, objednať si zájazd úplne zadarmo, pokiaľ hodnota darčekového poukazu bude zodpovedať cene zájazdu!

Váš odporúčajúci odkaz

Chceli by ste nadchnúť priateľov, známych alebo príbuzných pre zimnú dovolenku a potrebujete k tomu Váš osobný odkaz? Zadajte do políčka jednoducho Vašu e-mailovú adresu, ktorú ste použili k objednaniu zimnej dovolenky u nás a následne obdržíte e-mailom Váš odkaz:

Často položené otázky

V našich FAQ nájdete odpovede na najdôležitejšie otázky týkajúce sa témy "Odporúčanie priateľovi."