Jarné prázdniny 2022

Jarné prázdniny sa často nesú v duchu rodinného lyžovania. Veď čo je lepšie, ako vyraziť na spoločnú zimnú dovolenku plnú oddychu v kombinácii so športovým vyžitím? Či sa rozhodnete pre lyžiarsky zájazd v apartmánoch bez stravy, v penzióne s raňajkami alebo v hoteli s polpenziou a wellness - výber zaujímavých ponúk je skutočne veľký!Pomocou funkcie vyhľadávanie nájdete mnoho ponúk v čase jarných prázdnin 2022. Neváhajte a zaistite si najlepšie ubytovanie za najlepšiu cenu.

Jarné prázdniny 2022
Jarné prázdniny 2022

Jarné prázdniny sú perfektnou dobou na lyžiarsku dovolenku.

Lyžiarska dovolenka je najlepšia práve v čase prázdnin: využite voľné dni a vyrazte do hôr. Rodičia tak strávia školské prázdniny s deťmi na snehu a na čerstvom vzduchu. Nezáleží na tom, či Rakúsko, Francúzsko, Taliansko alebo Nemecko, máme pre Vás pripravených mnoho cieľov, kde môžete stráviť perfektnú zimnú dovolenku. Jarné prázdniny sú väčšinou bohaté na sneh a často plné slnečných lúčov. Chamrousse je vďaka svojej polohe považované za stredisko bohaté na sneh aj v čase jarných prázdnin. Tu si prídu na svoje ako deti, tak aj dospelí. K dispozícii je detský funkpark alebo aj snowpark. Chceli by ste radšej stráviť dovolenku v Taliansku? Potom sa pozrite na naše stránky a vyberte si z ponúk v Livignu alebo iných strediskách v talianskych Alpách. Taktiež v stredisku Zillertal Arena alebo napr. v nemeckých strediskách ako Zugspitze, strávia rodiny s deťmi alebo skupiny, ale taktiež aj tí, ktorí radi strávia dovolenku osamote, tú pravú lyžovačku.

Prázdniny s rodinou na svahu

Skúšajú Vaše deti prvýkrát lyžovať? Potom máme pre Vás tip na stredisko vhodné predovšetkým pre začiatočníkov a tých najmenších. V lyžiarskom regióne Zillertal nájdete nie len mnoho modrých zjazdoviek, ktoré patria k tým najjednoduchším, ale taktiež aj mnoho ubytovaní, ktoré sú vhodné pre rodiny s deťmi. Zároveň vhodným stredisko pre rodiny je aj stredisko Kitzbühel. Tu nájdete taktiež veľa zjazdoviek, ktoré sú vhodné práve pre začiatočníkov. S lanovkou 3S-Bahn získate vďaka priehľadnej podlahe úplne iný pohľad na svet. Taktiež Francúzsko má čo ponúknuť. Vo Val d’Isère je stredisko isté na sneh a zároveň je to dedinka poprepletaná históriu zo 16. st., kde si môžete užiť dni aj mimo zjazdovku.

Jarné prázdniny pre milovníkov párty a pre aktívnych dovolenkárov.

Chcete stráviť jarné prázdniny aktívne? Potom je Öztal v Tirolsku tým pravým strediskom pre Vás! V Söldene máte zjazdovky všetkých stupňov obtiažnosti, turistické chodníčky, ako aj voľnočasovú arénu, párty na saniach a nočné lyžovanie. Legendárna après ski metropola Vám ponúka popoludní a večer vždy "Highlife" a mnoho párty. V najväčšom prepojenom stredisku sveta Les 3 Vallées vo Francúzsku, sa nudiť určite nebudete: veľa ponúk après ski, nočné sánkovanie, bowlingové centrum alebo túry na snehovou skútri. V tomto stredisku si užijete veľa zábavy.