Poradca lyžiarskych stredísk
Nájdite lyžiarske stredisko, ktoré je ideálne pre Vás!
  1. Jednoducho zvoľte, čo je pre Vás dôležité.
  2. Na základe Vami zadaných údajov, Vám navrhujeme miesta, ktoré sú pre Vás optimálnymi lyžiarskymi strediskami.
Informácie o lyžiarskom stredisku
ľubovoľné ľubovoľné
ľubovoľné ľubovoľné
ľubovoľné
Lyžiarske stredisko vhodné najmä pre
nedôležité
nedôležité
nedôležité
Ostatné
nedôležité
nedôležité
nedôležité
nedôležité
Údaje o zájazde
ľubovoľné
Váš výber
Veľkosť: ľubovoľné Začiatočníci: nedôležité Snowpark: nedôležité dĺžka:
Najvyšší bod v stredisku: ľubovoľné Skúsení a freerideri: nedôležité Vleky a lanovky: nedôležité Krajina: ľubovoľné
Bežkárske trate-km: ľubovoľné Hodnotenie zákazníkov: ľubovoľné Cena na osobu: ľubovoľné
Rodina a deti: nedôležité Après ski: nedôležité termín: ľubovoľné
Došlo k chybe. Prosím, skontrolujte zadané údaje a skúste to znova. Pri vyhľadávaní sa vyskytla chyba.

Snowpark: Absolut Snowpark Altenmarkt

V "Salzburger Sportwelt" vás na Shuttlebergu ve Flachauwinklu očakáva špeciálna a veľmi sladká čerešnička na torte, pokiaľ ide o freestyle - „Absolut Snowpark“! Či ste na honbe za adrenalínom, absolútni začiatočníci alebo profíci - ak hľadáte parádnu možnosť, ako sa vybúriť, bude toto miesto tým pravým. Dobrodružstvo začína na kicker line, ktorá je hneď pri výstupe šesťmiestnou sedačkovou lanovkou Absolut Shuttle, patriaca priamo k parku. Jeho prvotriednu kvalitu a exkluzivitu potvrdzuje každoroční „Spring Battle“, čo je najpopulárnejší rakúsky snowboardový závod „on mountain“. Z kicker line sa ide ďalej na rail line, kde sa môžete zdokonaľovať na prekážkach typu kinked rail, rainbow rail, hand rail, box, downrails a double kinked rail. Last but not least sa v jibparku, ktorý je zachovaný v štýle skateparku, môžete predviesť po kreatívnej a spontánnej stránke.

Kto si snáď myslí, že je táto rozmanitá ponuka prekážok všetko, ten sa veľmi pletie! „Absolut Snowpark“ vás obohatí o skúsenosti na 100 m dlhej U-rampe s výškou 4 m a na superpipe v podobe 160 m dlhého monštra, ktoré je nad hornou stanicou lanovky Family Shuttle k neprehliadnutiu. Nenájdete tu klasickú chill zónu, ale vy tu nájdete rovno celý chill house! A práve tam sa vám potom splnia všetky ostatné priania, po ktorom piští srdce každého freestylistu - o niektorých možno ešte ani neviete. Ide tu o viac, než len sound, videowalls a dostatočný priestor pre oddych. V dvojpodlažnom dome nájdete mini skate rampu a masívne skalky pre bouldering.

Od roku 2007 má „Absolut Park“ prírastok, tým Burton a Absolut Park nemohli inak, než zasadiť do Flachauwinklu ďalší park - „The Stash“. Koncept je obdivuhodný, keďže tu ide o to ako dokázať svoju kreativitu na čiastočne skrytých prekážkach, ktoré idú ruka v ruke s prírodou. Zábavné a popravde aj pomerne jednoduché prekážky sa dajú jazdiť najrôznejším štýlom a zaručujú tým maximálny pôžitok z freestylu. Pri výstupe lanovky Powder Shuttle nájdete navyše aj „Lil' Stash“ - ideálne pre tých kreatívnych. Vy ešte sedíte? Zbaľte dosky, skateboardy a horolezecké topánky a hor sa na Shuttleberg, odkiaľ si odveziete jedinečné parádne zážitky!
Pre zväčšenie kliknite na plán snowparku.

Ubytovanie Altenmarkt

2 ubytovania: Snowpark Altenmarkt

  • Zoradiť podľa:
  • počet hviezdičiek
  • Hodnota odporúčaní
  • cena
Viac informácií o ubytovaní

Rodinné trojhviezdičkové superior ubytovanie Laudersbach 's Landhotel Gasthof sa nachádza cca 800 m od centra Altenmarktu. Skibus stojí predo dverami a zavezie vás do cca 4 km vzdialeného lyžiarskeho strediska Flachau. Vlek v Eben v Pongau nájdete po asi 2 km, sánkárska dráha a najbližšia trasa pre bežkárov sú cca 300 m od hotela. Ubytovanie je zariadené s láskou k detailu a skladá sa z dvoch budov, ktoré sú od seba vzdialené cca 30 m. K dispozícii je recepcia, reštaurácia …

Viac informácií o stredisku

Výška lyžiarskeho strediska: 842 m

Viac informácií o lyžiarskom stredisku

Zjazdovky: 760 km | Najvyšší bod: 2 188 m

Všetky služby zahrnuté v cene

Skipas v hodnote 257 € v cene!

Typ izby noci Skipas Od  
Dvojlôžková izba sprcha/WC (Economy), P 3 - 7 309 € 279 € Objednať
Dvojlôžková izba/2 prístelky sprcha/WC (Komfort), P 3 - 7 349 € 319 € Objednať
Ceny pri rôznom obsadení
1 3.5
Viac informácií o ubytovaní

Rodinný trojhviezdičkový hotel Brückenwirt sa nachádza približne 400 m od centra obce Altenmarkt. Skibus stojí v bezprostrednej blízkosti. Lyžiarske stredisko Flachau je vzdialené cca 4 km a vlek v Eben v Pongau asi 2 km. Príjemný hotel má k dispozícii recepciu, lobby, výťah (nie všetky poschodia), reštauráciu, jedálenskú sálu, kaviareň, spoločenskú miestnosť, salónik a posilovňu (v cene). Cca 170 m² veľké wellness zariadenie ponúka krytý bazén, fínsku saunu, bio saunu, …

Viac informácií o stredisku

Výška lyžiarskeho strediska: 842 m

Viac informácií o lyžiarskom stredisku

Zjazdovky: 760 km | Najvyšší bod: 2 188 m

Všetky služby zahrnuté v cene

Skipas v hodnote 342 € v cene!

Typ izby noci Skipas Od  
Dvojlôžková izba sprcha/WC, P 3 - 10 349 € 319 € Objednať
Dvojlôžková izba/prístelka sprcha/WC, P 3 - 10 349 € 319 € Objednať
Ceny pri rôznom obsadení
2 3
Last Minute & More dostupné dostupné na vyžiadanie