Poradca stredísk
Nájdite lyžiarske stredisko, ktoré je ideálne pre Vás!
  1. Jednoducho zvoľte, čo je pre Vás dôležité.
  2. Na základe Vami zadaných údajov, Vám navrhujeme miesta, ktoré sú pre Vás optimálnymi lyžiarskymi strediskami.
Informácie o lyžiarskom stredisku
ľubovoľné ľubovoľné
ľubovoľné ľubovoľné
ľubovoľné
Lyžiarske stredisko vhodné najmä pre
nedôležité
nedôležité
nedôležité
Ostatné
nedôležité
nedôležité
nedôležité
nedôležité
Údaje o zájazde
ľubovoľné
Váš výber
Veľkosť: ľubovoľné Začiatočníci : nedôležité Snowpark : nedôležité dĺžka:
Najvyšší bod v stredisku: ľubovoľné Skúsení a freerideri : nedôležité Vleky a lanovky : nedôležité Krajina : ľubovoľné
Bežkárske trate-km : ľubovoľné Hodnotenie zákazníkov : ľubovoľné Cena na osobu : ľubovoľné
Rodina a deti : nedôležité Après ski : nedôležité termín: ľubovoľné
Došlo k chybe. Prosím, skontrolujte zadané údaje a skúste to znova. Pri vyhľadávaní sa vyskytla chyba.

Ocenenie

Hodnotenie zákazníkov

Saalbach

413 Počet hodnotení:

98 % Hodnota odporúčaní:

Stredisko 9,2
Lyžiarska oblasť 9,4

Informácie o lyžiarskom stredisku

Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn

Najvyšší bod: 2 096 m
Najnižší bod: 830 m
Výška dediny: 1 003 m
Vlekov celkom: 70
Kotvové vleky: 20
Sedačkové lanovky: 22
Kabínkové lanovky: 28
Zjazdoviek celkom: 270 km
Zjazdovky:
140 km
Zjazdovky:
112 km
Zjazdovky:
18 km

Lyžiarske stredisko Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn

So skipasom "Skicircus Saalbach Hinterglemm Fieberbrunn" jazdíte s lanovkovým prepojením "Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn", ktorý Vám ponúka 270 km zjazdoviek (vrátane lyžiarskych trás). Pod mottom "Dve krajiny, jedna lanovka" je známe spojenie Skicircus a Fieberbrunn spolu so 70 vlekmi a lanovkami a rôznymi zjazdovkami a patrí ku najväčším lyžiarskym strediskám sveta.

Desaťsedačková lanovka "TirolS" spojila dve strediská a rozšírila tak ponuku zjazdoviek o 20 %. Začína pri dolnej stanici Reckmoos-Süd pokračuje k hlavnej stanici v údolí Hörndlingergrabens a končí pri stanici Reiterkogel v centre Skicircusu. Tu máte zaručenú zábavu na zjazdovkách až do nadmorskej výšky 2 083 m! Lyžiarske stredisko Skicircus má k dispozícii mnoho rôznorodých zjazdoviek od carvingu cez bubny, strmé zjazdovky, závodné trate s meraním času a dve osvetlené zjazdovky. Výhodná poloha a celá armáda snežných diel zaručuje tomuto stredisku veľmi dobré snehové podmienky.

Po spojení s lyžiarskym strediskom Fieberbrunn je pripravený Skicircus aj pre ďalšiu zimu. Lanovka Schönleitenbahn vo Vorderglemme bola zmenená z lanovky na státie, na sedačkovú lanovku, ''12er-Express'' tak umožňuje v Hinterglemme bezproblémový prechod z Zwölferkogelu na Westgipel.

Tí, ktorí chcú preskúmať rekreačné modré zjazdovky Saalbachu, vrátane zjazdoviek svetového pohára na Kohlmais, odporúčame im okruh Saalbach-Runde. Okruh má 16 km a vedie okolo oboch stranách svahu Glemmtal a okolo miesta.

Profíci sa môžu predviesť na zjazdovkách Zwölferkogel Nord a Schattberg Nord. Skvelé možnosti na freeride sa nachádzajú napríklad na Zwölferkogel-West a Schattberg-West, avšak tieto sú určené len pre skutočných znalcov. Freerideri nájdu možnosti jazdy v hlbokom snehu napr. v "Zwölferkogel Nord" akom aj "Schattberg Nord". Freestyleri nájdu v Skicircuse skutočný raj. Môžu otestovať tri snowparky a boardercrossovú trať. V celom lyžiarskom stredisku je Vám k dispozícii 30 Wi-Fi hotspotov.

Komu nestačí ani toto prepojenie dvoch stredísk, môže si rozšíriť skipas na Super Ski Card (viď lyžiarsky región). Tento skipas platí napríklad aj v lyžiarskych strediskách Wilder Kaiser - Brixental, Schneewinkel a Ski Juwel (Alpbachtal a Wildschönau). S ním môžete v novom lyžiarskom regióne Tirolska a Salzburska lyžovať až v 25 lyžiarskych regiónoch na 2 794 km zjazdovkách!

Saalbach - Skicircus od začiatočníkov až po profíkov!

Lyžiarske spojenie Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn je obrovské, živé lyžiarske stredisko a ponúka návštevníkom mnoho rôznych stredísk, obklopených nádhernou horskou scenériou. Pokročilí lyžiari tu nájdu rozsiahle zjazdovky, zjazdovky s bubnami, meraním času a snowparky. Tu môže začať Vaša naozajstná "profi" lyžiarska dovolenka!

Ale taktiež tu nájdete mnoho modrých a zelených zajzdoviek. Celkovo 140 km zjazdoviek v lyžiarskom stredisku ponúka ideálne možnosti lyžovania pre začiatočníkov. Nie nadarmo je Saalbachv jedno z najobľúbenejších lyžiarskych stredísk v Alpách - tu si príde každý lyžiar na svoje. Dokonca aj freerideri na trasách Funcross a na čiernych zjazdovkách v hlbokom snehu sa budú cítiť ako vo svojom živle.

Lyžiarske stredisko Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn nie je to správne? Potom sa pozrite tu: lyžiarske strediská Rakúsko

K zväčšeniu kliknite na plán zjazdoviek.

Výsledky testov od expertov Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn

Výsledok testu Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn sa skladá z nasledujúcich kategórií: top hodnotiace kritériá, hodnotiace kritériá pre zaujímavosti a ďalšie hodnotiace kritériá, ktoré svojou hodnotou majú vplyv na celkový výsledok.

Výsledná známka v teste

(4,6 z 5 hviezdičiek)

Top hodnotiace kritériá
Tieto hodnotenia sa vo výsledku prejaví dvakrát

Vleky a lanovky
Istota snehu

Hodnotiace kritériá pre zvláštne záujmy

Rodiny & deti
Začiatočníci
Experti & freerideri
Snowparky
Bežecké lyžovanie & trate

Ďalšie hodnotiace kritéria

Après ski
Orientácia (plán zjazdoviek, informačné tabule & značenie)
Horské reštaurácie, chaty & gastronómia
Príjazd & možnosti parkovania

Ubytovanie Saalbach

Hľadať…
: Lyžiarske stredisko Saalbach
Momentálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky.