Poradca stredísk
Nájdite lyžiarske stredisko, ktoré je ideálne pre Vás!
  1. Jednoducho zvoľte, čo je pre Vás dôležité.
  2. Na základe Vami zadaných údajov, Vám navrhujeme miesta, ktoré sú pre Vás optimálnymi lyžiarskymi strediskami.
Informácie o lyžiarskom stredisku
ľubovoľné ľubovoľné
ľubovoľné ľubovoľné
ľubovoľné
Lyžiarske stredisko vhodné najmä pre
nedôležité
nedôležité
nedôležité
Ostatné
nedôležité
nedôležité
nedôležité
nedôležité
Údaje o zájazde
ľubovoľné
Váš výber
Veľkosť: ľubovoľné Začiatočníci : nedôležité Snowpark : nedôležité dĺžka:
Najvyšší bod v stredisku: ľubovoľné Skúsení a freerideri : nedôležité Vleky a lanovky : nedôležité Krajina : ľubovoľné
Bežkárske trate-km : ľubovoľné Hodnotenie zákazníkov : ľubovoľné Cena na osobu : ľubovoľné
Rodina a deti : nedôležité Après ski : nedôležité termín: ľubovoľné
Došlo k chybe. Prosím, skontrolujte zadané údaje a skúste to znova. Pri vyhľadávaní sa vyskytla chyba.

Hodnotenie zákazníkov

Saas-Fee

27 Počet hodnotení:

100 % Hodnota odporúčaní:

Stredisko 9,6
Lyžiarska oblasť 9,8

Après ski Saas-Fee

Après ski si tu užijete ešte skôr ako dôjdete na zjazdovku. Rôzne bary ako napríklad „Fee-Iglu-Bar“ priamo vedľa hotela Imseng alebo „Black Bull Bar“ s útulnou, drevenou terasou sa vašej návšteve určite poteší. Vychutnáte si tu dobré jedlo, lahodné nápoje, skvelú hudbu a parádnu atmosféru. Čo viac si môžete priať? Ďalším skvelým podnikom je „Popcorn“, ktorý sa skladá z obchodu s najnovšími snowoardovými a lyžiarskymi trendmi a z ubytovania s kaviarničkou a klubom, kde si na rôznych party môžete zatancovať až do bieleho rána. Skvelý koncept má aj „Dom-Bar“. Aj ten je počas dňa klasickou predajňou potrieb pre zimné športy, kde si okrem toho môžete dopriať aj šálku kávy a nejaký ten sendvič a večer se premení na bar, kde hraje živá hudba - nechýba ani čerstvé pivko a miestne vínka. Aj v susedných strediskách Saas-Grund je ponuka podnikov pestrá, odporúčaniahodný je bar „Tipi Saas-Grund“, ležiaci hneď vedľa lanovky.

Tí skôr pokojnejší a pôžitkári budú veľmi vďační za veľký výber útulných kaviarní a reštaurácií, v ktorých sa môžu nechať rozmaznávať švajčiarskymi špecialitami. Okrem toho sa na zjazdovkách môžete vyblázniť aj na tých zjazdoch, ktoré sú určené pre sánkovanie a bobovanie. Z Hannigu, ktorý ponúka pekný výhľad, vedie 6 km dlhá sánkarská dráha až do dediny. Ďalšia sa nachádza na Kreuzbodene v Saas-Grunde a meria pozoruhodných 11 km. Ak by ste mali záujem aj o horolezectvo, veľký dojem na vás urobí určite „George Alpine“, ktorá vedie cez rôzne rokliny zo Saas-Fee do Saas-Grund (v doprovode skúseného inštruktora). Kurzy horolezectva po ľade, lyžiarske túry, výlety so psími záprahmi, výlety na snežniciach po upravených tratiach, horolezecká hala, bowling - pre každého by sa tu malo niečo nájsť.

Od zimnej sezóny 2014/2015 sa k už existujúcemu wellness zariadeniu pridá „Aqua Allalin“ - nový aquapark s krytým bazénom, saunami, parným kúpeľom, vonkajšou vírivkou a posilovňou.

Ubytovanie Saas-Fee

Hľadať…
: Après ski Saas-Fee
Momentálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky.