Poradca stredísk
Nájdite lyžiarske stredisko, ktoré je ideálne pre Vás!
  1. Jednoducho zvoľte, čo je pre Vás dôležité.
  2. Na základe Vami zadaných údajov, Vám navrhujeme miesta, ktoré sú pre Vás optimálnymi lyžiarskymi strediskami.
Informácie o lyžiarskom stredisku
ľubovoľné ľubovoľné
ľubovoľné ľubovoľné
ľubovoľné
Lyžiarske stredisko vhodné najmä pre
nedôležité
nedôležité
nedôležité
Ostatné
nedôležité
nedôležité
nedôležité
nedôležité
Údaje o zájazde
ľubovoľné
Váš výber
Veľkosť: ľubovoľné Začiatočníci : nedôležité Snowpark : nedôležité dĺžka:
Najvyšší bod v stredisku: ľubovoľné Skúsení a freerideri : nedôležité Vleky a lanovky : nedôležité Krajina : ľubovoľné
Bežkárske trate-km : ľubovoľné Hodnotenie zákazníkov : ľubovoľné Cena na osobu : ľubovoľné
Rodina a deti : nedôležité Après ski : nedôležité termín: ľubovoľné
Došlo k chybe. Prosím, skontrolujte zadané údaje a skúste to znova. Pri vyhľadávaní sa vyskytla chyba.

Hodnotenie zákazníkov

Idre Fjäll

NOVÉ!

Doposiaľ nebolo odoslané žiadne hodnotenie.

Après ski Idre Fjäll

Idylické Idre Fjäll sa zapáči najmä aktívnym zástancom arès ski, divoké párty tu budete hľadať márne. Čo sa tu dá po lyžovačke ešte robiť? Nudiť sa rozhodne nebudete! Rodiny s deťmi a schádzajú v lyžiarskom stredisku v „Charlies“. V reštaurácii „Värdshuset“ hrá živá kapela „Hat Over Hills“ od pondelka do piatka. Určite vám odporúčame aj návštevu „Vildmarksnästet“, kde si pri hrejivom nápoji môžete vychutnať rustikálnu atmosféru s krbom. Aj samotné mestečko ponúka niekoľko dobrých reštaurácií. Špeciality ako sobie filé si vychutnáte v „PW & kök bar“. Zaujímavosťou je, že okrem chutného jedla ste v reštaurácii obklopený medailami lyžiarskej legendy Pernilly Wibergovej (dvojnásobnej olympijskej víťazky, štvornásobnej majsterky sveta).

Krajina okolo Idre Fjäll vám poskytuje naozaj skutočné prírodné krásy, tráviť popoludnie na izbe by bola veľká chyba! Obujte si radšej snežnice a vydajte sa na prieskum typických ubytovaní Sámov. Organizované túry zahŕňajú väčšinou aj posedenie pri typicky sámskom jedle a za pochodu si vypočujete rôzne príbehy o tomto legendárnom národe. Môžete podniknúť túru na snehovom skútre a vychutnať túru so psím záprahom. Už ste niekedy riadili snežný ratrak? Aj to je tu možné! Naučte sa tu hádzať aj lasom! Všetky tieto akcie organizujú turistické kancelárie na mieste pobytu.

Aj pre deti je tu niečo pripravené, k dispozícii majú zábavné programy s detským après ski a mini diskotékami. Nechýbajú ani rozprávkové a kreatívne popoludnia. S kartičkou „Askekortet“, ktorá stojí 20 €, máte na výber z rôznych aktivít.

Pokiaľ túžite po klasických športoch, taktiež si tu prídete na svoje. Zaistí vám to športové centrum v Idre Fjäll. Okrem bazéna a sauny tu nájde taktiež bowlingovú dráhu, horolezeckú stenu a kryté futbalové ihrisko, rovnako ako aj badmintonovú halu a tenisové kurty. Last but not least zaboduje Idre Fjäll aj u fanúšikov hudby - vyplatí sa urobiť si výlet do neďalekého strediska Älvdalen, kde sa nachádza múzeum výrobcu gitár. Nachádzajú sa tu napríklad gitary, na ktorých zanechali svoje otlačky aj Elvis Presley a Frank Zappa.

Ubytovanie Idre Fjäll

Hľadať…
: Après ski Idre Fjäll
Momentálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky.