Newsletter

Prihláste si newsletter a zaistite si mnoho výhod!

Firma

Spoločnosť TravelTrex GmbHbola založená v roku 1999 v Kolíne nad Rýnom a špecializovala sa na priamy predaj lyžiarskych zájazdov. Vďaka atraktívnej ponuke sa firma so značkou SnowTrex v priebehu niekoľkých rokov stala najväčším usporiadateľom zimných zájazdov v Nemecku.

Od roku 2005 sa zájazdy ponúkané spoločnosťou SnowTrex predávajú aj na medzinárodnej úrovni. Po úspešnom vstupe na poľský trh nasledovali Francúzsko a Anglicko. V súčasnosti je internetová stránka k dispozícii až v 13 jazykoch. Vďaka tomu patrí TravelTrex k medzinárodne vedúcim cestovným kanceláriám so špecializáciou na zimné zájazdy.

Od roku 2007 ponúka firma pod značkou HolidayTrex aj letné zájazdy. Počnúc od Álp je medzičasom možné objednať dovolenku v mnohých ďalších regiónoch, napr. Severné a Baltské more ako aj oblasť Stredozemného mora. V roku 2012 firma predstavila svoju novú značku SpaTrex so zameraním na wellness zájazdy a SportsTrex, ktorý kladie dôraz na aktívnu, športovú dovolenku.

Na rebríčku najväčších nemeckých cestovných kancelárií sa firma v účtovnom roku 2016/2017 umiestnila na 38. mieste. Počas sezóny 2017/2018 s nami strávilo svoju dovolenku okolo 109 000 zákazníkov.
Náš tím
Náš tím tvorí k dnešnému dňu cez 100 zamestnancov z viac ako 15 rôznych krajín, medzi nimi je aj niekoľko študentov a žiakov škôl zameraných na cestovný ruch. Jednou z bežných foriem vzdelávania v Nemecku je duálne štúdium, to znamená kombinácia návštevy školy a pracoviska. Za úspešnú spoluprácu v oblasti vzdelávania bola firma už niekoľkokrát vyznamenaná. V oblasti informačnej techniky a turistiky ponúka firma pre mladých ľudí vzdelanie v siedmych oboroch.

Na druhej fotografii je vedenie spoločnosti TravelTrex GmbH: Andreas Rühl, Marc Behrmann, Stefan Willems, Thomas Bartel (zľava -doprava)

Náš SnowTrex koncept

Zájazdy SnowTrex sa vyznačujú svojou jednoduchosťou a prehľadnosťou a svojou individualitou a servisom vychádzajú v ústrety želaniam zákazníkov. Pre našich hostí organizujeme dopravu (na želanie), ubytovanie a skipas. Vo väčšine stredísk existuje možnosť výberu z viacerých druhov ubytovacích zariadení a cenových kategórií. Taktiež je možné objednať si kompletnú výstroj, či kurzy lyžovania príp. snowboardingu. O hostí sa v najväčších strediskách postará delegát zájazdu, ktorý sa okrem iného podieľa na organizácii pestrého programu. Každý hosť sa teda slobodne rozhodne, do akej miery využije služby delegáta zájazdu a či sa zúčastní na ponúkanom programe. Práve týmito službami sa zájazdy spoločnosti SnowTrex zásadne odlišujú od lyžiarskych zájazdov mnohých iných organizátorov, ktorí v danom lyžiarskom stredisku spravidla ponúkajú len jedno skupinové ubytovanie.
SnowTrex – individuálny prístup a kompletný servis!