Vyhľadávací filter

do nerozhoduje
Loading...

Hľadať...

Zoradiť podľa:
Loading...
Tip
Těšte sa bez rizika:Teraz Flex-Option možná | Objednávky pre nasledujúcu sezónu 24/25 je možné navyše až do 30.09. bezplatne stornovať (Viac informácií)
Loading...

Zimná dovolenka Last-Minute

Nie ste si istí, či je váš požadovaný termín lyžiarskej dovolenky vhodný alebo či dostanete voľno? Potom si nerobte starosti! Pretože naše cenovo výhodné ponuky Last-Minute zahŕňajú ubytovanie aj skipasy a umožňujú vám cestovať spontánne. Či už ide o hotel, apartmán alebo chatu - ponúkame mnoho lyžiarskych zájazdov aj na poslednú chvíľu.

Last-Minute zimná dovolenka Rakúsko

Rakúsko láka na regióny ako Zillertal alebo Saalbach-Hinterglemm ako top destinácie pre zimnú dovolenku. Aj tu môžete využiť naše Last-Minute ponuky a spontánne si užiť rozsiahle zjazdovky, malebnú alpskú krajinu a živú aprés-ski scénu v jednom z týchto špičkových lyžiarskych stredísk za prijateľné ceny.

Všetky ponuky v Rakúsku

Last-Minute zimná dovolenka Francúzsko

Vďaka lyžiarskym strediskám ako Les Sybelles alebo SuperDévoluy a La Joue du Loup je Francúzsko ideálnou destináciou pre spontánnych milovníkov zimných športov. Tu si často môžete objednať Last-Minute a vychutnať si nádherné výhľady a rozmanité zjazdovky týchto regiónov. Veď naše ponuky zahŕňajú nielen prijateľné ceny, ale aj flexibilitu, vďaka ktorej si môžete dovolenku objednať krátko pred odchodom.

Všetky ponuky vo Francúzsku

Last-Minute zimná dovolenka Taliansko

Milovníci zimných športov, ktorí spontánne vyhľadávajú prvotriedne zjazdovky a úchvatné horské scenérie, by si mali zamilovať zimné destinácie v Dolomitoch alebo v údolí Aosta v Taliansku. Tu si môžete často objednať pobyt aj krátko pred odchodom a potom si užívať rozmanité možnosti lyžovania, ako aj očarujúcu taliansku pohostinnosť za prijateľné ceny.

Všetky ponuky v Taliansku

Last-Minute zimná dovolenka Švajčiarsko

Švajčiarsko vás pozýva, aby ste v krátkom čase objavili idylické lyžiarske strediská ako Meiringen-Hasliberg. Naše Last-Minute ponuky tu ponúkajú nielen cenové výhody, ale aj možnosť spontánne zažiť kvalitu švajčiarskych lyžiarskych stredísk s ich vynikajúcimi zjazdovkami a malebnou alpskou krajinou.

Všetky ponuky vo Švajčiarsku

Last-Minute zimná dovolenka Nemecko

V Nemecku na vás čakajú lyžiarske regióny ako Harz, Čierny les alebo Bavorský les s fantastickými ponukami lyžiarskych zájazdov Last-Minute. Tieto regióny ponúkajú ideálne podmienky na zimnú lyžovačku na poslednú chvíľu pre začiatočníkov a rodiny, ako aj pre skúsených lyžiarov.

Všetky ponuky v Nemecku

Last-Minute zimná dovolenka Andorra

Andorra a lyžiarske stredisko Grandvalira ponúkajú najmä v zime perfektné podmienky pre spontánnych lyžiarov a snowboardistov. Tu môžete využiť aj naše lacné Last-Minute ponuky na lyžovanie na rozsiahlych zjazdovkách za vynikajúci pomer ceny a kvality bez toho, aby ste museli plánovať ďaleko dopredu.

Všetky ponuky v Andorre

Výhody Last-Minute lyžiarskej dovolenky

  • Cenovo výhodné: Ponuky Last-Minute ponúkajú výrazné zľavy v porovnaní s bežnými objednávkami a umožňujú vám ušetriť na ubytovaní a skipasoch.
  • Flexibilita: Last-Minute zimná dovolenka je ideálna pre cestovateľov, ktorí sa rozhodujú spontánne a nechcú sa zaväzovať na dlhší čas vopred. Vďaka tomu si môžete naplánovať dovolenku v krátkom čase.
  • Menej ľudí: Vďaka ponukám Last-Minute mimo sezóny je na svahoch menej lyžiarov, čo vedie k menšej tlačenici na svahoch a kratším čakacím dobám pri vlekoch.
  • Skontrolujte lyžiarske podmienky: Lyžiarsku dovolenku si objednajte krátko pred odchodom, aby ste si overili aktuálne snehové a poveternostné podmienky a uistili sa, že sú pre vašu lyžiarsku dovolenku optimálne.

FAQ

Kedy sú k dispozícii Last-Minute ponuky na zimnú dovolenku?

Máme pre vás špeciálne Last-Minute ponuky na lyžiarsku dovolenku takmer na každý termín. V závislosti od ročného obdobia sú k dispozícii výhodné Last-Minute ponuky, napr. pre termíny ako Silvester, Vianoce alebo Veľká noc. Vezmite prosím na vedomie, že najmä tieto termíny sú veľmi obľúbené, takže ak si objednáte zájazd krátko pred odchodom, budete musieť byť flexibilný, pokiaľ ide o destináciu.

Ako sa včas dozviem o ponukách Last-Minute?

Ak chcete byť včas informovaní o Last-Minute ponukách, odporúčame vám prihlásiť sa k odberu nášho newsletteru. To znamená, že budete dostávať pravidelné informácie o aktuálnych a cenovo výhodných ponukách, špeciálnych akciách ako je napr. naša Crazy Booking Night, a súťažiach.

Sú lyžiarske dovolenky na poslednú chvíľu rovnako kvalitné?

Nájdenie lacnej ponuky samozrejme neznamená, že musíte obetovať kvalitu svojej lyžiarskej dovolenky. Ponuky Last-Minute poskytujú obvyklé služby SnowTrex vo vybraných hoteloch, apartmánoch alebo chaletoch rovnako ako naše ďalšie služby, ako je Záruka snehu a Best-Price-záruka. Úroveň služieb našich ponúk preto zostáva rovnaká, iba ceny našich lyžiarskych zájazdov sú na určité obdobia v rôznych destináciách krátkodobo znížené.

Kedy najneskôr si môžem objednať Last-Minute zimnú dovolenku pri SnowTrex?

Naše zájazdy si môžete objednať až do posledného pracovného dňa pred začiatkom zájazdu. Pre víkendové zájazdy je možné uskutočniť objednávku najneskôr v piatok do 15 hodín a pre všetky ostatné dni do 15 hodín dňa pred príchodom. Upozorňujeme, že pri online objednávkach uskutočnených v krátkom termíne od troch dní pred zahájením zájazdu je vhodnejšie platbu vykonať kreditnou kartou. To nám umožní zaslať vám podklady na zájazd v dostatočnom predstihu pred začiatkom vašej dovolenky.

Môžem svoj poukaz uplatniť na Last-Minute ponuku?

Áno, okrem už aj tak bezkonkurenčného pomeru ceny a kvality je možné uplatniť aj naše bežné cestovné poukazy (napr. poukazy po hodnotení vašej lyžiarskej dovolenky, poukazy zo súťaží atď.) a tiež poukazy vyplývajúce z reklamácie. Tým sa cena vašej lyžiarskej dovolenky ešte zníži.