Vyhľadávací filter

do nerozhoduje
Loading...

Hľadať...

Zoradiť podľa:
Loading...
Tip
Těšte sa bez rizika:Teraz Flex-Option možná | Objednávky pre nasledujúcu sezónu 24/25 je možné navyše až do 30.09. bezplatne stornovať (Viac informácií)
Loading...

Zimná dovolenka Last-Minute

Chceli by ste vyraziť na lyžovačku, ale nie ste si ešte úplne istý, či Vám termín cesty bude vyhovovať, alebo či dostanete dovolenku v práci? Žiadny problém! Naše Last-Minute ponuky neumožňujú len lyžovačku za výhodné ceny (vr. skipasu) ale taktiež šancu, vycestovať spontánne na zimnú dovolenku. Je jedno, či hotely alebo chalety v Rakúsku, Francúzsku, Nemecku alebo Taliansku: pre rôzne destinácie a početné lyžiarske strediská ponúkame, napríklad v Alpách, Last-Minute zájazdy za málo peňazí. Ako nasledujúce tu nájdete ďalšie informácie k našim dostupným ponukám pre tých, ktorý sa rozhodujú na poslednú chvíľu.

Je výhodnejšie objednať si Last-Minute dovolenku?

V každom prípade je cenovo výhodnejšie spontánne využiť jednu z našich Last-Minute ponúk. Napriek neskorému termínu objednania spontánnej lyžiarskej dovolenky, máte k dispozícii ešte výber z niekoľkých hotelov a apartmánov v našich zimných destináciách v rôznych európskych krajinách. Okrem toho si môžu záujemcovia vybrať z lukratívnych Last-Minute ponúk v rôznych lyžiarskych strediskách. Popri Après-Ski destináciách ako napr. v Zillertale, Söldene a Ischgle sú pre Vás k dispozícii za výhodné ceny, pár dni pred odjazdom, taktiež pokojnejšie lyžiarske strediská. Alpy ponúkajú tiež niektoré menšie lyžiarske strediská so svojskými hotelmi. Okrem toho, umožňuje objednávka krátko pred termínom príjazdu lepšie odhadnutie poveternostných podmienok v lyžiarskom stredisku, čo je predovšetkým pri lyžiarskych zájazdoch veľmi dôležitý faktor pre vydarenú lyžovačku.

Od kedy sú k dispozícii Last-Minute ponuky na zimnú dovolenku?

Podľa termínu zájazdu Vám ponúkame špeciálne Last-Minute ponuky pre Vašu dovolenku. Podľa toho existujú na základe dátumu v rámci sezóny napríklad cenovo výhodné Last-Minute ponuky na Silvestra alebo Vianoce, či Veľkú noc. Z dôvodu silného dopytu týchto ponúk a taktiež aby ste boli nepretržite dobre informovaný o tom, kedy a pre ktoré destinácie sú aktuálne cenovo výhodne ponuky k dispozícii, odporúčame Vám prihlásiť sa k odoberu nášho newsletteru. Vďaka tomu ste najlepšie informovaný nie len o našich výhodných ponukách a Last-Minute ponukách, o našich súťažiach, najnovších informáciách týkajúcich sa lyžiarskej dovolenky, ale aj o našej známej Crazy Booking Night.

Zodpovedá kvalita Last-Minute lyžiarskych zájazdov pôvodným zájazdom?

Nájsť výhodnú ponuku neznamená v žiadnom prípade, rezignovať z kvality lyžiarskej dovolenky. Last Minute zájazdy Vám ponúkajú SnowTrex servis, na ktorý ste u nás zvyknutý, vo vybraných hoteloch a taktiež čo sa týka našich služieb zahrnutých v cene ako je napríklad garancia snehu, či Best-Price záruka. Kvalita našich ponúk zostáva rovnaká, iba počas určitého obdobia sú ceny našich lyžiarskych zájazdov do rôznych destinácii znížené.

Do kedy si môžem najneskôr objednať Last-Minute lyžiarsky zájazd v SnowTrex?

Samozrejme dostupnosť našich Last-Minute lyžiarskych zájazdov je časovo obmedzená. Tieto zájazdy si môžete objednať do 15:00 hod. v posledný pracovný deň (Po-Pia) pred nástupom na zájazd. V prípade nástupu na zájazd v sobotu, nedeľu alebo pondelok je objednanie zájazdu možné najneskôr do piatka 15:00 hod. U všetkých ostatných nástupov na zájazd je možné vykonať objednávku do 15:00 hod. predošlého dňa. Prosím vezmite na vedomie, že pri zájazdoch objednaných krátkodobo, t.j. tri dni pred nástupom na zájazd, je možná platba iba prostredníctvom kreditnej karty. Vďaka tomu obdržíte Vaše podklady k zájazdu včas pred začiatkom zájazdu.

Môžem využiť darčekový poukaz pri objednaní Last-Minute zájazdu?

Okrem neopakovateľnej ponuky, čo sa pomeru ceny a služieb týka, je možné využiť taktiež naše štandartné darčekové poukazy (napr. poukazy za ohodnotenie Vášho lyžiarskeho zájazdu, poukazy zo súťaží atď.) ako aj darčekové poukazy, ktoré ste obdržali po reklamácii. Tým sa zníži cena Vašej lyžiarskej dovolenky dokonca ešte viac.