Zimná dovolenka so skipasom = lyžiarske paušály

So starostlivo vybraným lyžiarskym balíkom od SnowTrex na vás čaká dokonalá kombinácia snehu, zábavy a pohodlia. Zažite neporovnateľnú zimnú dovolenku v najlepších lyžiarskych strediskách v Európe vrátane ubytovania a skipasu. S mnohými ponukami si môžete objednať aj lyžiarske vybavenie - pohodovej lyžiarskej dovolenke tak nestojí nič v ceste!

Zimná dovolenka so skipasom = lyžiarske paušály
Zimná dovolenka so skipasom = lyžiarske paušály

Čo je lyžiarsky balíček?

U nás máte možnosť si okrem ubytovania doobjednať výhodne taktiež ďalšie služby, ako napríklad skipas. Vďaka objednaniu takéhoto balíčka ušetríte hotovosť, pretože celková cena za ubytovanie a skipas je výhodnejšia, než pri objednaní osobitne. Lacnejšie ponúkame zájazdy iba so skipasom! Pri mnohých ponukách si pri objednávaní môžete sami vybrať druh stravovania a rozhodnúť sa, či si chcete požičať materiál alebo objednať poistenie. Práve pre rodiny s deťmi sa vyplatí naviavyše pozrieť sa na tie ponuky, kde bude na ubytovanie, skipas a/alebo požičanie materiálu zľava pre deti. Vidíte! S objednávkou lyžiarskeho balíčka môžete ušetriť hotovosť. A to najlepšie: u nás máte Best-Price-záruku. V prípade, že nájdete nami ponúkaný zájazd - pri poskytovanie rovnakých služieb a pri rovnakej dostupnosti - u iného organizátora zájazdov lacnejšie, zašlete nám tuto ponuku najneskôr v deň objednávky e-mailom a my Vám zaručíme lepšiu cenu o 10 €. My sme ale presvedčení, že lepší pomer ceny a kvality nenájdete!

Výhody lyžiarskych balíčkov

Veľká výhoda lyžiarskych balíčkov je jasná: ušetríte peniaze. Ak si objednáte ubytovanie, skipas a napríklad ešte materiál k zapožičaniu jednotlivo, utratíte podstatne viac. Naše ceny lyžiarskych balíčkov chránia Vašu peňaženku. Tak si môžete za ušetrené peniaze dopriať napríklad niečo pekné počas Vašej dovolenky. Ďalšou výhodou lyžiarskeho balíčka je taktiež to, že sa už na mieste nemusíte o nič starať. Na pokladni pre skipasy je už jasné, ktorý druh skipasu potrebujete. Pri požičaní materiálu je už pre vás všetko rezervované a tým pádom sa nemusíte báť, že práve v období prázdnin prídete k prázdnym regálom. Požičanie navyše prebieha oveľa rýchlejšie, čo vám ušetrí drahocenný čas.

Na čo si je treba dávať pozor pri lyžiarskych balíčkoch?

Samozrejme by ste si mali objednať také služby naviac, ktoré naozaj využijete. To u nás nie je problém. Každú službu naviac si môžete doobjednať alebo prípadne odobrať zvlášť z objednávky. Tak zaplatíte iba za taký lyžiarsky balíček, ktorý pre Vás má aj zmysel. Žiadne skryté poplatky, ušité na mieru, práve pre Vás!