Newsletter

Prihláste si newsletter a zaistite si mnoho výhod!

ďalšie info o zájazde

Kurzy lyžovania & snowboardovania

Kurzy lyžovania & snowboardovania

V mnohých strediskách ponúkame kurzy lyžovania a snowboardingu, ktoré organizujú lokálne lyžiarske školy v mieste pobytu. Okrem miestneho jazyka sú kurzy vedené aj v angličtine. V závislosti od druhu kurzu trvá tento od 2 do 20 hodín, ktoré sú rozdelené na 1 až 6 dní. Výuka sa koná v dopoludňajších alebo popoludňajších hodinách v malých skupinách s približne 4 až 12 účastníkmi. Presné časy určí lyžiarska škola. Aby ste mali dostatok času a príležitostí si naučené veci aj vyskúšať, začínajú kurzy podľa možností už na začiatku týždňa. V prípade detských kurzov - pokiaľ je táto možnosť uvedená v objednávacom procese – sa nedá zaručiť, že sa budú konať v rovnakom čase ako kurzy pre dospelých. Akonáhle sa deti zúčastnia kurzov lyžovania, bude v niektorých miestach zaúčtovaný skipas.

Pokiaľ v objednávacom procese táto možnosť nie je uvedená, môžete si kurzy podľa Vašej chuti objednať priamo v miestnych lyžiarskych školách. V mnohých strediskách spolupracujeme s partnerskými lyžiarskymi školami, u ktorých získate na mieste 5 až 15 % zľavu na kurzy lyžovania a snowboardovania. Pokiaľ túto zľavu ponúkame, bude zobrazená v popise - Služby zahrnuté v cene.

Ak si kurz objednáte cez nás, uveďte prosím v objednávacom procese na akej úrovni si kurz prajete. Rozlišujeme nasledovné úrovne:

Lyže Snowboard

Začiatočníci

prvý krát na lyžiach

Začiatočníci

prvý krát na snowboarde

Úroveň 1 - pokročilí začiatočníci

modré zjazdovky bez problémov

Úroveň 1 - pokročilí začiatočníci

jeden až dvojtýždňové skúsenosti na snowboarde
modré a červené zjazdovky bez problémov

Úroveň 2 - pokročilí

modré a červené zjazdovky bez problémov

Úroveň 2 - pokročilí

troj- a viactýždňové skúsenosti na snowboarde
všetky zjazdovky bez problémov

Úroveň 3 - dobrí lyžiari

všetky zjazdovky bez problémov