Newsletter

Prihláste si newsletter a zaistite si mnoho výhod!

O nás

Spoločnosť TravelTrex GmbH bola založená v roku 1999 v Kolíne nad Rýnom s cieľom zamerať sa na priamy predaj lyžiarskych zájazdov. Vďaka atraktívnej ponuke sa firma pod značkou SnowTrex stala behom krátkej doby jedným z najväčších špecialistov na zimné zájazdy v Nemecku.

Od roku 2005 sú SnowTrex zájazdy predávané aj na medzinárodnej úrovni. Po úspešnom vstupe na poľský trh nasledovali Francúzsko a Veľká Británia. V súčasnosti je možné si objednať SnowTrex zájazdy až v 13 jazykoch a TravelTrex sa tak radí k medzinárodne vedúcim cestovným kanceláriám so špecializáciou na zimné zájazdy.

Od roku 2007 ponúka firma pod značkou HolidayTrex tiež celoročné zájazdy. Hlavnými cieľovými destináciami sú predovšetkým Alpy a nemecké pobrežie. V roku 2012 nasledovala značka SportsTrex, ktorá kladie dôraz na aktívnu, športovú dovolenku.

Počet cestujúcich sa neustále zvyšuje: V sezóne 2018/2019 strávilo svoju dovolenku s TravelTrex okolo 112 000 zákazníkov a v sezóne 2019/2020 okolo 130 000.
Náš tím
Náš tím tvorí k dnešnému dňu cez 100 zamestnancov z viac ako 15 rôznych krajín, medzi nimi je aj niekoľko študentov a žiakov škôl zameraných na cestovný ruch. Jednou z bežných foriem vzdelávania v Nemecku je duálne štúdium, to znamená kombinácia návštevy školy a pracoviska. Za úspešnú spoluprácu v oblasti vzdelávania bola firma už niekoľkokrát vyznamenaná. V oblasti informačnej techniky a turistiky ponúka firma pre mladých ľudí vzdelanie v siedmych oboroch.

Na druhej fotografii je vedenie spoločnosti TravelTrex GmbH: Andreas Rühl, Marc Behrmann, Stefan Willems, Thomas Bartel (zľava -doprava)

Náš SnowTrex koncept

Zájazdy SnowTrex sa vyznačujú svojou jednoduchosťou a prehľadnosťou a svojou individualitou a servisom vychádzajú v ústrety želaniam zákazníkov. Pre našich hostí organizujeme dopravu (na želanie), ubytovanie a skipas. Vo väčšine stredísk existuje možnosť výberu z viacerých druhov ubytovacích zariadení a cenových kategórií. Taktiež je možné objednať si kompletnú výstroj, či kurzy lyžovania príp. snowboardingu. O hostí sa v najväčších strediskách postará delegát zájazdu, ktorý sa okrem iného podieľa na organizácii pestrého programu. Každý hosť sa teda slobodne rozhodne, do akej miery využije služby delegáta zájazdu a či sa zúčastní na ponúkanom programe. Práve týmito službami sa zájazdy spoločnosti SnowTrex zásadne odlišujú od lyžiarskych zájazdov mnohých iných organizátorov, ktorí v danom lyžiarskom stredisku spravidla ponúkajú len jedno skupinové ubytovanie.
SnowTrex – individuálny prístup a kompletný servis!

Tlač

Naše aktuálne tlačové správy nájdete tu: tlač. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na presse-de@traveltrex.com.