Silvester - Lyžovačka & Zimná dovolenka na nový rok 2024/2025

Stráviť Silvester v prostredí zasnežených hôr - kto o tom ešte nikdy nesníval?Oslavujte príchod nového roka v prekrásnej kulise zimnej krajiny, lyžiarsky zájazd počas Silvestra je skutočne výnimočný zážitok. Objednajte si teraz Váš lyžiarsky zájazd počas Silvestra, vyberte si jednu z našich výhodných ponúk. Napriek veľkému záujmu môžeme väčšinu Vašich prianí uspokojiť. Pretože len ten, kto si s dostatočným predstihom vyberie má veľký výber zo silvestrovských ponúk za výborné ceny. Tu nájdete niektoré ponuky z našich silvestrovských zájazdov. Tešíme sa na Vás!

Silvester - Lyžovačka & Zimná dovolenka na nový rok 2024/2025
Silvester - Lyžovačka & Zimná dovolenka na nový rok 2024/2025

Pre toto je vhodné vybrať si lyžovačku počas Silvestra

Odhliadnuc od výnimočnej atmosféry, ktorá prináša lyžovanie na Silvestra, ponúka lyžiarska dovolenka na prelome roka výhodu najmä vďaka sviatkom a školským prázdninám: Silvestrovská dovolenka je ideálna pre rodiny, ktoré musia zvyčajne plánovať dovolenku podľa školských prázdnin. A tiež väčšina zamestnancov už nemá príliš veľa dní dovolenky ku koncu roka, alebo nechcú hneď na začiatku roka využiť veľa dní novej dovolenky a práve pre nich sa hodí lyžovačka cez Silvestra. Tak je možné spojiť dovolenku na horách so silvestrovskou zábavou a oslavami Nového roka s rodinou alebo priateľmi! Ohňostroje v obkolesení snehom pokrytého horského sveta sú nezabudnuteľným zážitkom.

Tieto lyžiarske strediská ponúkajú na Silvestra istotu snehu!

Otázka, ktorú sa lyžiari pýtajú znova a znova: Je počas Silvestra už dostatok snehu v lyžiarskych strediskách? Odpoveď: Samozrejme! Mnoho ľadovcových lyžiarskych stredísk ako napríklad ľadovec Stubaier Gletscher alebo Pitztaler Gletscher ponúkajú optimálne podmienky na lyžovanie počas Silvestra. Ani lyžiarskou dovolenkou v Zillertale nič nepokazíte: so skipasom Zillertaler Superskipass máte na výber dostatočné množstvo zjazdoviek a stredísk. Minimálne v stredisku Hintertuxer Gletscher zažijete určite dostatok snehu počas vašej lyžiarskej dovolenky na Silvestra. Aj v Nemecku na ľadovci Zugspitze alebo vo Švajčiarsku na "Matterhorn ski paradise" pri Zermatte nedostatok snehu ani zďaleka nehrozí. Ale nie len strediská s ľadovcom ponúkajú istotu snehu, taktiež strediská ako Les 3 Vallées a Sölden patria k strediskám s istotou snehu počas Silvestra: taktiež vysoko položené strediská ako Chamonix vo Francúzsku alebo Ischgl v Rakúsku majú spravidla dostatok snehu počas Silvestra aby sa vaša dovolenka stala nezabudnuteľným zimným zážitkom.

Aké aktivity a akcie si pre vás prichystali lyžiarske strediská?

Mnoho miest v lyžiarskych strediskách ponúka hosťom na Silvestra rôzne aktivity, akcie a samozrejme početné silvestrovské párty. Tak napríklad kto chce Silvester stráviť o niečo pokojnejšie potom na vás čakajú rôzne silvestrovské koncerty, okázalé lyžiarske show s veľkým ohňostrojov. Kto to chce počas Silvestra naozaj roztočiť pre toho tu je aj veľa možností párty so živou hudbou a ohňostrojom v centre mesta. Pre tých športovejšie založených sa každoročne v Garmisch-Partenkirchene koná tradičný novoročný skok na lyžiach na "Olympiaschanze".

Na čo je dôležité dbať pri lyžiarskej dovolenke počas Silvestra?

Lyžiarska dovolenka počas Silvestra je u mnohých lyžiarov veľmi obľúbená a preto by ste si mali čo najskôr zaistiť tú najlepšiu silvestrovskú ponuku. Pokiaľ čakáte na Last-Minute ponuky, síce natrafíte na cenovú bombu ale v takomto prípade by nemali byť rozhodujúcim faktorom stredisko alebo ubytovanie. Pre akú variantu sa rozhodnete, to už je na vás. Pri príjazde počas Silvestra je potrebné počítať s tým, že ulice a diaľnice v smere do Álp sú počas prázdnin spravidla veľmi plné a preto by ste mali vyraziť o to skôr ak cestujete autom. Okrem obvyklej batožiny pre vašu lyžiarsku dovolenku počas Silvestra platí: nezabudnite na silvestrovskú pyrotechniku!