Lyžiarske zájazdy Low Cost

Lyžovanie a šetrenie peňazí si nemusia protirečiť: Naše Low Cost lyžiarske dovolenky vás zavedú do najkrajších lyžiarskych stredísk v Európe bez toho, aby ste museli robiť kompromisy v kvalite a zážitkoch. Môžete si tak užiť nízkonákladovú lyžovačku v pôsobivej zimnej krajine a atmosférické aprés-ski za najlepší pomer ceny a kvality.

Lyžiarske zájazdy Low Cost
Lyžiarske zájazdy Low Cost

Low Cost zimná dovolenka Rakúsko

Rakúsko ponúka mnoho cenovo dostupných lyžiarskych stredísk, ktoré sú ideálne pre cestovateľov s nízkymi nákladmi. Strediská ako Zillertal alebo Saalbach-Hinterglemm ponúkajú cenovo dostupné ubytovanie a prenájom lyží. Vychutnajte si rakúsku atmosféru a útulné chaty bez toho, aby ste porušili svoj rozpočet. Mnohé menšie lyžiarske strediská ponúkajú cenovo dostupné skipasy a zjazdovky vhodné pre rodiny a začiatočníkov.

Všetky ponuky v Rakúsku

Low Cost zimná dovolenka Francúzsko

Francúzsko je ideálnym miestom na cenovo dostupnú lyžiarsku dovolenku, pretože strediská ako Les Sybelles a SuperDévoluy & La Joue du Loup ponúkajú cenovo dostupné ubytovanie a skipasy. Tieto lyžiarske strediská ponúkajú vynikajúce zjazdovky pre všetky lyžiarske schopnosti a sú ideálne pre lyžiarov s nízkym rozpočtom. Mnohé lyžiarske strediská vo Francúzsku ponúkajú cenovo dostupnú alternatívu k väčším a drahším lyžiarskym strediskám bez toho, aby sa znížila kvalita a pôžitok z lyžovania.

Všetky ponuky vo Francúzsku

Low Cost zimná dovolenka Taliansko

Taliansko ponúka lacné lyžiarske dovolenky v úžasných regiónoch, ako sú Dolomity alebo údolie Aosta. Objavte talianske Alpy s cenovo dostupným ubytovaním a skipasmi. Vychutnajte si taliansku pohostinnosť a kuchyňu v rodinných penziónoch a miestnych reštauráciách. Mnohé lyžiarske strediská ponúkajú aj bezplatné detské skipasy a zľavy pre rodiny, vďaka čomu je Taliansko ideálnou destináciou pre cenovo dostupnú lyžiarsku dovolenku.

Všetky ponuky v Taliansku

Low Cost zimná dovolenka Švajčiarsko

Vo Švajčiarsku sú aj lacné možnosti lyžovania. Menšie lyžiarske strediská, ako napríklad Meiringen-Hasliberg, ponúkajú lacnejšie ubytovanie a skipasy. Tieto lyžiarske strediská ponúkajú pôsobivé horské scenérie a dobre upravené zjazdovky. Vychutnajte si švajčiarsku zimnú krajinu a tradičné horské dedinky za rozumnú cenu.

Všetky ponuky vo Švajčiarsku

Low Cost zimná dovolenka Nemecko

Nemecko ponúka cenovo dostupné lyžiarske dovolenky v rôznych regiónoch. Lyžiarske strediská v Harzu, Čiernom lese alebo Bavorskom lese ponúkajú cenovo dostupné ubytovanie a skipasy. Vychutnajte si malebnú rozmanitosť a útulnú atmosféru nemeckých lyžiarskych stredísk. Mnohé z nich ponúkajú aj ďalšie aktivity, ako je sánkovanie a zimná turistika, vďaka čomu je Nemecko všestrannou a cenovo dostupnou lyžiarskou destináciou.

Všetky ponuky v Nemecku

Tipy, ako ušetriť pri objednávaní lyžiarskej dovolenky

  • Využite ponuky First-Minute alebo Last-Minute: Objednajte si včas a využite zľavy First-Minute alebo Last-Minute, ktoré často ponúkajú výrazné zľavy na ubytovanie a skipasy.
  • Cestovanie mimo hlavnej sezóny: Naplánujte si lyžiarsku dovolenku mimo hlavnej sezóny, aby ste využili nižšie ceny a menej preplnené lyžiarske strediská.
  • Objednajte si skupinové ubytovanie: Objednajte si dovolenkové apartmány alebo chalety spolu s priateľmi alebo rodinou, aby ste výrazne znížili náklady na osobu.
  • Objednajte si skipasy cez SnowTrex: SnowTrex nakupuje skipasy za výhodných podmienok a túto zľavu prenáša na vás prostredníctvom našich cenovo dostupných lyžiarskych balíčkov.
  • Prineste si vlastné lyžiarske vybavenie: Ak si prinesiete vlastné lyžiarske vybavenie, vyhnete sa ďalším poplatkom za požičovné.
  • Objednajte si lyžiarske vybavenie cez SnowTrex: Ak nemáte vlastnú výbavu, môžete si s niektorými ponukami (pozri postup objednávania) objednať lyžiarsku alebo snowboardovú výbavu od SnowTrex za skvelú cenu a ušetriť až 50 % na požičovnom na mieste!

Low Cost lyžiarske dovolenky s rodinou: na čo si dať pozor?

  • Vyberte si ubytovanie vhodné pre rodiny: Hľadajte ubytovanie, ktoré je špeciálne určené pre rodiny s deťmi, s vhodným vybavením a službami, ktoré vám uľahčia pobyt s deťmi.
  • Využite zľavy pre deti: Využite špeciálne zľavy pre deti na skipasy a ubytovanie, ktoré často prinášajú výrazné úspory.
  • Možnosť vlastného stravovania: Dovolenkové apartmány alebo chalety s vlastným stravovaním sú lacnejšie ako hotely s plnou penziou. Ušetrené peniaze môžete použiť na domáce jedlo alebo obed v lyžiarskej chate.
  • Vyhľadávanie bezplatných alebo lacných aktivít: Okrem lyžovania preskúmajte pre zmenu aj iné bezplatné alebo lacné aktivity v regióne.

FAQ

Kam inam sa môžu milovníci zimných športov vybrať na Low Cost lyžiarsku dovolenku?

Francúzske lyžiarske strediská ponúkajú skvelé príležitosti na lacné lyžiarske dovolenky. Okrem vysokej garancie snehu je ich rozmanitosť zjazdoviek atraktívnou alternatívou k drahším lyžiarskym strediskám. Avšak aj menšie lyžiarske strediská v iných známych lyžiarskych destináciách, ako je Rakúsko, Švajčiarsko a Taliansko, ponúkajú možnosť cenovo výhodnej lyžiarskej dovolenky.

Aké typy ubytovania sú k dispozícii pre Low Cost lyžiarske dovolenky?

Pre lacné lyžiarske dovolenky sú zvyčajne najvhodnejšie typy ubytovania, ako sú apartmány a chalety. Ponúkajú flexibilitu a nezávislosť vďaka ubytovaniu s vlastným stravovaním, a preto sú ideálne pre rodiny alebo skupiny.

Sú skipasy zahrnuté v Low Cost lyžiarskych dovolenkách?

Áno, skipas je zahrnutý aj vo väčšine Low Cost ponúk SnowTrex. Viac informácií nájdete v popise príslušnej ponuky.

Ako nájsť výhodné ponuky lyžiarskych dovoleniek?

So SnowTrex môžete pomocou rôznych možností filtrovania nájsť cielené a cenovo výhodné ponuky pre vašu lyžiarsku dovolenku. Máte možnosť filtrovať vyhľadávanie podľa kritérií, ako je typ ubytovania (napr. apartmán alebo štúdio), typ stravovania (napr. vlastné stravovanie) a samozrejme rozpočet. Tieto filtre vám pomôžu nájsť ponuky, ktoré sú presne prispôsobené vašim potrebám a rozpočtu. Vďaka tomu si môžete ľahšie naplánovať cenovo dostupnú, ale kvalitnú lyžiarsku dovolenku.

Čo znamená dodatok "výhodná cena" k názvu izby alebo ubytovania?

Niektoré domy/izby sú v prehľade zobrazené dvakrát: raz s dodatkom "výhodná cena" a raz bez tohto dodatku. Ak sa popis izieb zhoduje, môžeme vám ich ponúknuť za mimoriadne výhodné ceny. V kvalite ubytovania nie je žiadny rozdiel v porovnaní s ubytovaním bez dodatku "výhodná cena". Preto odporúčame, aby ste si najprv overili dostupnosť lôžok za zvýhodnenú cenu pri ubytovaní a izbách uvedených dvakrát.