ďalšie info o zájazde

Grátis storno a zmena objednávky

Grátis storno

Objednali ste si zájazd a Váš šéf Vám neschválil dovolenku? My Vám vyjdeme v ústrety pri zrušení, či zmene objednávky! Tento úkon môžete vykonať do určitého termínu bezplatne. Takmer žiadna iná cestovná kancelária nie je tak ústretová k zákazníkom ako my.

Grátis storno

V priebehu 5 dní po uskutočnení objednávky môžete od tejto objednávky bezplatne odstúpiť, ak zájazd začína za viac ako 6 týždňov (42 dní). Túto možnosť je možné využiť iba jedenkrát na zákazníka príp. skupinu a to iba v prípade, ak už nedošlo k preobjednaniu zájazdu.
Pokiaľ zájazd začína za menej ako 6 týždňov (od 41. dňa pred príchodom), bude stornovanie zájazdu spoplatnené podľa bodu 4a našich Všeobecných obchodných podmienok.

Očakávania bez rizika: Koronavírusová záruka vrátenia peňazí!

Vzhľadom na súčasnú situáciu môžete profitovať z našej Koronavírusovej záruky vrátenia peňazí! (podrobnosti)

Grátis zmena objednávky

Ak chcete vykonať zmeny v objednávke, napríklad zmeniť hotel, alebo zmeniť dátum zájazdu, môžete tak učiniť 6 týždňov (42 dní) do začiatku zájazdu bezplatne, a to v prípade pokiaľ je Vami požadovaná alternatíva k dispozícii a pokiaľ sa nezníži počet dní pobytu resp. počet účastníkov. Platí aktuálna cena nového zájazdu bez akcií Last-Minute & More.
V prípade príchodu na zájazd za menej ako 6 týždňov (od 41. dňa pred začiatkom zájazdu) bude zmena objednávky spoplatnená podľa bodu 5a našich Všeobecných obchodných podmienok.

Flex-Option: storno alebo zmena objednávky ešte 32 alebo 16 dní pred príchodom

Väčšinu našich zájazdov je možné teraz objednať s možnosťou Flex-Option, ktorá Vám umožňuje jednorazovo zrušiť objednávku alebo jednotlivé izby zadarmo alebo zmeniť objednávku za aktuálne ceny až 32 alebo dokonca 16 dní pred príchodom.
Tu nájdete všetky informácie k našej Flex-Option.

Pre stornovanie alebo zmenu objednávky sa prosím obráťte pod uvedením Vášho čísla objednávky na storno-sk@snowtrex.com.