Lyžiarska dovolenka pre študentov - lacné lyžovanie pre študentov!

S viac ako 2 500 ubytovaniami si u nás každý nájde tú správnu ponuku pre lyžiarsku dovolenku. Nájde sa tu samozrejme aj dovolenka pre študentov s nízkym rozpočtom. Práve vo Francúzsku nájdete vhodné ponuky apartmánov s vlastným stravovaním - potraviny si tak priveziete už z domu a takáto zimná dovolenka potom už nestojí skoro nič! Ak ide o krátku zimnú dovolenku, potom nájdete práve v Rakúsku a Nemecku širokú ponuku krátkodobých ubytovaní. Prezrite si našu širokú ponuku lyžiarskych zájazdov pre študentov!

Lyžiarska dovolenka pre študentov - lacné lyžovanie pre študentov!
Lyžiarska dovolenka pre študentov - lacné lyžovanie pre študentov!

Tieto akcie čakajú na študentov na vrcholoch sveta

Množstvo skvelých udalostí na vrcholoch sveta čaká práve na vás! Na začiatku sezóny sa napríklad koná veľmi špeciálna akcia Season Opening vo francúzskom Les 2 Alpes. Na Powderweek nájdete presne tú pestrosť zábavy na zjazdovke, ktorú na začiatku sezóny hľadáte! Týždeň v kuse oslavujeme vo francúzskych Alpách s prvotriednym programom a prašanom. Buďte taktiež pri tom, v decembri na Powderweek alebo pri Top of the Mountain v Ischgle!

Všetky skúšky zvládnuté? Teraz na Vás konečne čakajú zimné prázdniny.

Vaša veľká výhoda: ako študent ste relatívne flexibilní - využite to! Pokiaľ nie ste práve uprostred skúškového obdobia, máte tu jedinečnú možnosť využiť svoju voľnosť a naše výhodné Last-Minute ponuky lepšie ako ktokoľvek iní. Môžete si objednať zájazd dokonca aj deň pred odjazdom! Zabudnite na stres zo školy a ušetrite s našimi Last Minute & More! Lyžiarske strediská tiež nie sú tak preplnené ako počas hlavnej turistickej sezóny. Len tak mimochodom, do Álp jazdí čím ďalej, tým viac diaľkových autobusov a vlakov a príjazd je nie len cenovo výhodný, ale aj príjemné. Pokiaľ k tomu ešte cestujete ako skupina, môžete si dovolenkovú atmosféru začať užívať už v priebehu cesty do lyžiarskeho strediska.

Ušetrite pri lyžiarskej dovolenke

U nás máte veľa možností, ako môžete získať už aj tak výhodné ponuky ešte výhodnejšie. Mnoho apartmánov a chaletov je možné obvykle pre skupiny päť až desiatich osôb objednať za rozumné ceny a na mieste je možné ušetriť aj náklady, ak si priveziete vlastné jedlo. Pri rôznych zľavových akciách, akou je aj Crazy Booking Nigt alebo Super Last Minute môžete naozaj ušetriť. Pri Crazy Booking Night je často v ponuke dokonca týždeň v apartmáne vrátane skipasu za menej ako 100 € na osobu! To nenechá nikoho chladným! Zvláštnu pozornosť venujte hlavne ponukám s heslom "výhodná cena". Tieto ubytovania sú totiž pri rovnakej kvalite ešte výhodnejšie než klasická ponuka. Aj materiál na vypožičanie a lyžiarske kurzy sú u nás až do 40 % lacnejšie než v lyžiarskych strediskách na mieste.