Newsletter

Prihláste si newsletter a zaistite si mnoho výhod!

Priatelia odporúčajú priateľov
odporučte SnowTrex a zaistite si zľavu

Priatelia odporúčajú priateľov</br>odporučte SnowTrex a zaistite si zľavu

Páčilo sa Vám na dovolenke s CK SnowTrex?

Potom zdieľajte Vašu radosť a profitujte z nej hneď dvakrát. Za každé úspešne odporúčanie sa Vám SnowTrex poďakuje 5% zľavou na Vašu ďalšiu zimnú dovolenku a Vami odporúčaný priateľ obdrží automaticky zľavu 60 € na svoju prvú objednávku.

A je to veľmi jednoduché

 1. Použite personalizovaný odkaz na odporúčanie z nášho newslettera alebo si jednoducho vygenerujte nový odkaz na odporúčanie v dolnej časti tejto stránky.
 2. Zdieľajte svoj odkaz na odporúčania so svojimi priateľmi a známymi prostredníctvom e-mailu, Facebooku, Instagramu, WhatsApp, Twitteru a spol.
 3. Priatelia a známi navštívia naše webové stránky prostredníctvom Vášho odkazu na odporúčanie a potom si objednajú svoju lyžiarsku dovolenku. Zľava vo výške 60 € sa automaticky odpočíta v procese objednávky. Dôležité: Váš bonus za odporúčanie je možné prideliť iba v prípade, ak dôjde k vstúpeniu na našu webovú stránku prostredníctvom Vášho odkazu na odporúčanie a rovno bude tiež vykonaná objednávka!
 4. Za každé úspešné odporúčanie obdržíte 5 % z ceny zájazdu Vašich priateľov vo forme poukazu, ktorý môžete použiť pri ďalšej objednávke lyžiarskeho zájazdu. Zľavový poukaz obdržíte e-mailom po skončení zájazdu Vami odporúčaných priateľov.
 5. Predpoklad: Vaši odporúčania priatelia si predtým ešte neobjednali zájazd u SnowTrex.

Príklad

 • Jeden z Vašich priateľov si ako nový zákazník objedná zájazd pre 2 osoby prostredníctvom Vášho odkazu na odporúčanie.
 • Použitím odkazu na odporúčanie sa cena zníži o 60 €.
 • Zájazd má celkovú hodnotu 2 000 €.
 • Na oplátku obdržíte poukaz v hodnote 100 € (5 % z 2 000 €).
 • Tento poukaz Vám bude zaslaný e-mailom po tom, ako sa Vaši priatelia vrátia zo zájazdu.
 • Poukaz potom môžete pohodlne použiť na ďalšiu objednávku u SnowTrex a tým ušetriť.
 • Dodatočné vyplatenie na už existujúcu objednávku bohužiaľ nie je možné.

Vaša jedinečná výhoda

Darčekový poukaz nemusí byť ihneď využitý. Platí pre aktuálnu, ako aj budúcu sezónu. Získajte nám viacero zákazníkov, Váš dobropis bude sčítaný a hodnota Vášho darčekového poukazu bude stúpať stále ďalej. Takto je dokonca možné, objednať si zájazd úplne zadarmo, pokiaľ hodnota darčekového poukazu bude zodpovedať cene zájazdu!

Váš odporúčajúci odkaz

Chceli by ste nadchnúť priateľov, známych alebo príbuzných pre zimnú dovolenku a potrebujete k tomu Váš osobný odkaz? Zadajte do políčka jednoducho Vašu e-mailovú adresu, ktorú ste použili k objednaniu zimnej dovolenky u nás a následne obdržíte e-mailom Váš odkaz:

Často položené otázky

V našich FAQ nájdete odpovede na najdôležitejšie otázky týkajúce sa témy "Odporúčanie priateľovi."