Newsletter

Prihláste si newsletter a zaistite si mnoho výhod!

Kontakt

FAQ a prihlásenie zákazníka

Odpovede na najčastejšie otázky týkajúce sa našich ponúk nájdete rýchlo a ľahko v našich FAQ. Ďalšie informácie o Vašej existujúcej objednávke nájdete po prihlásení do Vášho osobného účtu "My SnowTrex".

Kontakt pre ponuky, otázky a pripomienky

Chceli by ste si vytvoriť nezáväznú ponuku? Potom prosím kliknite na Vyhľadávanie & objednávka a použite naše početné užitočné filtre, aby ste našli svoju perfektnú ponuku.

Máte otázky k ponuke, všeobecné otázky týkajúce sa nášho produktu alebo našich podmienok objednávky? Potom nám prosím pošlite e-mail na adresu info-sk@snowtrex.com.

Kontakt pre doplnenie objednávky

Už ste u nás zájazd objednali a máte k nemu ešte dotaz alebo by ste radi vo svojej objednávke ešte niečo zmenili?

Potom nám prosím pošlite e-mail s číslom Vašej objednávky na adresu doplnenieobjednavky-sk@snowtrex.com alebo použite kontaktný formulár vo svojom osobnom zákazníckom účte My SnowTrex.

Kontakt pre storno objednávky

Nemôžete na zájazd nastúpiť? Aktuálne storno poplatky rovnako ako možnosť zrušiť celú objednávku sami nájdete vo svojom osobnom zákazníckom účte My SnowTrex.

Ak sa chcete opýtať na podmienky čiastočného zrušenia, náhradných osôb alebo zmeny objednávky alebo máte iné otázky týkajúce sa stornovania, zašlite nám, prosím, e-mail s číslom Vašej objednávky na adresu storno-sk@snowtrex.com.

Kontakt & otváracia doba

TravelTrex GmbH
Bonner Str. 484-486
50968 KÖLN (GERMANY)

Kontakt

Kontakt
02/ 33 45 65 05 alebo +4922188828460
+49 221 33 60 62955
info-sk@snowtrex.com

Otváracia doba

po-št:
pi: zatvorené
so-ne: zatvorené