Vyberte si lyžovačku na sezónu 2024/2025 už teraz a tešte sa o to dlhšie!

Pre nás už začala zimná sezóna! Poponáhľali sme sa a mnohé zaujímavé destinácie na ďalšiu sezónu je možné objednávať už teraz. Denne našu ponuku rozširujeme o nové ubytovania pre zimnú sezónu.

Či už na začiatok sezóny, počas skvelej akcie na snehu, cez Vianoce alebo Silvestra, k začiatku roka, jarné lyžovanie, lyžovanie počas Veľkej noci alebo na koniec sezóny: zaistite si ubytovanie pre zimnú dovolenku vo vašom obľúbenom stredisku už teraz a buďte o krok vpred pred ostatnými!

Nezabudnite sa pravidelne pozrieť na našu stránku. Počas celého roka na nej nájdete novinky a zaujímavé ponuky na vašu vysnívanú zimnú dovolenku!

Vyberte si lyžovačku na sezónu 2024/2025 už teraz a tešte sa o to dlhšie!
Vyberte si lyžovačku na sezónu 2024/2025 už teraz a tešte sa o to dlhšie!

Zimná dovolenka na začiatok sezóny

Neviete sa už v lete dočkať toho, kedy budete opäť stáť na zjazdovke? Chýbajú vám snehom pokryté kopce a ten pocit, spustiť sa na lyžiach, či na snowboarde dole kopcom? Potom by ste si mali objednať zimnú dovolenku už teraz, čím si predĺžite pozitívne pocity do novej sezóny. Patríte k tým zimným športovcom, ktorí chcú zažiť ako prví krásy horského sveta v ďalšej zimnej sezóne. Malý tip: Vyhľadajte si zimnú dovolenku na začiatok sezóny v takom stredisku, v ktorom budete mať istotu snehu. Využite pri plánovaní takejto lyžiarskej dovolenky aj nášho poradcu lyžiarskych stredísk.

Zimná dovolenka počas Vianoc a Silvestra

K výhodným ponukám, ktoré už máme online patria aj tie ubytovania, ktoré si môžete objednať aj počas Vianoc alebo počas Silvestra. Snívate po Vianociach na snehu, či bielom Silvestri? Potom využite túto šancu! Predošlé roky nám ukázali: lyžiarske zájazdy cez Vianoce alebo na Silvestra sú stále viac obľúbené! Teraz máte ešte veľký výber: je jedno či máte záujem o Rakúsko, Francúzsko, či Nemecko!

Zimná dovolenka na začiatku roka

Máte chuť začať nový rok skvelou zimnou dovolenkou? Potom neváhajte a pozrite si naše ponuky na budúcu sezónu a najlepšie s príjazdom začiatkom januára. Začiatok roka je najlepšou dobou pre zimnú lyžovačku!

Lyžovanie na začiatku roka v novej sezóne

Hory, sneh a novoročné slnko! Lyžovanie na začiatku roka je skutočným zážitkom, ktorý by ste si mali zaistiť čo najskôr. Očakávajú vás biele svahy, ktoré sa ligocú od slnka, prestávky na slnečných terasách, na ktorým by ste určite nemali zabudnúť opaľovací krém, a prvotriedny lyžiarsky zážitok.

lyžovanie na Veľkú noc

Využite v budúcej sezóne opäť voľné dni, a strávte zimnú dovolenku na horách. Veľkonočné dni ponúkajú lyžovanie často počas dych berúcich slnečných dní na horách. Avšak aj ďalší hostia majú zálusk na zimnú dovolenku počas Veľkej noci. Hlavne ak preferujete určitý cieľ alebo určité ubytovanie, mali by ste si vašu zimnú dovolenku počas veľkonočných sviatkov objednať, čo najskôr!

Lyžovanie na koniec sezóny

Chceli by ste stráviť zimnú dovolenku do posledných dúškov a zalyžovať si ešte krátko pred začiatkom leta? Potom sa vyberte na ľadovce! Tu vládne istota snehu až do neskorej jari. Pozrite si našu ponuku, v ktorej nájdete už teraz nejaké ponuky na koniec sezóny.