Newsletter

Prihláste si newsletter a zaistite si mnoho výhod!

Upozornenie na dostupnosť - oznámenie e-mailom o dostupnosti Vášho ubytovania

Upozornenie na dostupnosť

Objednajte si svoje vysnívané ubytovanie na nadchádzajúcu zimnú sezónu

Boli ste nadšení svojím posledným ubytovaním a chcete byť medzi prvými, kto si toto ubytovanie zaistí vo vybraný termín pre nadchádzajúcu lyžiarsku sezónu? Žiadny problém, pretože s funkciou „Upozornenie na dostupnosť“ Vám ponúkame bezplatnú e-mailovú službu, ktorá Vás nezáväzne informuje hneď akonáhle bude Vami vybrané ubytovanie znovu dostupné na objednanie na našich webových stránkach.

Je to tak jednoduché

  1. Všeobecne platí, že pokiaľ nie je možné Vami vybrané ubytovanie nájsť pomocou našej funkcie "Vyhľadávanie a objednávka", znamená to, že ubytovanie ešte alebo už nie je možné objednať na nadchádzajúcu zimnú sezónu
  2. Funkciu „Upozornenie na dostupnosť“ nájdete na našich webových stránkach v sekcii "Destinácie" u miesta, v ktorom sa nachádza Vami vybrané ubytovanie.
  3. Na úvodnej stránke Vašej destinácie nájdete pod mapou všetky ubytovania, ktorá máme v danom mieste v našej ponuke. Tá ubytovanie, ktorá ešte alebo už nie sú k dispozícii pre nadchádzajúcu zimnú sezónu, majú miesto prehľadu cien žlté tlačidlo „Upozornenie na dostupnosť“.
  4. Tam uveďte Vašu e-mailovou adresu. Nezáväzne Vás informujeme, akonáhle bude ubytovanie znovu dostupné na objednanie. Okrem toho od nás nedostanete žiadne ďalšie reklamné materiály.
  5. Ak chcete byť pravidelne informovaní o našich top ponukách a zľavových akciách, môžete sa tu prihlásiť k odberu nášho newsletteru.