Lyžovačka počas jarných prázdnin 2025

Jarné prázdniny sa samozrejme nezaobídu bez rodinného lyžovania! Kto si tieto dni užíva ako voľno, nájde u nás zaručene tú pravú ponuku na lyžovanie na jarné prázdniny. Či už s celou rodinou, priateľmi alebo sami – motto znie: Hurá do Álp, hurá na lyže! Jednoducho si prejdite naše ponuky a zaistite si svoju zimnú dovolenku v dobe jarných prázdnin 2025.

Lyžovačka počas jarných prázdnin 2025
Lyžovačka počas jarných prázdnin 2025

Jarné prázdniny sú perfektnou dobou na zimnú dovolenku

Lyžiarska dovolenka je najlepšia práve v čase prázdnin: využite voľné dni a vyrazte do hôr. Rodičia tak strávia školské prázdniny s deťmi na snehu a na čerstvom vzduchu. Nezáleží na tom, či Rakúsko, Francúzsko, Taliansko alebo Nemecko, máme pre Vás pripravených mnoho destinácií, kde môžete stráviť perfektnú zimnú dovolenku. Jarné prázdniny sú väčšinou bohaté na sneh a často plné slnečných dní. Chamrousse je vďaka svojej polohe považované za stredisko bohaté na sneh aj v čase jarných prázdnin. Tu si prídu na svoje ako deti, tak aj dospelí. K dispozícii je detský funkpark alebo aj snowpark. Chceli by ste radšej stráviť dovolenku v Taliansku? Potom sa pozrite na naše stránky a vyberte si z ponúk v Livignu alebo iných strediskách v talianskych Alpách. Taktiež v stredisku Zillertal Arena alebo napr. v nemeckých strediskách ako Zugspitze, strávia rodiny s deťmi alebo skupiny, ale taktiež aj tí, ktorí radi strávia dovolenku osamote, tú pravú lyžovačku.

Pohodové jarné prázdniny s rodinou

Skúšajú Vaše deti prvýkrát lyžovať? Potom máme pre Vás tip na stredisko vhodné predovšetkým pre začiatočníkov a tých najmenších. V lyžiarskom regióne Zillertal nájdete nie len mnoho modrých zjazdoviek, ktoré patria k tým najjednoduchším, ale taktiež aj mnoho ubytovaní, ktoré sú vhodné pre rodiny s deťmi. Zároveň vhodným stredisko pre rodiny je aj stredisko Kitzbühel. Nájdete tu legendárny Streif, ale aj mnoho zjazdoviek, ktoré sú ideálne pre začiatočníkov. S trilanovou gondolou môžete počas jarných prázdnin zmeniť svoj uhol pohľadu vďaka gondole so sklenenou podlahou: vzrušenie pre malých aj veľkých. S Val d'Isère má tiež Francúzsko počas jarných prázdnin čo ponúknuť. Okrem absolútnej snehovej istoty má lyžiarske stredisko špeciálny šmrnc: dedina s historickým centrom zo 16. storočia ponúka rodine cez prázdniny na lyžiach mnoho aj mimo zjazdoviek.

Jarné prázdniny pre milovníkov párty a pre aktívnych dovolenkárov

Chcete stráviť jarné prázdniny aktívne a s après ski? Potom je Öztal v Tirolsku tým pravým strediskom pre Vás! V Söldene máte zjazdovky všetkých stupňov obtiažnosti, turistické chodníčky, ako aj voľnočasovú arénu, párty na saniach a nočné lyžovanie. Legendárna après ski metropola Vám ponúka popoludní a večer vždy "Highlife" a mnoho párty. V najväčšom prepojenom stredisku sveta Les 3 Vallées vo Francúzsku sa nudiť určite nebudete: veľa ponúk après ski, nočné sánkovanie, bowlingové centrum alebo túry na snehovou skútri. V tomto stredisku si užijete veľa zábavy.