PowderWeek

Cieľ Podujatie Termín
Les 2 Alpes PowderWeek 02.12.2023 - 09.12.2023
Val Thorens Ski & Boarderweek 16.12.2023 - 23.12.2023

PowderWeek: Otvorenie lyžiarskej sezóny v Les 2 Alpes!

Čo by ste povedali na cestu na začiatok sezóny do jedného z najznámejších ľadovcových lyžiarskych stredísk sveta, užiť si na začiatku decembra prvé oblúčiky na ešte prázdnych zjazdovkách ak tomu après-ski program extra triedy? Znie to ako perfektná zimná dovolenka? Potom vyrazte na PowderWeek v Les 2 Alpes! Od 2. do 9. decembra 2023 oslávime vo Francúzskych Alpách začiatok zimnej sezóny.

Pre Vás to znamená zimné radovánky v nadmorskej výške až 3 560 m n.m. a bohatý program mimo zjazdovky. K tomu okrem iného patria:

 • otváracia a Bad-Taste Party
 • turnaj v snežnom volejbale & Ultimate Frisbee
 • après ski party
 • záverečný večer s tradičným raclette
 • O občerstvenie a dobrú zábavu po dlhom dni na zjazdovkách sa dostatočne postarajú naše Open Air akcie s hudbou, grilovanými klobásami, varením a horúcou čokoládou. Tu sa môžu účastníci aj diváci tešiť na napínavé súťaže, skvelé ceny a mnoho zábavy.

  Aj pri après ski sa ide rovno na vec, presne podľa motta "tu to roztočíme". S horúcimi aj chladenými nápojmi si môžete zatancovať na hity DJs starajúcich sa o dobrú náladu. Ani kluby v Smithy's v tomto ohľade nezostávajú pozadu. Pri opening party s nami môžete patrične zahájiť novú zimnú sezónu, zúčastniť sa Beerpong Challenge a patrične sa vystrojiť na Bad-Taste party. Nevkusné a krikľavé oblečenie je tu žiaduce!

  A to ešte nie je všetko: Cez deň môžete preskúmať lyžiarske stredisko na ľadovci Les 2 Alpes s jeho 227 km zjazdoviek a 52 lanovkami a vlekmi. Začiatočníci aj pokročilí tu nájdu zjazdovky, ktoré zodpovedajú ich schopnostiam a pre profesionálov je tu 240 000 m² veľký snowpark, ktorý patrí k top 10 v Európe. Vo výške 3 200 m n.m. tu na začiatku sezóny nájdete zónu pre začiatočníkov s tabliet a dvoma railami a zónou pre expertov s big air rampou a superpipe - srdce každého milovníka freestylu tu neprestane skákať radosťou.

  Na prenocovanie ponúka Les 2 Alpes od štandardného apartmánu po luxusný chalet široký výber ubytovania pre každého a to za bezkonkurenčné ceny!

  Bezpečná objednávka so SnowTrex výhodami

  Loading...
  StickyNewsletter