Lyžiarske zájazdy pre skupiny - pre ešte väčšiu radosť na snehu!

Chcete tento rok stráviť vašu zimnú dovolenka s najlepšími kamarátmi alebo s celou rodinou? Ste u nás na správnej adrese! Ponúkame vám výhodné apartmány alebo chalety s možnosťou varenia vo Francúzsku, ktoré sa nachádzajú priamo na zjazdovke. Alebo si vyberte z našej ponuky lyžiarskych zájazdov pre skupiny v Rakúsku - či už apartmán alebo hotel, aj tu máte dostatočný výber pre skupinovú zimnú dovolenku. Preskúmajte našu ponuku a objednajte si lyžiarsky zájazd pre skupiny!

Lyžiarske zájazdy pre skupiny - pre ešte väčšiu radosť na snehu!
Lyžiarske zájazdy pre skupiny - pre ešte väčšiu radosť na snehu!

Kam na lyžovačku ako skupina?

Veľmi obľúbenými zimnými dovolenkami vo väčších skupinách sú naše ponuky vo Francúzsku. Ponúkame tu široký výber apartmánov a chaletov, ktoré ležia spravidla priamo na zjazdovke alebo blízko lyžiarskeho strediska. Naše ubytovania vo Francúzsku sú všetky bez stravovania. Nájdete tu miesto až pre 19 osôb, tak že môžete ako skupina cez deň spolu lyžovať a večer stráviť taktiež spoločne v ubytovaní. Počas tejto zimnej dovolenky ako skupina, nie ste viazaní na časy, kedy sa podáva jedlo, takže si môžete svoj čas zorganizovať sami podľa chuti a môžete si jedlo pripraviť spoločne. Okrem toho ušetríte vďaka tomu spoločne hotovosť, ktorú môžete využiť na zjazdovke.Kto to chce poriadne roztočiť počas skupinovej zimnej dovolenky, ten by si mal vybrať z našich ubytovaní v rakúskych lyžiarskych strediskách. Či sa už rozhodnete ako skupina stráviť dovolenku v ubytovaniach bez stravovania alebo v hoteli - aj v Rakúsku nájdete určite vhodné ubytovanie pre vašu plánovanú zimnú dovolenku so skupinou. Tu máte okrem skvelých snehových podmienok aj veľa zábavy mimo zjazdovky. Okrem toho nebudete strácať čas pri sporáku keď si objednáte polpenziu. Počas toho, čo pre vás niekto bude pripravovať jedlo, môžete pohodlne sedieť pri kozube, v saune a relaxovať spoločne s priateľmi podľa nálady a chuti.

Prečo skupinová zimná dovolenka?

Lyžovačka s veľkou skupinou, je zážitkom, ktorý by mal okúsiť každý. Je úplne jedno či si vyberiete ubytovanie s vlastným stravovaním alebo hotel, pri takejto dovolenke pocítite tímový efekt. Taktiež Vám takáto dovolenka so skupinou ponúka väčší priestor pre individuálne potreby: či začiatočníci, pokročilí lyžiari, snowboardisti, lyžiarsky žiaci alebo milovníci turistiky - čím väčšia je skupina, tým máte väčšiu šancu nájsť takých, ktorí majú rovnaké potreby a záľuby ako vy. Tak nemusia profíci čakať stále pri lyžovaní za začiatočníkmi. Aj keď sa takto vytvoria menšie skupinky, uvoľnenie a skvelé zážitky budú hovoriť za seba.

Načo by ste nemali zabúdať pri skupinovom zájazde?

Počas lyžiarskej dovolenky v skupine do Rakúska, Francúzska, Talianska alebo do Švajčiarska na vás čaká skvelý zážitok. Aj napriek tomu by ste pri plánovaní mali dbať na nasledovné: pokiaľ cestuje skupina, kde sa nie všetci poznajú veľmi dobre, nemali by ste voliť ubytovania s malým priestorom. Dostatok priestoru je dôležitým faktorom pre odpočinok a relaxáciu. Taktiež poloha je veľmi dôležitá, aby ste si mohli vyjsť do miestneho centra čo najjednoduchšie. Pokiaľ si však dobre rozumiete a všetci sa dobre poznáte môžete si zvoliť aj menšiu chatu v stredisku. Takže vždy si najprv zostavte skupinu a vyberte si ubytovanie podľa zostavy. Potom nebude nič stáť v ceste vydarenej skupinovej dovolenke!