Dovolenka s wellnessom - perfektné spojenie relaxu s lyžovaním

Chcete uniknúť zhonu všedných dní a urobiť pri tom niečo aj pre svoje zdravie? Alebo túžite po náročnom dni na zjazdovke po odpočinku, relaxácii a uvoľnení napríklad pri masáži? Spojte vašu lyžiarsku dovolenku s atraktívnymi ponukami wellness.

Čo tak zaplávať si v krytom bazéne, zapotiť sa v saune alebo vychutnávať program vo wellness priestoroch - v našich ubytovacích zariadeniach nájdete to, po čom vaše srdce túži! Hľadáte po športovom vyžití na zjazdovkách napríklad uvoľňujúcu masáž alebo fitness? U nás nájdete ten správny wellness balíček spolu so skipasom, ktorý vám zaručí vydarenú a nezabudnuteľnú zimnú dovolenku.

Dovolenka s wellnessom - perfektné spojenie relaxu s lyžovaním
Dovolenka s wellnessom - perfektné spojenie relaxu s lyžovaním

Zimná dovolenka wellness Rakúsko

Rakúsko je rajom pre lyžiarov a milovníkov wellness. Strediská ako Kitzbühel alebo Svätý Anton ponúkajú lyžovanie na svetovej úrovni v kombinácii s rakúskou pohodou. Wellness zóny sú často navrhnuté v tradičnom alpskom štýle a ponúkajú širokú škálu procedúr od sauny až po snehovú terapiu. Nájdete tu dokonalú rovnováhu medzi aktivitou a relaxáciou.

Všetky ponuky v Rakúsku

Zimná dovolenka wellness Francúzsko

Francúzsko je známe svojimi prvotriednymi lyžiarskymi strediskami v Alpách, ako sú Chamonix a Courchevel. Tieto strediská ponúkajú nielen vynikajúce zjazdovky, ale aj luxusné wellness zariadenia. Od termálnych kúpeľov až po gurmánske reštaurácie - francúzsku eleganciu cítiť v každom detaile. Lyžiarska a wellness dovolenka vo Francúzsku je preto komplexným zážitkom luxusu a relaxu.

Všetky ponuky vo Francúzsku

Zimná dovolenka wellness Švajčiarsko

Švajčiarsko je synonymom luxusu, pokiaľ ide o lyžiarsku a wellness dovolenku. Miesta ako Zermatt a Svätý Moritz ponúkajú nielen úchvatnú horskú krajinu, ale aj jedny z najlepších wellness hotelov na svete. Či už si chcete oddýchnuť vo vyhrievanom vonkajšom bazéne s výhľadom na Matterhorn alebo si vychutnať švajčiarsku čokoládovú masáž, Švajčiarsko ponúka dokonalý zážitok.

Všetky ponuky vo Švajčiarsku

Zimná dovolenka wellness Taliansko

Talianske lyžiarske strediská ako Cortina d'Ampezzo alebo Livigno sú známe nielen svojimi vynikajúcimi zjazdovkami, ale aj kúpeľnými zariadeniami. Mnohé lyžiarske strediská ponúkajú rozsiahle kúpeľné oblasti s výberom procedúr inšpirovaných tradičnou talianskou pohostinnosťou. Po dni strávenom na svahoch si vychutnajte pohár talianskeho vína v jednom z mnohých útulných kúpeľov.

Všetky ponuky v Taliansku

Zimná dovolenka wellness Nemecko

Nemecko ponúka množstvo lyžiarskych stredísk, najmä v Bavorsku, kde sú veľmi obľúbené miesta ako Garmisch-Partenkirchen a Oberstdorf. Po aktívnom dni na snehu si môžete oddýchnuť v prvotriednych wellness hoteloch, ktoré často ponúkajú sauny, parné kúpele a kvalitné kúpeľné procedúry. Nemecká kuchyňa a pohostinnosť dopĺňajú zážitok.

Všetky ponuky v Nemecku

Zimná dovolenka wellness Česká republika

Česká republika ponúka jedinečnú a cenovo dostupnú kombináciu lyžovania a wellness. Najmä Krkonoše ponúkajú zjazdovky vhodné pre rodiny a širokú škálu wellness zariadení. Po dni strávenom na svahu si môžete oddýchnuť v termálnych kúpeľoch alebo pri masážach, pričom miestna kuchyňa poskytuje ďalší komfort.

Všetky ponuky v Českej republike

Zimná dovolenka wellness Poľsko

Poľsko možno nie je prvou krajinou, ktorá vám napadne ako miesto na lyžovačku a wellness dovolenku, ale miesta ako Zakopané ponúkajú príjemnú a cenovo dostupnú alternatívu. Tatry ponúkajú dobrú lyžovačku a miestne wellness centrá sú často prekvapivo luxusné. Poľská pohostinnosť a tradičná kuchyňa sa postarajú o mimoriadne príjemný pobyt.

Všetky ponuky v Poľsku

Zimní dovolenka wellness Andorra

Andorra, malé kniežatstvo v Pyrenejach medzi Španielskom a Francúzskom, ponúka jedinečnú kombináciu lyžovania a wellness zážitkov. Lyžiarske strediská ako Grandvalira alebo Vallnord sú ideálne pre začiatočníkov aj pokročilých lyžiarov. Po dni strávenom na svahu sa môžete nechať rozmaznávať v luxusných wellness centrách s termálnymi kúpeľmi a masážami. K relaxácii prispievajú aj prírodné krásy hôr.

Všetky ponuky v Andorre

Vyrazte na wellness lyžiarsku dovolenku

Keď hľadáte wellness dovolenku v lyžiarskom stredisku, potom ste u nás na správnom mieste. My máme totiž bohatú ponuku ubytovaní, ktoré nielenže ležia v stredisku ale majú aj ponuku wellness zariadení: Či už bazén, sauna či spa v Rakúsku, Nemecku, Švajčiarsku alebo Taliansku - u nás nájdete určite vašu wellness lyžiarsku dovolenku!

Spojenie wellness dovolenky s lyžiarskou dovolenkou: výhody

Lyžiarska dovolenka dokopy s wellness dovolenkou je absolútne perfektná kombinácia. Ráno sa vyberiete na zjazdovku a užívate si horskú panorámu. Poobede na vás čaká sauna, bazén alebo dokonca spa priestory s masážami vo vašom ubytovaní. Ten nádherný pocit, keď sa vrátite z lyžovačky a čaká na vás príjemná pohoda pre telo aj dušu, budete milovať! Výhoda je viac než jasná: z vašej dovolenky sa vrátite uvoľnení, oddýchnutí vďaka skvelej kombinácii aktivít a relaxácie.

Zimná dovolenka s wellness ponukou: na toto by ste nemali zabúdať

Keď si chcete naplno užiť wellness ponuku počas vašej zimnej dovolenky a chystáte sa na dovolenku bez detí, potom vám odporúčame pozrieť sa na ponuky, ktoré nie sú prvotne označené ako ponuky pre rodiny. V opačnom prípade sa môže veľmi rýchlo stať, že sa o bazén v ubytovaní budete musieť deliť s hŕbou malých detí. Prečítajte si preto popis vášho zvoleného wellness hotela v lyžiarskom stredisku. Keď sa chcete uistiť, že vás v tomto ubytovaní nebudú rušiť žiadne deti, vyberte si z našej ponuky hotel "iba pre dospelých". Tu sú ubytovaní hostia od 16 príp. až od 18 rokov. Prajeme vám príjemnú relaxáciu!