Newsletter

Prihláste si newsletter a zaistite si mnoho výhod!

Priatelia odporúčajú priateľov
odporučte SnowTrex a zaistite si 5% zľavu

Priatelia odporúčajú priateľov</br>odporučte SnowTrex a zaistite si 5% zľavu

Boli ste spokojní s dovolenkou cez SnowTrex?

Zdieľajte Vašu spokojnosť s Vašimi priateľmi a profitujte z toho hneď dvakrát. Za každé úspešne odporúčanie sa Vám SnowTrex poďakuje 5% zľavou na Vašu ďalšiu zimnú dovolenku.

A je to veľmi jednoduché

  1. Využite Váš osobný odporúčajúci odkaz z nášho newsletteru alebo si nechajte vygenerovať na tejto stránke jednoducho Váš nový odporúčajúci odkaz. Dôležité: len cez tento odkaz Vám môže byť pripísaná prémia za odporúčanie!
  2. Zdieľajte Váš osobný odporúčajúci odkaz s Vašimi priateľmi a známymi prostredníctvom e-mailu, facebooku, whatsappu, twitteru & co.
  3. Priatelia a známi navštívia našu webovú stránku cez Váš odporúčajúci odkaz a objednajú si zimnú dovolenku na www.snowtrex.sk.
  4. Vy obdržíte za každé úspešné odporučenie 5 % z ceny zájazdu Vašich priateľov na Vašu ďalšiu objednávku lyžiarskeho zájazdu. Predpoklad: Váš odporučený priateľ si ešte cez SnowTrex neobjednal žiaden zájazd. Zľavu obdržíte formou poukazu, ktorý Vám bude zaslaný prostredníctvom e-mailu po ukončení zájazdu priateľa, ktorého ste nám získali ako nového zákazníka.

Príklad

Jeden z Vašich priateľov si objedná zájazd ako náš nový zákazník spolu s dvomi ďalšími osobami cez Váš odkaz "Odporúčanie priateľovi". Cena zájazdu činí 2 000 €. Vy obdržíte darčekový poukaz vo výške 100 €. Tento poukaz dostanete prostredníctvom e-mailu, po návrate Vašich priateľov zo zájazdu. Darčekový poukaz môžete jednoducho zadať pri Vašej ďalšej objednávke a ušetriť tak hotovosť. Dodatočné využitie tohto poukazu na už objednaný zájazd nie je možné.

Vaša jedinečná výhoda

Darčekový poukaz nemusí byť ihneď využitý. Platí pre aktuálnu, ako aj budúcu sezónu. Získajte nám viacero zákazníkov, Váš dobropis bude sčítaný a hodnota Vášho darčekového poukazu bude stúpať stále ďalej. Takto je dokonca možné, objednať si zájazd úplne zadarmo, pokiaľ hodnota darčekového poukazu bude zodpovedať cene zájazdu!

Váš odporúčajúci odkaz

Chceli by ste nadchnúť priateľov, známych alebo príbuzných pre zimnú dovolenku a potrebujete k tomu Váš osobný odkaz? Zadajte do políčka jednoducho Vašu e-mailovú adresu, ktorú ste použili k objednaniu zimnej dovolenky u nás a následne obdržíte e-mailom Váš odkaz:

Často položené otázky

V našich FAQ nájdete odpovede na najdôležitejšie otázky týkajúce sa témy "Odporúčanie priateľovi."