Karneid (alt)
24 Počet hodnotení:
95 % Miera odporúčaní:
| Najvyšší bod: | 2 388 m |
| Najnižší bod: | 1 540 m |
| Výška dediny: | 800 m |
| Vlekov celkom: | 18 |
| Kabínkové lanovky: | 4 |
| Sedačkové lanovky: | 12 |
| Kotvové vleky: | 2 |
| Zjazdoviek celkom: | 49 km |
|
Zjazdovky:
|
9 km |
|
Zjazdovky:
|
33 km |
|
Zjazdovky:
|
7 km |
Počasie & Výška snehu Karneid (alt)
| Výška snehu v údolí: n/a | Otvorené vleky: n/a |
| Výška snehu na kopci: n/a | Otvorené zjazdovky (v km): n/a |
| Posledné sneženie: n/a | Sánkárska dráha otvorená: n/a |
| Kvalita snehu: n/a | Snowpark otvorený: n/a |
| Zimné turistické chodníky: n/a | Zjazd do údolia možný: n/a |
Snehové spravodajstvo
Predpoveď počasia
|
dnes
01.05.26 |
zajtra
02.05.26 |
ne
03.05.26 |
po
04.05.26 |
ut
05.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | |||||
| Teplota (min./max.) | -2 / 4 °C | 0 / 7 °C | 1 / 7 °C | -1 / 4 °C | -1 / 1 °C |
| Počet slnečných hodín | 13 h | 13 h | 6 h | 2 h | 0 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 2 cm |
| Hranica sneženia | 2 500 m | 2 500 m | 2 800 m | 2 000 m | 2 200 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 0 °C | 4 °C | 2 °C | 0 °C |
| Rýchlosť vetra | 15 km/h | 0 km/h | 10 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 700 m | 2 500 m | 2 500 m | 2 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 3 °C | 6 °C | 4 °C | 2 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 10 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 500 m | 2 900 m | 2 500 m | 2 800 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 4 °C | 6 °C | 4 °C | 2 °C |
| Rýchlosť vetra | 15 km/h | 15 km/h | 15 km/h | 20 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 800 m | 2 900 m | 2 900 m | 2 700 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 3 °C | 3 °C | 1 °C | -1 °C |
| Rýchlosť vetra | 25 km/h | 20 km/h | 15 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 500 m | 2 500 m | 2 300 m | 2 100 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 1 °C | 0 °C | 0 °C | -1 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 20 km/h | 25 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 1 cm | 1 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 000 m | 2 100 m | 2 200 m | 2 000 m |
|
dnes
01.05.26 |
zajtra
02.05.26 |
ne
03.05.26 |
po
04.05.26 |
ut
05.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | |||||
| Teplota (min./max.) | 7 / 26 °C | 8 / 28 °C | 10 / 27 °C | 11 / 24 °C | 12 / 21 °C |
| Počet slnečných hodín | 14 h | 14 h | 7 h | 1 h | 0 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 600 m | 2 300 m | 2 300 m | 2 000 m | 2 100 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 8 °C | 23 °C | 21 °C | 11 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 10 km/h | 15 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 100 m | 2 600 m | 2 600 m | 2 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 9 °C | 25 °C | 22 °C | 13 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 10 km/h | 15 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 600 m | 2 900 m | 2 300 m | 2 800 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 11 °C | 25 °C | 22 °C | 15 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 10 km/h | 15 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 700 m | 2 900 m | 2 300 m | 2 700 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 12 °C | 21 °C | 19 °C | 14 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 500 m | 2 500 m | 2 100 m | 2 100 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 13 °C | 20 °C | 17 °C | 13 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 900 m | 2 000 m | 2 200 m | 2 100 m |
Klíma
- Slnečné hodiny (Ø)
- Zrážky (cm)
- Dni kedy snežilo
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| máj | jún | júl | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | marec | apríl |
| 6 h | 10 h | 9 h | 8 h | 7 h | 6 h | 6 h | 5 h | 5 h | 5 h | 6 h | 8 h |
| 92 | 0 | 3 | 0 | 11 | 12 | 71 | 26 | 79 | 83 | 66 | 49 |
| 10 | 0 | 1 | 0 | 4 | 3 | 9 | 4 | 8 | 11 | 9 | 7 |
Zdroj predpovede počasia: © GeoSphere Austria
Zdroj snehového spravodajstva: Skiresort




