Hodnotenie zákazníkov

Vipiteno / Sterzing

59 Počet hodnotení:

100 % Miera odporúčaní:

Stredisko 9,0
Lyžiarska oblasť 8,9
Plán zjazdoviek
Informácie o lyžiarskom stredisku
Rosskopf
Najvyšší bod: 2 120 m
Najnižší bod: 948 m
Výška dediny: 948 m
Vlekov celkom: 5
Kotvové vleky: 2
Sedačkové lanovky: 1
Kabínkové lanovky: 2
Zjazdoviek celkom: 20 km
Zjazdovky:
6 km
Zjazdovky:
13 km
Zjazdovky:
1 km

Lyžovačka Vipiteno – očarujúca zábava na svahoch!

Vipiteno / Sterzing

Veľkolepé meštianske domy s farebnými fasádami, cibuľovými štítmi a ozdobnými arkiermi charakterizujú obraz historického centra mesta Vipiteno / Sterzing (948 m). Len pred niekoľkými rokmi bolo mesto v centre južného Wipptalu zvolené za jedno z najkrajších malých miest v Taliansku. Vo Vipitene sa spája stredoveký vkus s moderným šarmom. Dominanta, 46 m vysoká veža je stále na očiach. Dovolenkári sa prechádzajú krásnou historickou pešou zónou s obchodmi, početnými kaviarňami a tradičnými hostincami.

No nielen nákupy sú vo Vipitene na programe. Tunajšia hora „Rosskopf“ je známa aj ako „hora voľného času“, pretože nadšencom zimných športov každého druhu ponúka množstvo príležitostí vypustiť paru – či už na lyžiarskych svahoch, na takmer 10 km dlhej sánkarskej dráhe alebo na zimných turistických chodníkoch.

Wipptal

Wipptal, zlúčenie jedenástich obcí s úplne odlišnými charakteristikami, sa tiahne od Innsbrucku po Franzenfeste. Čakajú na vás malebné dedinky s colnicami a rustikálnymi mestskými centrami, ako aj izolované horské farmy a prírodné krajiny či mestečká s moderným šarmom. Dopravné spojenie do Wipptalu je dobré vďaka Brennerskej diaľnici. Zažite rozmanité formy krajiny: mohutné skalné steny, ľadom obrnené vysoké štíty a znovu a znovu fascináciu ľadovcov.

Doprava Vipiteno / Sterzing

  • Železnica: Vipiteno / Sterzing (v mieste), Brixen (cca 30 km)
  • Letecká doprava: Innsbruck (cca 60 km), Verona (cca 220 km)

Ubytovanie Vipiteno / Sterzing

Hľadať…

: Lyžovačka Vipiteno / Sterzing

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky.

Bezpečná objednávka so SnowTrex výhodami

Loading...
StickyNewsletter