Hodnotenie zákazníkov

Soldeu

15 Počet hodnotení:

100 % Miera odporúčaní:

Stredisko 9,2
Lyžiarska oblasť 9,5
Plán zjazdoviek
Informácie o lyžiarskom stredisku
Grandvalira
Najvyšší bod: 2 640 m
Najnižší bod: 1 710 m
Výška dediny: 1 710 m
Vlekov celkom: 71
Kotvové vleky: 37
Sedačkové lanovky: 28
Kabínkové lanovky: 6
Zjazdoviek celkom: 210 km
Zjazdovky:
100 km
Zjazdovky:
77 km
Zjazdovky:
33 km

Lyžovačka Soldeu –v srdci strediska Grandvalira!

Soldeu

V nadmorskej výške 1 710 m s istotou snehu leží Soldeu priamo na zjazdovkách najväčšieho lyžiarskeho strediska v krajine - Grandvalira. Toto miesto rovnako ako priľahlé El Tarter patrí k rezortom s ideálnym prepojením lanoviek a vlekov a je taktiež známe ako miesto konania sa rôznych súťaží a pretekov FIS v rámci svetového pohára. Vďaka spojovacej ceste má Soldeu veľmi dobré spojenie do hlavného mesta Andorra la Vella a ďalších lyžiarskych stredísk a prvotriedne atrakcie lákajú do strediska nielen Španielov a Francúzov. Taktiež vďaka polohe na svahu si môžete vychutnávať očarujúci pohľad na pohorie Pyreneje.

Mestu dominujú domy v štýle horských chát s kamennými stenami a drevenými strechami, ktoré dopĺňa mnoho reštaurácii, barov a tanečných klubov, čiže po lyžovaní sa určite nebudete nudiť. O zábavu sa taktiež postará voľnočasové centrum s termálnymi kúpeľmi, plaveckým bazénom a halou s kĺziskom. Tu si každý užije zimnú dovolenku a to s nádhernou panorámou Álp v pozadí.

Grandvalira

Priamo na hranici z Francúzskom sa nachádza región Grandvalira, ktorý sa rozprestiera cez dva andorrské okresy Encamp a Canillo a predstavuje tým najväčšiu lyžiarsku oblasť Pyrenejí. Vďaka svojej výhodnej zemepisnej polohe je tu takmer zaručená nielen výborná kvalita snehu, ale aj množstvo slnečných dní na zjazdovkách! Strediská a mestečká tohto regiónu sa od seba podstatne odlišujú a ponúkajú tým pádom pre každého niečo – či už plánujete rodinnú dovolenku alebo dovolenku plnú párty s priateľmi. Nezabudnite si v kufri nechať trochu miesta, pretože vďaka nízkym daniam je tento región skutočným nákupným rajom. Dovolenka v malinkom štáte Andorra je vždy niečím neobvyklým – navštívte teda aj Vy Grandvaliru a presvedčte sa o tom na vlastnej koži!

Doprava Soldeu

  • Železnica: L'Hospitalet Près l'Andorre (cca 20 km), La Tour de Carol (cca 35 km)
  • Letecká doprava: Toulouse (cca 175 km), Barcelona (cca 200 km), Girona (cca 200 km)

Ubytovanie Soldeu

Hľadať…

: Lyžovačka Soldeu

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky.

Bezpečná objednávka so SnowTrex výhodami

Loading...
StickyNewsletter