Chamonix
36 Počet hodnotení:
88 % Miera odporúčaní:
| Najvyšší bod: | 2 525 m |
| Najnižší bod: | 1 030 m |
| Výška dediny: | 1 035 m |
| Vlekov celkom: | 17 |
| Kabínkové lanovky: | 5 |
| Sedačkové lanovky: | 8 |
| Kotvové vleky: | 4 |
| Zjazdoviek celkom: | 56 km |
|
Zjazdovky:
|
11 km |
|
Zjazdovky:
|
25 km |
|
Zjazdovky:
|
20 km |
Počasie & Výška snehu Chamonix
| Výška snehu v údolí: n/a | Otvorené vleky: n/a |
| Výška snehu na kopci: n/a | Otvorené zjazdovky (v km): n/a |
| Posledné sneženie: n/a | Sánkárska dráha otvorená: n/a |
| Kvalita snehu: n/a | Snowpark otvorený: nie |
| Zimné turistické chodníky: n/a | Zjazd do údolia možný: nie |
Snehové spravodajstvo
Predpoveď počasia
|
dnes
29.05.26 |
zajtra
30.05.26 |
ne
31.05.26 |
po
01.06.26 |
ut
02.06.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | |||||
| Teplota (min./max.) | -1 / 0 °C | -1 / 0 °C | -2 / -1 °C | -2 / 1 °C | -6 / -1 °C |
| Počet slnečných hodín | 14 h | 9 h | 11 h | 8 h | 6 h |
| Nový sneh | 1 cm | 1 cm | 2 cm | 0 cm | 18 cm |
| Hranica sneženia | 3 300 m | 3 300 m | 3 100 m | 3 000 m | 2 900 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 0 °C | 0 °C | 0 °C | 0 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 500 m | 3 200 m | 3 400 m | 3 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 0 °C | 0 °C | 0 °C | 0 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 500 m | 3 500 m | 3 300 m | 3 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | -1 °C | -1 °C | -1 °C | -2 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 15 km/h | 25 km/h | 30 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 1 cm | 1 cm |
| Hranica sneženia | 3 400 m | 3 400 m | 3 200 m | 3 000 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | -2 °C | 0 °C | 1 °C | 0 °C |
| Rýchlosť vetra | 25 km/h | 20 km/h | 15 km/h | 25 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 100 m | 3 400 m | 3 000 m | 3 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | -2 °C | -3 °C | -3 °C | -6 °C |
| Rýchlosť vetra | 35 km/h | 35 km/h | 35 km/h | 25 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 1 cm | 8 cm | 8 cm |
| Hranica sneženia | 3 200 m | 3 000 m | 3 000 m | 2 600 m |
|
dnes
29.05.26 |
zajtra
30.05.26 |
ne
31.05.26 |
po
01.06.26 |
ut
02.06.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | |||||
| Teplota (min./max.) | 12 / 20 °C | 12 / 20 °C | 11 / 19 °C | 9 / 18 °C | 9 / 16 °C |
| Počet slnečných hodín | 14 h | 9 h | 11 h | 8 h | 6 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 300 m | 3 300 m | 3 100 m | 3 000 m | 2 900 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 16 °C | 20 °C | 17 °C | 13 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 0 km/h | 0 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 500 m | 3 200 m | 3 400 m | 3 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 16 °C | 19 °C | 17 °C | 12 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 0 km/h | 0 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 500 m | 3 500 m | 3 300 m | 3 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 16 °C | 19 °C | 15 °C | 11 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 5 km/h | 0 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 400 m | 3 400 m | 3 200 m | 3 000 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 12 °C | 17 °C | 15 °C | 9 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 0 km/h | 0 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 100 m | 3 400 m | 3 000 m | 3 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 14 °C | 15 °C | 13 °C | 10 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 5 km/h | 0 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 200 m | 3 000 m | 3 000 m | 2 600 m |
Klíma
- Slnečné hodiny (Ø)
- Zrážky (cm)
- Dni kedy snežilo
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| máj | jún | júl | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | marec | apríl |
| 8 h | 10 h | 9 h | 9 h | 7 h | 6 h | 4 h | 5 h | 4 h | 4 h | 7 h | 10 h |
| 143 | 47 | 89 | 94 | 151 | 299 | 278 | 61 | 228 | 465 | 233 | 32 |
| 13 | 10 | 14 | 10 | 13 | 11 | 14 | 11 | 15 | 17 | 12 | 5 |
Zdroj predpovede počasia: © GeoSphere Austria
Zdroj snehového spravodajstva: Skiresort




