Hotel Courchevel Olympic
NOVÉ!
Doposiaľ nebolo odoslané žiadne hodnotenie.
| Najvyšší bod: | 2 738 m |
| Najnižší bod: | 1 100 m |
| Výška dediny: | 1 550 m |
| Vlekov celkom: | 56 |
| Kabínkové lanovky: | 10 |
| Sedačkové lanovky: | 17 |
| Kotvové vleky: | 29 |
| Zjazdoviek celkom: | 150 km |
|
Zjazdovky:
|
86 km |
|
Zjazdovky:
|
49 km |
|
Zjazdovky:
|
15 km |
Hotel Courchevel Olympic **
Prehľad
Poloha
Moderne zariadený 2-hviezdičkový hotel Courchevel Olympic sa nachádza v centre mesta Courchevel. Prístup do lyžiarskeho strediska je vzdialený cca 200 m. Reštaurácie a obchody sú vzdialené cca 150 m.Zariadenie
K všeobecnému vybaveniu ubytovania patrí recepcia, Wi-Fi, miestnosť na raňajky, bar a salónik s krbom a biliardom (príp. za poplatok). Kryté parkovacie miesta sú k dispozícii podľa dostupnosti (za poplatok).Stravovanie
Raňajky formou bufetu sú zahrnuté v cene zájazdu.Typy izieb
Poplatky na mieste pobytu
- pobytová taxa: cca 1,10 € na osobu a noc
Na želanie v mieste pobytu
- parkovacia garáž (podľa dostupnosti): 15 € na deň
Domáce zvieratá
- domáce zvieratá na vyžiadanie (13 € na deň, bez krmiva)
- Ďalšie informácie o tom, ako to urobiť, nájdete tu.
Pre všetky náklady, ktoré je potrebné uhradiť na mieste, platia ceny uvedené k 1. 6. 2025.
Dôležité pokyny
- Pri objednávke viaclôžkových izieb alebo izieb s prístelkami nevzniká pri nedostatočnom obsadení nárok na dodatočné postele.
Doprava Courchevel
- vlakom: Moutiers (cca 17 km)
- letecky: Chambéry (cca 100 km), Ženeva (cca 165 km), Grenoble (cca 180 km), Lyon (cca 180 km)
- Otvoriť plánovač trasy v Google Maps




