Résidence Les Hauts Bois
8 Počet hodnotení:
87 % Miera odporúčaní:
| Najvyšší bod: | 3 167 m |
| Najnižší bod: | 1 207 m |
| Výška dediny: | 1 970 m |
| Vlekov celkom: | 69 |
| Kabínkové lanovky: | 13 |
| Sedačkové lanovky: | 29 |
| Kotvové vleky: | 27 |
| Zjazdoviek celkom: | 225 km |
|
Zjazdovky:
|
139 km |
|
Zjazdovky:
|
59 km |
|
Zjazdovky:
|
27 km |
Počasie & Výška snehu La Plagne
| Výška snehu v údolí: n/a | Otvorené vleky: 0 / 74 |
| Výška snehu na kopci: n/a | Otvorené zjazdovky (v km): 0 / 225 |
| Posledné sneženie: n/a | Sánkárska dráha otvorená: n/a |
| Kvalita snehu: n/a | Snowpark otvorený: nie |
| Zimné turistické chodníky: n/a | Zjazd do údolia možný: nie |
Snehové spravodajstvo
Predpoveď počasia
|
dnes
25.05.26 |
zajtra
26.05.26 |
st
27.05.26 |
št
28.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | ||||
| Teplota (min./max.) | 4 / 5 °C | 5 / 6 °C | 5 / 6 °C | 4 / 6 °C |
| Počet slnečných hodín | 10 h | 12 h | 10 h | 13 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 1 cm |
| Hranica sneženia | 3 500 m | 3 600 m | 3 400 m | 3 200 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 4 °C | 5 °C | 5 °C | 5 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 0 km/h | 0 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 600 m | 3 600 m | 3 500 m | 3 800 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 6 °C | 6 °C | 6 °C | 6 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 0 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 800 m | 3 600 m | 3 600 m | 3 900 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 6 °C | 5 °C | 5 °C | 6 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 10 km/h | 15 km/h | 15 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 800 m | 3 500 m | 3 300 m | 3 800 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 5 °C | 5 °C | 4 °C | 4 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 1 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 700 m | 3 200 m | 3 200 m | 3 100 m |
|
dnes
25.05.26 |
zajtra
26.05.26 |
st
27.05.26 |
št
28.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | ||||
| Teplota (min./max.) | 4 / 18 °C | 6 / 20 °C | 6 / 19 °C | 3 / 18 °C |
| Počet slnečných hodín | 10 h | 12 h | 10 h | 13 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 500 m | 3 600 m | 3 400 m | 3 200 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 10 °C | 18 °C | 15 °C | 7 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 600 m | 3 600 m | 3 500 m | 3 800 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 12 °C | 20 °C | 15 °C | 7 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 800 m | 3 600 m | 3 600 m | 3 900 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 12 °C | 18 °C | 15 °C | 6 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 800 m | 3 500 m | 3 300 m | 3 800 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 10 °C | 18 °C | 14 °C | 6 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 700 m | 3 200 m | 3 200 m | 3 100 m |
Klíma
- Slnečné hodiny (Ø)
- Zrážky (cm)
- Dni kedy snežilo
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| máj | jún | júl | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | marec | apríl |
| 7 h | 11 h | 10 h | 9 h | 6 h | 6 h | 4 h | 5 h | 4 h | 4 h | 6 h | 9 h |
| 153 | 42 | 71 | 33 | 106 | 217 | 216 | 49 | 194 | 371 | 185 | 24 |
| 21 | 5 | 10 | 6 | 15 | 11 | 12 | 11 | 13 | 15 | 13 | 4 |
Zdroj predpovede počasia: © GeoSphere Austria
Zdroj snehového spravodajstva: Skiresort




