Hodnotenie zákazníkov

Val d'Allos (Pra Loup)

1 257 Počet hodnotení:

81 % Miera odporúčaní:

Stredisko 7,7
Lyžiarska oblasť 7,6

Lyžiarske stredisko Val d'Allos/Pra Loup

Informácie o lyžiarskom stredisku
Najvyšší bod: 2 576 m Kabínkové lanovky: 4
Najnižší bod: 1 500 m Zjazdoviek celkom: 229 km
Výška dediny: 1 800 m
Zjazdovky:
81 km
Vlekov celkom: 43
Zjazdovky:
113 km
Kotvové vleky: 25
Zjazdovky:
35 km
Sedačkové lanovky: 14

Lyžiarske stredisko Val d'Allos/Pra Loup

So skipasom "Espace Lumière" je vám k dispozícii dohromady 230 km zjazdoviek v strediskách Val d'Allos-La Foux, Val d'Allos-Le Seignus ako aj v lyžiarskej oblasti Pra-Loup, ktorá je so strediskami spojená lanovkou. Vďaka 46 lanovkám a vlekom, ktoré Vás dopravia až do nadmorskej výšky 2 576 m, je lyžiarske stredisko veľmi dobre sprístupnené. Ľahké až stredne ťažké zjazdovky sú vhodné predovšetkým pre rodiny s deťmi. Aj skúsení lyžiari majú dostatok možností ukázať svoje schopnosti. Za sprievodu inštruktora lyžovania môžete otestovať vaše skúsenosti na lyžiach mimo upravovaných zjazdoviek. Pre odvážlivcov si stredisko pripravilo snowpark South Park so skokanskými mostíkmi, u-rampou a rôznymi prekážkami - jednoducho so všetkým, čo každému freestylerovi rozprúdi krv v žilách. V prípade, že by snehu v stredisku nebolo dosť, sa o snehovú prikrývku postarajú mnohé zasnežovacie zariadenia, ktoré sú k dispozícii.

Val d'Allos-de Seignus má malé lyžiarske stredisko, ktoré má 50 km a predovšetkým modré a červené zjazdovky vhodné pre začiatočníkov a pokročilých.

V turistickej kancelárii v Pra Loup máte bezplatný prístup k Wi-Fi hotspotom.
Plán zjazdoviek Val d'Allos/Pra Loup
K zväčšeniu kliknite na plán zjazdoviek.

Après ski Val d'Allos (Pra Loup)

Vo Val d'Allos nájdete zaručenie všetko, čo sa postará o dovolenkové dni plné krásnych zážitkov! V prípade, že preferujete aktívny oddych, máte k dispozícii veľa možností. Či už to bude jazda na snežnom skútri, korčuľovanie, prechádzky na snežniciach alebo ľadové horolezectvo - vo Val d'Allos si aj mimo zjazdovky príde každý na svoje. V prípade, že by ste mali záujem o sprevádzané akcie, ani to tu nebude žiaden problém! Pre romantikov a milovníkov prírody bude prechádzka krásnou zimnou krajinou určite tým pravým. Útulné reštaurácie s francúzskymi špecialitami a kvalitnými vínami ako aj bary lákajú k posedeniu s priateľmi a k príjemnému dozneniu uplynulého dňa.

Snowpark: South-Park Val d'Allos (Pra Loup)

Aj stredisko Val d'Allos si pripravilo skvelý snowpark, ktorý nájdete vedľa sedačkovej lanovky Aiguille. "South Park" bol vytvorený profesionálmi od "Wise Ride Shapers" a poskytuje bohatú ponuku prekážok, takže sa tu môžu vyblázniť začiatočníci tak aj pokročilí freestylisti. Skoky, debny a raily rôznych stupňov náročnosti a boardercrossová trať sa v nadmorskej výške 1 950 m nemôžu dočkať vašej návštevy. Jedno je isté - každý freestyle fanúšik, ktorý sa vydá na zimnú dovolenku do Val d'Allos, jednoducho nesmie vynechať návštevu "South Parku". Oplatí sa to! Navyše nájdete všade po stredisku rôzne freeridové a boardercrossové trate.

Lyžiarske stredisko Val d'Allos/Pra Loup nie je to správne? Potom sa pozrite tu: lyžiarske strediská Francúzsko

Výsledky testov od expertov Val d'Allos/Pra Loup

Výsledok testu Val d'Allos/Pra Loup sa skladá z nasledujúcich kategórií: top hodnotiace kritériá, hodnotiace kritériá pre zaujímavosti a ďalšie hodnotiace kritériá, ktoré svojou hodnotou majú vplyv na celkový výsledok.

Výsledná známka v teste

(4,3 z 5 hviezdičiek)

Top hodnotiace kritériá
Tieto hodnotenia sa vo výsledku prejaví dvakrát

Vleky a lanovky
Istota snehu

Hodnotiace kritériá pre zvláštne záujmy

Rodiny & deti
Začiatočníci
Experti & freerideri
Snowparky

Ďalšie hodnotiace kritéria

Après ski

Ubytovanie Val d'Allos (Pra Loup)

Hľadať…

: Lyžiarske stredisko Val d'Allos (Pra Loup)

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky.

Bezpečná objednávka so SnowTrex výhodami

Loading...
StickyNewsletter