Hodnotenie zákazníkov

Valloire

84 Počet hodnotení:

100 % Miera odporúčaní:

Stredisko 9,3
Lyžiarska oblasť 9,3
Plán zjazdoviek
Informácie o lyžiarskom stredisku
Galibier Thabor
Najvyšší bod: 2 750 m
Najnižší bod: 1 430 m
Výška dediny: 1 430 m
Vlekov celkom: 30
Kotvové vleky: 11
Sedačkové lanovky: 17
Kabínkové lanovky: 2
Zjazdoviek celkom: 160 km
Zjazdovky:
60 km
Zjazdovky:
85 km
Zjazdovky:
15 km

Lyžovačka Valloire - srdce troch údolí!

Valloire

Valloire sa nachádza medzi dvoma horskými priesmykmi Col du Galibier a Col du Télégraphe v Savojských Alpách. Malebná dedinka v pozadí starých kamenných budov a tadiaľto tečúcej žblnkajúcej rieky Valloirette poukazuje na kúzlo horskej dedinky. Ponúka vám ešte oveľa viac, ako len francúzsku tradíciu. Vyskúšať môžete voľnočasové aktivity, ako je korčuľovanie a paragliding, ale tiež neobvyklé športy, ako rýchlostné zjazdy na lyžiach alebo tandemový let motorovým lietadlom.

Každú zimu sa v stredisku organizuje sezónny program pre hostí. Na Silvester sa koná "SnowBall" na hlavnej ulici, Big Air Festival s DJ a vareným vínom a ďalšie kultúrne podujatia.

Valmeinier-Valloire

V slnečnom údolí Maurienne-Tal leží región Valmeinier-Valloire, ktorý je vďaka svojmu ďalekosiahlemu lyžiarskemu areálu často označovaný ako malé vydanie Trois Vallées (v preklade tri údolia). Základný kameň pre známe tri údolia mal byť pôvodne položený práve vo Valmeinier. Miestni obyvatelia sa však roku 1946 vyjadrili proti prehnanému ruchu, takže Courchevel bol vybudovaný o niečo severnejšie. Až v roku 1986 tu sprístupnením Valmeinier vznikla lyžiarska hojdačka cez tri údolia, ktorých úžasné zjazdovky, široké horské svahy a hlboké údolia za lyžiarskou oblasťou Trois Vallées ničím nezaostávajú!

Doprava Valloire

  • Železnica: St. Michel de Maurienne/Valloire (cca 20 km)
  • Letecká doprava: Chambéry (cca 110 km), Turín (cca 150 km), Grenoble (cca 180 km), Ženeva (cca 190 km)

Ubytovanie Valloire

Hľadať…

: Lyžovačka Valloire

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky.

Bezpečná objednávka so SnowTrex výhodami

Loading...
StickyNewsletter