Newsletter

Prihláste si newsletter a zaistite si mnoho výhod!

ďalšie info o zájazde

COVID-19: aktuálne informácie a výhľad

Stav: 09.12.2022

Zimná dovolenka je možná bez obmedzenia

 • Covidové obmedzenia vstupu do alpských krajín a ďalších zimných destinácií boli zrušené
 • Ochranné rúšky alebo respirátory v lanovkách už nie sú povinné, ale odporúčané
 • Pri pobytoch v hoteli alebo pred návštevou reštaurácií a barov nie je už potrebné žiadne testovanie
 • Izolácia po pozitívnom teste na Covid už nie je v mnohých krajinách povinná, ale odporúča sa

 • Nižšie nájdete odkazy na aktuálne predpisy v rekreačných destináciách.

  Naša Koronavírusová záruka vrátenia peňazí

  Pokiaľ bude pre Vami objednané obdobie zájazdu z dôvodu pandémie koronavírusu uzavreté ubytovanie alebo všetky lyžiarske strediská zahrnutá v objednanom skipasu, máte nárok na bezplatné storno. To platí aj v prípade, ak nie je príchod možný z dôvodu uzatvorenia hraníc cieľovej krajiny.
  V takom prípade je možné zájazd bezplatne stornovať od 12 dní pred jeho začiatkom. Táto možnosť nevzniká, ak bola objednávka vykonaná menej ako 12 dní pred dátumom príchodu a dôvod zrušenia uvedený neskôr bol známy už v čase objednávky.Stornovanie musí byť vykonané do 7 dní pred dňom príchodu (do 14 hod.).

  Čiastka zaplatená za zájazd bude odoslaná do 14 dní od stornovania. Už v oboch predchádzajúcich zimných sezónach 2019/20 a 2020/21 sme vrátili 100 % poplatkov za zájazdy zákazníkom, ktorých zájazdy nebolo možné realizovať z dôvodu pandémie koronavírusu. Peniaze zákazníkov za zájazdy sú tiež zaistené Nemeckým fondom cestovného poistenia (DRSF).

  Aby bolo možné efektívne a chronologické spracovanie podľa dátumu príchodu, žiadame Vás, aby ste nás na stornovanie zájazdu kontaktovali najskôr 12 dní pred začiatkom zájazdu. Pochopte prosím, že nemôžeme zaručiť predchádzajúcu odpoveď z dôvodu vysokého pracovného vyťaženia a na všetky prichádzajúce e-maily odpovieme chronologicky podľa termínu začiatku zájazdu.

  Aktuálne varovanie pred cestou a vstupné požiadavky

  Pozrite sa na aktuálne informácie Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR a konkrétne opatrenia v rámci vnútroštátneho cestovania.

  Dôležité externé odkazy s ďalšími informáciami o COVID-19 a našich cieľových destináciách