Newsletter

Prihláste si newsletter a zaistite si mnoho výhod!

ďalšie info o zájazde

COVID-19: aktuálne informácie a výhľad

Zimná dovolenka 2021/2022

Stav: 20.12.2021

Je možné uskutočniť zimnú dovolenku 2021/2022?

Lyžiarska dovolenka v zimnej sezóne 21/22 bude pre očkované osoby a osoby s prekonaným ochorením COVID-19 vo všetkých cieľových krajinách možná (s výnimkou niektorých krajín je pre vstup vyžadovaný ďalší test). Ľudia neočkovaní proti COVID-19 sa musia preukázať negatívnym testom a v závislosti od cieľovej krajiny počítať s obmedzeniami až zákazom vstupu alebo zákazom ubytovania. Nižšie nájdete odkazy na aktuálne predpisy v cieľových destináciách.

V závislosti od veku a cieľovej destinácie sú deti na rovnakej úrovni s očkovanými osobami aj bez očkovania a testu:
  • do 12. narodenín v Rakúsku, Taliansku, Francúzsku,
  • do 16. narodenín vo Švajčiarsku,
  • do 6. narodenín v Nemecku.

Naša Koronavírusová záruka vrátenia peňazí

Pokiaľ bude pre Vami objednané obdobie zájazdu z dôvodu pandémie koronavírusu uzavreté ubytovanie alebo všetky lyžiarske strediská zahrnutá v objednanom skipasu, máte nárok na bezplatné storno. To platí aj v prípade, ak nie je príchod možný z dôvodu uzatvorenia hraníc cieľovej krajiny.
V takom prípade je možné zájazd bezplatne stornovať od 12 dní pred jeho začiatkom. Táto možnosť nevzniká, ak bola objednávka vykonaná menej ako 12 dní pred dátumom príchodu a dôvod zrušenia uvedený neskôr bol známy už v čase objednávky.Stornovanie musí byť vykonané do 7 dní pred dňom príchodu (do 14 hod.).

Čiastka zaplatená za zájazd bude odoslaná do 14 dní od stornovania. Už v oboch predchádzajúcich zimných sezónach 2019/20 a 2020/21 sme vrátili 100 % poplatkov za zájazdy zákazníkom, ktorých zájazdy nebolo možné realizovať z dôvodu pandémie koronavírusu. Peniaze zákazníkov za zájazdy sú tiež zaistené Nemeckým fondom cestovného poistenia (DRSF).

Aby bolo možné efektívne a chronologické spracovanie podľa dátumu príchodu, žiadame Vás, aby ste nás na stornovanie zájazdu kontaktovali najskôr 12 dní pred začiatkom zájazdu. Pochopte prosím, že nemôžeme zaručiť predchádzajúcu odpoveď z dôvodu vysokého pracovného vyťaženia a na všetky prichádzajúce e-maily odpovieme chronologicky podľa termínu začiatku zájazdu.

Tešenie bez rizika: Možnosť bezplatného storna pri zájazdoch v sezóne 22/23 až do 30.09.2022

Práve v čase krízy je dôležité sa mať na čo tešiť, ako napr. na budúcu zimnú dovolenku. Preto sme sa rozhodli Vám poskytnúť na zájazdy v nadchádzajúcej sezóne 22/23 možnosť bezplatného storna až do 30.09.2022. Toto platí najneskôr 14 dní pred zahájením zájazdu. Tak si urobte radosť a objednajte už teraz!

Aktuálne varovanie pred cestou a vstupné požiadavky

Pozrite sa na aktuálne informácie Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR a konkrétne opatrenia v rámci vnútroštátneho cestovania.

Dôležité externé odkazy s ďalšími informáciami o COVID-19 a našich cieľových destináciách