Newsletter

Prihláste si newsletter a zaistite si mnoho výhod!

ďalšie info o zájazde

COVID-19: aktuálne informácie a výhľad

Stav: 20.09.2022

Je možné aktuálne uskutočniť zimnú dovolenku?

Lyžiarska dovolenka je v súčasnosti možná vo všetkých cieľových krajinách bez obmedzenia – v niektorých prípadoch stále platí požiadavka na rúšku alebo respirátor v uzavretých lanovkách a uzavretých priestoroch. Pre neočkované osoby proti chorobe COVID-19 je test pre vstup do určitých krajín povinný. Nižšie nájdete odkazy na aktuálne predpisy cieľových destinácií.

V závislosti od veku a cieľovej destinácie sú deti na rovnakej úrovni s očkovanými osobami aj bez očkovania a testu.

Naša Koronavírusová záruka vrátenia peňazí

Pokiaľ bude pre Vami objednané obdobie zájazdu z dôvodu pandémie koronavírusu uzavreté ubytovanie alebo všetky lyžiarske strediská zahrnutá v objednanom skipasu, máte nárok na bezplatné storno. To platí aj v prípade, ak nie je príchod možný z dôvodu uzatvorenia hraníc cieľovej krajiny.
V takom prípade je možné zájazd bezplatne stornovať od 12 dní pred jeho začiatkom. Táto možnosť nevzniká, ak bola objednávka vykonaná menej ako 12 dní pred dátumom príchodu a dôvod zrušenia uvedený neskôr bol známy už v čase objednávky.Stornovanie musí byť vykonané do 7 dní pred dňom príchodu (do 14 hod.).

Čiastka zaplatená za zájazd bude odoslaná do 14 dní od stornovania. Už v oboch predchádzajúcich zimných sezónach 2019/20 a 2020/21 sme vrátili 100 % poplatkov za zájazdy zákazníkom, ktorých zájazdy nebolo možné realizovať z dôvodu pandémie koronavírusu. Peniaze zákazníkov za zájazdy sú tiež zaistené Nemeckým fondom cestovného poistenia (DRSF).

Aby bolo možné efektívne a chronologické spracovanie podľa dátumu príchodu, žiadame Vás, aby ste nás na stornovanie zájazdu kontaktovali najskôr 12 dní pred začiatkom zájazdu. Pochopte prosím, že nemôžeme zaručiť predchádzajúcu odpoveď z dôvodu vysokého pracovného vyťaženia a na všetky prichádzajúce e-maily odpovieme chronologicky podľa termínu začiatku zájazdu.

Aktuálne varovanie pred cestou a vstupné požiadavky

Pozrite sa na aktuálne informácie Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR a konkrétne opatrenia v rámci vnútroštátneho cestovania.

Dôležité externé odkazy s ďalšími informáciami o COVID-19 a našich cieľových destináciách