Newsletter

Prihláste si newsletter a zaistite si mnoho výhod!

Prenájom vozidla

Pokiaľ milujete nezávislosť a žijete svojim vlastným tempom, ale nemáte auto vybavené na zimu, tak prečo si ho nepožičať? To vám umožní dosiahnuť svoj cieľ v pokoji, ľahko a individuálne a tiež byť na mieste úplne nezávislí.

Tu si teraz môžete objednať to správne auto na vašu cestu priamo od nášho partnera Sunny Cars. Objednávka a ďalšie spracovanie prebieha priamo cez expertov na prenájom vozidiel Sunny Cars.

Požičajte si auto a vyrazte na zjazdovku!

Objednali ste si u nás svoju zimnú dovolenku s hotelom a skipasom a hľadáte tú najlepšiu ponuku na prenájom auta? U nášho partnera Sunny Cars nájdete to ideálne auto z požičovne pre Váš lyžiarsky zájazd. Objednávka a ďalšie spracovanie prebieha priamo cez expertov z autopožičovne.

Zapožičanie boxov na lyže na auto - jednoduchá preprava lyží a snowboardov

Pokiaľ si so sebou na zimnú dovolenku vezmete svoje vlastné lyžiarske vybavenie, má zmysel si požičať auto s boxom na lyže. U mnohých ponúk máte možnosť si počas rezervačného procesu zarezervovať prenájom lyžiarskeho boxu na auto. Nemusíte sa teda báť, že by Vám chýbal úložný priestor.

Bezpečný príchod do lyžiarskych stredísk vďaka zimnému vybaveniu

Pre obzvlášť zasnežené destinácie má zmysel mať so sebou v aute snehové reťaze. Vyhnete sa tak tomu, že s prenajatým autom uviaznete na kopci a nebudete sa môcť vďaka snehu dostať ďalej. V zimných podmienkach je tiež vhodné na vozovkách jazdiť s pneumatikami M+S, príp. zimnými pneumatikami.
V autopožičovni Sunny Cars sú v priebehu zimného času v Nemecku, Rakúsku a Švajčiarsku vozidlá v rámci komplexného balíčka automaticky vybavené aj zimnými pneumatikami. V niektorých prípadoch bude na mieste účtovaný príplatok za zimné pneumatiky (= príslušenstvo, túto informáciu obdržíte v rámci rezervačného procesu u nášho partnera).

Komplexné poistenie pre bezrizikovú cestu na Vašu zimnú dovolenku

U Sunny Cars je v cene komplexné poistenie s preplatením spoluúčasti. Ste tak poistení v prípade poškodenia prenajatého vozidla.

Vyrazte s autom z požičovne do najobľúbenejších rekreačných destinácií pre zimnú dovolenku

Nájdite najvýhodnejšiu ponuku s najlepším pomerom ceny a kvality a dôjdite s prenajatým autom na perfektnú lyžiarsku dovolenku. Viac informácií o rezervácii auta z požičovne nájdete u nášho partnera Sunny Cars.