Masserberg
19 Počet hodnotení:
84 % Miera odporúčaní:
| Najvyšší bod: | 768 m |
| Najnižší bod: | 678 m |
| Výška dediny: | 780 m |
| Vlekov celkom: | 3 |
| Kabínkové lanovky: | 0 |
| Sedačkové lanovky: | 0 |
| Kotvové vleky: | 2 |
| Kúzelné koberce: | 1 |
| Zjazdoviek celkom: | 3 km |
|
Zjazdovky:
|
1 km |
|
Zjazdovky:
|
1 km |
|
Zjazdovky:
|
1 km |
Počasie & Výška snehu Masserberg
| Výška snehu v údolí: n/a | Otvorené vleky: 0 / 3 |
| Výška snehu na kopci: n/a | Otvorené zjazdovky (v km): 0 / 2,3 |
| Posledné sneženie: n/a | Sánkárska dráha otvorená: n/a |
| Kvalita snehu: n/a | Snowpark otvorený: nie |
| Zimné turistické chodníky: n/a | Zjazd do údolia možný: nie |
Snehové spravodajstvo
Predpoveď počasia
|
dnes
18.05.26 |
zajtra
19.05.26 |
st
20.05.26 |
št
21.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | ||||
| Teplota (min./max.) | 6 / 14 °C | 5 / 13 °C | 7 / 13 °C | 8 / 16 °C |
| Počet slnečných hodín | 9 h | 6 h | 4 h | 8 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 900 m | 1 900 m | 2 200 m | 2 100 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 8 °C | 12 °C | 9 °C | 6 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 15 km/h | 10 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 700 m | 1 800 m | 1 900 m | 1 700 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 7 °C | 11 °C | 10 °C | 8 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 15 km/h | 10 km/h | 15 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 600 m | 1 700 m | 1 900 m | 1 800 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 9 °C | 12 °C | 11 °C | 9 °C |
| Rýchlosť vetra | 15 km/h | 20 km/h | 15 km/h | 15 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 200 m | 2 200 m | 2 200 m | 2 300 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 10 °C | 14 °C | 13 °C | 10 °C |
| Rýchlosť vetra | 15 km/h | 15 km/h | 10 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 200 m | 2 100 m | 2 300 m | 2 300 m |
|
dnes
18.05.26 |
zajtra
19.05.26 |
st
20.05.26 |
št
21.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | ||||
| Teplota (min./max.) | 5 / 15 °C | 6 / 14 °C | 8 / 14 °C | 9 / 17 °C |
| Počet slnečných hodín | 9 h | 6 h | 4 h | 8 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 900 m | 1 900 m | 2 200 m | 2 100 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 9 °C | 13 °C | 10 °C | 7 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 15 km/h | 10 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 700 m | 1 800 m | 1 900 m | 1 700 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 7 °C | 12 °C | 11 °C | 8 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 600 m | 1 700 m | 1 900 m | 1 800 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 9 °C | 13 °C | 12 °C | 10 °C |
| Rýchlosť vetra | 15 km/h | 15 km/h | 10 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 200 m | 2 200 m | 2 200 m | 2 300 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 11 °C | 15 °C | 14 °C | 10 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 15 km/h | 10 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 200 m | 2 100 m | 2 300 m | 2 300 m |
Klíma
- Slnečné hodiny (Ø)
- Zrážky (cm)
- Dni kedy snežilo
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| máj | jún | júl | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | marec | apríl |
| 8 h | 10 h | 7 h | 9 h | 4 h | 2 h | 2 h | 2 h | 2 h | 3 h | 6 h | 7 h |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 13 | 8 | 45 | 21 | 13 | 0 |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 12 | 5 | 3 | 0 |
Zdroj predpovede počasia: © GeoSphere Austria
Zdroj snehového spravodajstva: Skiresort




