Hotel Zirbenhof
342 Počet hodnotení:
96 % Miera odporúčaní:
| Najvyšší bod: | 2 378 m |
| Najnižší bod: | 600 m |
| Výška dediny: | 1 474 m |
| Vlekov celkom: | 43 |
| Kabínkové lanovky: | 9 |
| Sedačkové lanovky: | 13 |
| Kotvové vleky: | 21 |
| Zjazdoviek celkom: | 102 km |
|
Zjazdovky:
|
33 km |
|
Zjazdovky:
|
52 km |
|
Zjazdovky:
|
17 km |
| Lyžiarske trasy: | 8 km |
Počasie & Výška snehu Hochfügen
| Výška snehu v údolí: n/a | Otvorené vleky: n/a |
| Výška snehu na kopci: n/a | Otvorené zjazdovky (v km): n/a |
| Posledné sneženie: n/a | Sánkárska dráha otvorená: n/a |
| Kvalita snehu: n/a | Snowpark otvorený: n/a |
| Zimné turistické chodníky: n/a | Zjazd do údolia možný: n/a |
Snehové spravodajstvo
Predpoveď počasia
|
dnes
29.05.26 |
zajtra
30.05.26 |
ne
31.05.26 |
po
01.06.26 |
ut
02.06.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | |||||
| Teplota (min./max.) | 4 / 11 °C | 5 / 12 °C | 7 / 12 °C | 5 / 8 °C | 4 / 7 °C |
| Počet slnečných hodín | 15 h | 8 h | 8 h | 4 h | 4 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 200 m | 3 100 m | 3 100 m | 2 900 m | 3 000 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 7 °C | 10 °C | 9 °C | 5 °C |
| Rýchlosť vetra | 15 km/h | 15 km/h | 15 km/h | 15 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 100 m | 3 100 m | 3 300 m | 3 300 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 7 °C | 12 °C | 10 °C | 7 °C |
| Rýchlosť vetra | 15 km/h | 15 km/h | 20 km/h | 20 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 300 m | 3 200 m | 3 100 m | 3 100 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 9 °C | 11 °C | 8 °C | 7 °C |
| Rýchlosť vetra | 20 km/h | 15 km/h | 25 km/h | 30 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 200 m | 3 200 m | 3 100 m | 3 000 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 6 °C | 7 °C | 7 °C | 5 °C |
| Rýchlosť vetra | 30 km/h | 25 km/h | 20 km/h | 15 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 900 m | 2 900 m | 2 900 m | 3 200 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 7 °C | 6 °C | 5 °C | 4 °C |
| Rýchlosť vetra | 15 km/h | 15 km/h | 15 km/h | 15 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 300 m | 3 300 m | 3 200 m | 2 900 m |
|
dnes
29.05.26 |
zajtra
30.05.26 |
ne
31.05.26 |
po
01.06.26 |
ut
02.06.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | |||||
| Teplota (min./max.) | 10 / 28 °C | 10 / 28 °C | 13 / 27 °C | 14 / 23 °C | 12 / 25 °C |
| Počet slnečných hodín | 15 h | 8 h | 8 h | 4 h | 4 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 200 m | 3 100 m | 3 100 m | 2 900 m | 3 000 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 15 °C | 26 °C | 22 °C | 12 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 100 m | 3 100 m | 3 300 m | 3 300 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 15 °C | 27 °C | 23 °C | 15 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 300 m | 3 200 m | 3 100 m | 3 100 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 17 °C | 26 °C | 20 °C | 15 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 200 m | 3 200 m | 3 100 m | 3 000 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 16 °C | 22 °C | 19 °C | 14 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 900 m | 2 900 m | 2 900 m | 3 200 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 15 °C | 23 °C | 18 °C | 14 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 300 m | 3 300 m | 3 200 m | 2 900 m |
Klíma
- Slnečné hodiny (Ø)
- Zrážky (cm)
- Dni kedy snežilo
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| máj | jún | júl | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | marec | apríl |
| 6 h | 10 h | 6 h | 8 h | 6 h | 5 h | 5 h | 6 h | 5 h | 4 h | 6 h | 7 h |
| 106 | 0 | 26 | 4 | 33 | 72 | 102 | 18 | 62 | 125 | 101 | 28 |
| 19 | 0 | 5 | 1 | 6 | 6 | 8 | 4 | 9 | 13 | 12 | 5 |
Zdroj predpovede počasia: © GeoSphere Austria
Zdroj snehového spravodajstva: Skiresort




