Hodnotenie zákazníkov

Itter

912 Počet hodnotení:

94 % Miera odporúčaní:

Stredisko 8,0
Lyžiarska oblasť 9,2
Plán zjazdoviek
SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental
Plán zjazdoviek SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental
Informácie o lyžiarskom stredisku
SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental
Najvyšší bod: 1 869 m
Najnižší bod: 620 m
Výška dediny: 705 m
Vlekov celkom: 83
Kotvové vleky: 33
Sedačkové lanovky: 33
Kabínkové lanovky: 17
Zjazdoviek celkom: 270 km
Zjazdovky:
114 km
Zjazdovky:
120 km
Zjazdovky:
36 km

Lyžovačka Itter - kráľovská zábava na lyžiach!

Itter

Ďaleko od masového turistického ruchu si môžete vychutnať pohostinnosť lyžiarskeho strediska Itter, pre ktorý je charakteristický starý zámok patriaci tomuto miestu. Príjemná tirolská dedinka s 1 100 obyvateľmi leží na úpätí vrchu Hohe Salve, kde sa môžete vyhnúť každodennému zhonu a v plných dúškoch si vychutnať krásu horskej krajiny. Milovníkom zimných športov ponúka kabínková lanovka Salvista priamy vstup do lyžiarskeho strediska Wilder Kaiser - Brixental. Okrem toho sa neďaleko strediska nachádzajú aj cvičné vleky pre začiatočníkov. Množstvo ľudoprázdnych turistických trás, bežkárske trate, osvetlená sánkárska dráha ako aj pestovaná gastronómia robia z tohto idylického strediska ideálny cieľ pre Vašu zimnú dovolenku.

Veľmi dobrá poloha strediska Itter v Brixentali ponúka ideálne predpoklady pre zimnú lyžiarsku dovolenku. Stredisko má približne 288 km perfektne upravených zjazdoviek - začiatočníci, ako aj pokročilí lyžiari a profíci si tu prídu na svoje. 81 lanoviek a vlekov zabezpečuje, že sa môžu lyžiari a snowbordisti dostať na svahy priamo bez okľúk. Po lyžovaní môžete večer zakončiť v niektorom après ski bare. V "Salvista-Stadl" môžete napríklad do skorých ranných hodín tancovať, oslavovať a smiať sa. Za zmienku stojí aj návšteva priľahlých miest Söll a Hopfgarten. Pre príchod do lyžiarskeho strediska môžete využiť vlastné auto, vlak alebo lietadlo. Železničná stanica v Hopfgartene je vzdialená cca 6 km a najbližšie letisko v Innsbrucku je cca 75 km vzdialené.

SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental

Obklopený pohorím Wilder Kaiser, ležiaci v srdci Kitzbühelských Alp, tvorí SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental jednu z najväčších a najmodernejších lyžiarskych oblastí v sveta a zahrňuje lyžiarske strediska Brixen im Thale, Bad Häring, Kelchsau, Ellmau, Going, Hopfgarten, Itter, Söll, Westendorf, Wörgl, Kirchbichl a Scheffau. Vybavenosť tými najmodernejšími zariadeniami na umelé zasnežovanie zaručuje vysokú záruku snehu. 288 km zjazdoviek (vr. 25 km lyžiarskych trás), 81 lanoviek a vlekov, pestrá ponuka aktivít voľného času a 80 reštaurácií a lokalít s après ski aktivitami Vás zavedú do sveta nekonečnej zábavy. Už viackrát bol SkiWelt (v preklade lyžiarsky svet) vyhlásený nezávislým združením Skiresort Service International za jeden z najlepších lyžiarskych areálov sveta! Vďaka možnosti rozšírenia skipasu na skipas Super Ski Card, s ktorým máte k dispozícii dokopy 2 780 km zjazdoviek v 22 lyžiarskych strediskách, je nezabudnuteľná zábava na lyžiach zaručená!

Doprava Itter

  • Železnica: Hopfgarten (cca 6 km), Wörgl (cca 10 km), Kufstein (cca 20 km)
  • Letecká doprava: Innsbruck (cca 75 km), Salzburg (cca 90 km), Mníchov (cca 155 km)

Ubytovanie Itter

Hľadať…

: Lyžovačka Itter

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky.

Bezpečná objednávka so SnowTrex výhodami

Loading...
StickyNewsletter