Ferienwohnungen Schiestl
17 Počet hodnotení:
94 % Miera odporúčaní:
| Najvyšší bod: | 2 378 m |
| Najnižší bod: | 600 m |
| Výška dediny: | 558 m |
| Vlekov celkom: | 42 |
| Kabínkové lanovky: | 9 |
| Sedačkové lanovky: | 13 |
| Kotvové vleky: | 20 |
| Zjazdoviek celkom: | 110 km |
|
Zjazdovky:
|
44 km |
|
Zjazdovky:
|
50 km |
|
Zjazdovky:
|
16 km |
| Lyžiarske trasy: | 8 km |
Ferienwohnungen Schiestl °°°
Prehľad
Poloha
Útulné rekreačné apartmány Schiestl (predtým Alpenidylle Appartement) sa nachádza cca 100 m od centra mesta Kaltenbach a cca 500 m od lanovky Hochzillertal, ktorá vedie do lyžiarskeho strediska. Obchody a železničnú stanicu Kaltenbach nájdete priamo v centre Kaltenbachu. Bežkárska trať je vzdialená cca 300 m.Zariadenie
K všeobecnému vybaveniu rodinného ubytovania patrí Wi-Fi, lyžiareň s ohrievačom lyžiarok a bezplatné parkovacie miesta (podľa dostupnosti).Stravovanie
Bez stravovania.Typy izieb
Poplatky na mieste pobytu
- pobytová taxa: cca 2,60 € na osobu a noc
- kaucia: 100 € na apartmán (v hotovosti)
- čipová karta: 2 €
Domáce zvieratá
- Psy na vyžiadanie (10 € na deň, bez krmiva)
- Ďalšie informácie o tom, ako to urobiť, nájdete tu.
Pre všetky náklady, ktoré je potrebné uhradiť na mieste, platia ceny uvedené k 1. 6. 2025.
Dôležité pokyny
- Upozorňujeme, že si musíte priniesť vlastné uteráky a osušky.
Doprava Kaltenbach - Ried - Stumm
- vlakom: Kaltenbach-Stumm (na mieste), Jenbach (cca 15 km)
- letecky: Innsbruck (cca 60 km), Salzburg (cca 135 km), Mníchov (cca 170 km)
- Otvoriť plánovač trasy v Google Maps




