Kramsach
102 Počet hodnotení:
95 % Miera odporúčaní:
| Najvyšší bod: | 2 030 m |
| Najnižší bod: | 830 m |
| Výška dediny: | 520 m |
| Vlekov celkom: | 45 |
| Kabínkové lanovky: | 9 |
| Sedačkové lanovky: | 7 |
| Kotvové vleky: | 25 |
| Kúzelné koberce: | 4 |
| Zjazdoviek celkom: | 99 km |
|
Zjazdovky:
|
32 km |
|
Zjazdovky:
|
54 km |
|
Zjazdovky:
|
13 km |
| Lyžiarske trasy: | 16 km |
Počasie & Výška snehu Kramsach
| Výška snehu v údolí: n/a | Otvorené vleky: 0 / 45 |
| Výška snehu na kopci: n/a | Otvorené zjazdovky (v km): 0 / 97,7 |
| Posledné sneženie: n/a | Sánkárska dráha otvorená: n/a |
| Kvalita snehu: n/a | Snowpark otvorený: nie |
| Zimné turistické chodníky: n/a | Zjazd do údolia možný: nie |
Snehové spravodajstvo
Predpoveď počasia
|
dnes
30.04.26 |
zajtra
01.05.26 |
so
02.05.26 |
ne
03.05.26 |
po
04.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | |||||
| Teplota (min./max.) | -3 / 5 °C | -1 / 8 °C | 2 / 13 °C | 3 / 13 °C | 4 / 11 °C |
| Počet slnečných hodín | 14 h | 14 h | 14 h | 10 h | 4 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 100 m | 2 700 m | 2 500 m | 2 300 m | 2 300 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | -1 °C | 5 °C | 2 °C | -1 °C |
| Rýchlosť vetra | 15 km/h | 15 km/h | 10 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 400 m | 2 000 m | 2 000 m | 2 300 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 2 °C | 8 °C | 6 °C | 3 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 15 km/h | 10 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 200 m | 2 500 m | 2 700 m | 2 900 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 5 °C | 12 °C | 9 °C | 5 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 20 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 900 m | 2 900 m | 2 500 m | 3 100 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 7 °C | 13 °C | 9 °C | 5 °C |
| Rýchlosť vetra | 15 km/h | 20 km/h | 25 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 000 m | 3 000 m | 2 300 m | 2 800 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 6 °C | 11 °C | 8 °C | 4 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 10 km/h | 20 km/h | 25 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 700 m | 2 400 m | 2 400 m | 2 500 m |
|
dnes
30.04.26 |
zajtra
01.05.26 |
so
02.05.26 |
ne
03.05.26 |
po
04.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | |||||
| Teplota (min./max.) | 2 / 18 °C | 2 / 22 °C | 4 / 27 °C | 8 / 27 °C | 10 / 24 °C |
| Počet slnečných hodín | 14 h | 14 h | 14 h | 10 h | 4 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 100 m | 2 700 m | 3 000 m | 2 400 m | 2 300 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 5 °C | 16 °C | 12 °C | 5 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 15 km/h | 10 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 200 m | 1 900 m | 2 100 m | 2 300 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 6 °C | 20 °C | 16 °C | 7 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 200 m | 2 500 m | 2 800 m | 2 900 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 8 °C | 24 °C | 20 °C | 11 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 900 m | 2 900 m | 3 000 m | 3 000 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 11 °C | 26 °C | 21 °C | 13 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 000 m | 3 100 m | 2 400 m | 2 800 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 12 °C | 23 °C | 18 °C | 12 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 700 m | 2 400 m | 2 300 m | 2 500 m |
Klíma
- Slnečné hodiny (Ø)
- Zrážky (cm)
- Dni kedy snežilo
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| apríl | máj | jún | júl | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | marec |
| 7 h | 6 h | 10 h | 6 h | 8 h | 6 h | 5 h | 5 h | 5 h | 5 h | 4 h | 5 h |
| 14 | 68 | 0 | 9 | 0 | 9 | 58 | 78 | 12 | 48 | 97 | 81 |
| 3 | 12 | 0 | 1 | 0 | 2 | 7 | 8 | 4 | 9 | 14 | 11 |
Zdroj predpovede počasia: © GeoSphere Austria
Zdroj snehového spravodajstva: Skiresort




