Poradca stredísk
Nájdite lyžiarske stredisko, ktoré je ideálne pre Vás!
  1. Jednoducho zvoľte, čo je pre Vás dôležité.
  2. Na základe Vami zadaných údajov, Vám navrhujeme miesta, ktoré sú pre Vás optimálnymi lyžiarskymi strediskami.
Informácie o lyžiarskom stredisku
ľubovoľné ľubovoľné
ľubovoľné ľubovoľné
ľubovoľné
Lyžiarske stredisko vhodné najmä pre
nedôležité
nedôležité
nedôležité
Ostatné
nedôležité
nedôležité
nedôležité
nedôležité
Údaje o zájazde
ľubovoľné
Váš výber
Veľkosť: ľubovoľné Začiatočníci: nedôležité Snowpark: nedôležité dĺžka: podľa zadania
Najvyšší bod v stredisku: ľubovoľné Skúsení a freerideri: nedôležité Vleky a lanovky: nedôležité Krajina: ľubovoľné
Bežkárske trate-km: ľubovoľné Hodnotenie zákazníkov: ľubovoľné Cena na osobu: ľubovoľné
Rodina a deti: nedôležité Après ski: nedôležité termín : ľubovoľné
Došlo k chybe. Prosím, skontrolujte zadané údaje a skúste to znova. Pri vyhľadávaní sa vyskytla chyba.
Hodnotenie zákazníkov

Nauders

124 Počet hodnotení:

98 % Hodnota odporúčaní:

Stredisko 8,9
Lyžiarska oblasť 9,1
Informácie o lyžiarskom stredisku
Nauders am Reschenpass - Bergkastel
Najvyšší bod: 2 740 m
Najnižší bod: 1 400 m
Výška dediny: 1 394 m
Vlekov celkom: 17
Kotvové vleky: 11
Sedačkové lanovky: 5
Kabínkové lanovky: 1
Zjazdoviek celkom: 67 km
Zjazdovky:
23 km
Zjazdovky:
33 km
Zjazdovky:
11 km
Lyžiarske trasy: 6 km

Lyžiarske stredisko Nauders am Reschenpass - Bergkastel

Lyžiarske stredisko Nauders am Reschenpass - Bergkastel

Lyžiarske stredisko Nauders am Reschenpass - Bergkastel v Tiroler Oberland zahŕňa 67 km zjazdoviek a 6 km lyžiarskych trás. Vďaka vysokej polohe od 1 400 do 2 740 m n. m. s kombináciou kompletného zasnežovacieho systému ponúka lyžiarske stredisko veľkú istotu snehu.

Na hornej stanici lanovky sa nachádza srdce tohto strediska. Tu nájdu rodičia vhodné zjazdovky pre svoje ratolesti, ale aj snowpark s boxami, kickers, rails a slides pre feestyle ako aj severné svahy pre náročných lyžiarov. Miestne čierne zjazdovky zaujmú nielen svojou náročnosťou, ale aj krásnymi panoramatickými výhľadmi. S pokojnejšou atmosférou sa stretnete na západnej strane strediska, niektoré svahy vedú cez smrekový les alebo aj na zjazdoch pod Tscheyeckom.

Na malých návštevníkov sa tu nezabudlo a pri hornej stanici kabínkovej lanovky Bergkastel nájdu detský lyžiarsky svet "Nauderix Kinderland" s vlastnými vlekmi a rôznymi atrakciami pre deti. Hneď v blízkosti sa nachádza aj detská reštaurácia s detským menu a hracím kútikom.

Od zimnej sezóny 2014/2015 je lyžiarske stredisko Nauders vybavené vo všetkých reštauráciách a horských chatách s Wi-Fi hotspotmi, ktoré možno využiť zdarma. Tak sa môžte o svoje zážitky, fotky a krásnymi výhľadmi podeliť s vašimi priateľmi!
K zväčšeniu kliknite na plán zjazdoviek.

Après ski Nauders

Nauders ponúka svojím hosťom nielen ideálne lyžiarske stredisko, ale aj početné možnosti ako v podobnom duchu osláviť deň strávený na lyžiach. Nachádza sa tu niekoľko barov a pubov, ktoré pozývajú na horúce varené víno a ďalšie pochúťky. Kto ani tak nemá dosť, na toho čaká pravý nočný život - pred 3 hod. rannou nemusí ísť nikto domov! Zatavte sa napríklad v Monkey Pube alebo Yeti-Bare a oslavujte do skorých ranných hodín.

To však ešte nieje všetko - ako zvláštna udalosť na Vás čaká každý týždeň "Show in Snow". Tu ukáže lyžiarska škola Nauders históriu lyžiarskeho športu od začiatkov až po dnešok s pôsobivými trikmi na snowboardoch, lyžiach a moderných strojoch. Po šou sa koná obrovská párty na Lärchenalm. Zároveň s touto udalosťou je v prevádzke aj nočná sánkarská dráha.

Pri jazere Reschensee je taktiež možnosť vyskúšať si snowkiting. Pri najvyšších rýchlostiach zažijete slobodu pri kĺzaní po jazere.

Kto má rád niečo útulnejšie, ten sa môže zúčastniť túr na snežniciach so sprievodcom, romantického večera v Nauders pri táboráku a varenom víne v zasneženej horskej krajine (informácie v turistickej kancelárií).

Snowpark: Snowpark Nauders

Lyžiarske stredisko Nauders Bergkastel predstavuje jednu z najväčších výziev v priesmyku Reschenpass. Ale prídu si tu na svoje milovníci freestylu a freeride? Táto otázka je celkom jednoduchá a odpoveď na ňu je jednoznačné "áno"!

Snowpark Nauders ponúka široký výber rôznych prekážok a garantuje tak optimálne podmienky a nádherný výhľad v lyžiarskom stredisku Bergkastel. Milovníci rizika, ktorí sa na sneh radi pozerajú z výšky, si tu tiež prídu na svoje. Tri 6 m dlhé straight, kinked a rainbow boxy a tri rôzne kickerlines umožňujú skvelé skoky. Ale zaručene budete dobre vyzerať aj na waverides a rails.

V prípade, že radi pozorujete adrenalínové jazdy radšej z diaľky, máte na to každý týždeň ideálnu príležitosť. Keď miestny "Senseless Crew" začne svoju nočnú "Show in Snow", určite sa Vám zatají dych, pretože títo chlapci sa neboja a predvádzajú kvalitný freestyle. Ste zvedaví? Tak už nestrácajte čas!

Lyžiarske stredisko Nauders am Reschenpass - Bergkastel nie je to správne? Potom sa pozrite tu: lyžiarske strediská Rakúsko

Výsledky testov od expertov Nauders am Reschenpass - Bergkastel

Výsledok testu Nauders am Reschenpass - Bergkastel sa skladá z nasledujúcich kategórií: top hodnotiace kritériá, hodnotiace kritériá pre zaujímavosti a ďalšie hodnotiace kritériá, ktoré svojou hodnotou majú vplyv na celkový výsledok.

Výsledná známka v teste

(3,9 z 5 hviezdičiek)

Top hodnotiace kritériá
Tieto hodnotenia sa vo výsledku prejaví dvakrát

Vleky a lanovky
Istota snehu

Hodnotiace kritériá pre zvláštne záujmy

Rodiny & deti
Začiatočníci
Experti & freerideri
Snowparky
Bežecké lyžovanie & trate

Ďalšie hodnotiace kritéria

Après ski
Orientácia (plán zjazdoviek, informačné tabule & značenie)
Horské reštaurácie, chaty & gastronómia
Príjazd & možnosti parkovania

Ubytovanie Nauders

Hľadať…

: Lyžiarske stredisko Nauders

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky.