Hodnotenie zákazníkov

Niederau

583 Počet hodnotení:

90 % Miera odporúčaní:

Stredisko 8,4
Lyžiarska oblasť 8,3
Plán zjazdoviek
Informácie o lyžiarskom stredisku
Ski Juwel
Najvyšší bod: 2 025 m
Najnižší bod: 690 m
Výška dediny: 828 m
Vlekov celkom: 45
Kotvové vleky: 29
Sedačkové lanovky: 7
Kabínkové lanovky: 9
Zjazdoviek celkom: 97 km
Zjazdovky:
30 km
Zjazdovky:
54 km
Zjazdovky:
13 km
Lyžiarske trasy: 16 km

Lyžovačka Niederau - zimný raj Ski Juwel v Tirolsku!!

Niederau

Stredisko Niederau sa nachádza v nadmorskej výške 824 m pri vstupe do údolia Wildschönau a cca 7 km od najbližšieho mesta Wörgl. Táto tirolská alpská dedina ležiaca na okraji Kitzbühelských Alp a na úpätí hory Markbachjoch (1 500 m) patrí k príjemným oblastiam zimných športov. Farský kostol s výraznou špicatou vežou predstavuje symbol obce, v ktorej má lyžovanie svoju tradíciu už od roku 1947.

Stredisko Vás prekvapí svojimi férovými cenami ako aj svojráznym romantickým šarmom. Ponuka aktivít ideálnych predovšetkým pre rodiny s deťmi a pestrý výber gastronomických zariadení sa postará o dovolenku plnú požitkov. Priamo z centra jazdí niekoľko vlekov do lyžiarskeho strediska a skibusom zahrnutým vo skipasu sa bez problémov dostanete aj na ostatné zjazdovky vo Wildschönau.

Wildschönau

Na okraji Kitzbühelských Álp v slnečnom údolí leží malebné Wildschönau spolu s jeho idylickými tirolskými strediskami. Uprostred tohto krásneho horského sveta sa tento región zimných športov prezentuje ako ideálne miesto pre rodiny s deťmi. Vďaka spojeniu lyžiarskych stredísk údolia Alpbach do lyžiarskeho areálu Ski Juwel máte možnosť využiť skoro 113 km zjazdoviek ako aj 16 vyznačených lyžiarskych tratí, čo tento areál zaradilo medzi 10 najlepších stredísk v Tirolsku. Wildschönau je vybavený najmodernejšími zasnežovacími zariadeniami, ktoré zabezpečujú dostatok snehu počas zimnej sezóny. Príjemné horské chaty sa už na zjazdovkách postarajú o načerpanie nových síl. V jednotlivých obciach zase nájdete množstvo kaviarní, barov a reštaurácií lákajúcich k príjemnému posedeniu.

Doprava Niederau

  • Železnica: Wörgl (cca 7 km), Hopfgarten (cca 10 km)
  • Letecká doprava: Innsbruck (cca 75 km), Salzburg (cca 100 km), Mníchov (cca 150 km)

Ubytovanie Niederau

Hľadať…

: Lyžovačka Niederau

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky.

Bezpečná objednávka so SnowTrex výhodami

Loading...
StickyNewsletter