Hodnotenie zákazníkov

Oberndorf

29 Počet hodnotení:

100 % Miera odporúčaní:

Stredisko 8,3
Lyžiarska oblasť 8,8
Plán zjazdoviek
3 Länder Freizeit-Arena
Plán zjazdoviek 3 Länder Freizeit-Arena
Informácie o lyžiarskom stredisku
3 Länder Freizeit-Arena
Najvyšší bod: 1 860 m
Najnižší bod: 640 m
Výška dediny: 687 m
Vlekov celkom: 51
Kotvové vleky: 26
Sedačkové lanovky: 17
Kabínkové lanovky: 8
Zjazdoviek celkom: 171 km
Zjazdovky:
84 km
Zjazdovky:
74 km
Zjazdovky:
13 km
Lyžiarske trasy: 3 km

Lyžovačka Oberndorf - Jednoducha lepšia dovolenka!

Oberndorf

Oberndorf leží v nadmorskej výške 687 m a nachádza sa medzi horami Kitzbühler Horn a Wilden Kaiser. Toto miesto je obľúbené hlavne vďaka kľudu a pohostinnosti. Jeho poloha a dostupnosť okolitých stredísk z neho robí obľúbený cieľ najmä u rodín s deťmi. Ak máte radi skialpinismus, snowboard, beh na lyžiach, sánkovanie alebo prechádzky na snežniciach, tak na severnej strane Kitzbühler Hornu si prídete určite na svoje! Ani večer sa tu nudiť nebudete. Vyraziť môžete napríklad na osvetlenú prírodnú sánkarskú dráhu, kde se zabavia malí aj veľkí. V útulných chatách a reštauráciách si môžete vychutnať tirolské špeciality a nechať v sebe doznieť perfektní deň. Stredisko St. Johann leží len pár kilometrov od Oberndorfu a v prípade, že vám nebude stačiť miestna ponuka, môžete vyraziť práve sem.

Kitzbühelské Alpy

Legendárna zjazdovka Streif v Kitzbüheli je synonymom pre tento alpský lyžiarsky región s bohatou tradíciou. Zalyžujte si v oblasti, kde najlepší lyžiari sveta rok čo rok bojujú o korunu lyžiarskeho športu, a preskúmajte lyžiarske stredisko, v ktorom je lanovka 3S-Bahn najvyššie zavesenou lanovkou od zeme v Európe. Táto lanovka disponuje sklenenou podlahou, aby ste si zážitok z jazdy vychutnali ešte viac.

Lyžiarsky región nazývaný Kitzbühelské Alpy ponúka na zjazdovkách s SuperSkiCard a 2 780 km zjazdoviek známy lyžiarsky cirkus, ktorý sa preslávil ďaleko vo svete. Avšak ponuka aktivít voľného času, ako aj početné športové a spoločenské podujatia budú pre Vás rovnako nezabudnuteľným zážitkom. Oblasť pravidelne láka aj prominentných hostí z celého sveta. Po vydarenom dni na lyžiach či snowboarde môžete zavŕšiť deň výdatnou zábavou après ski alebo využiť prvotriednu kulinársku ponuku.

Doprava Oberndorf

  • Železnica: Oberndorf (v stredisku), St. Johann (cca 5 km)
  • letecky: Salzburg (cca 70 km), Innsbruck (cca 100 km), München (cca 160 km)

Ubytovanie Oberndorf

Hľadať…

: Lyžovačka Oberndorf

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky.

Bezpečná objednávka so SnowTrex výhodami

Loading...
StickyNewsletter