Hodnotenie zákazníkov

Pichl

25 Počet hodnotení:

96 % Miera odporúčaní:

Stredisko 9,0
Lyžiarska oblasť 9,0
Informácie o lyžiarskom stredisku
4-Berge-Skischaukel
Najvyšší bod: 2 015 m
Najnižší bod: 728 m
Výška dediny: 765 m
Vlekov celkom: 50
Kotvové vleky: 18
Sedačkové lanovky: 21
Kabínkové lanovky: 11
Zjazdoviek celkom: 123 km
Zjazdovky:
46 km
Zjazdovky:
69 km
Zjazdovky:
8 km
Lyžiarske trasy: 4 km

Lyžovačka Pichl - malé miesto, veľká rozmanitosť!

Pichl

Dovolenková obec Pichl-Reiteralm (765 m) je zasadená do fascinujúceho horského sveta - medzi južnými stenami Dachsteinu a Schladmingských Taur - a obklopená idylickými horskými jazerami, len pár kilometrov od Schladmingu. Vďaka svojej centrálnej polohe je toto miesto ideálne pre športovcov – či už v zime alebo v lete. Milovníci zimných športov profitujú predovšetkým z priamej blízkosti rôznych lyžiarskych stredísk, pretože s „miestnym lyžiarskym strediskom“ Reiteralm patrí Pichl do siete „Ski amadé“. Na ľadovec Dachstein sa dá dostať rýchlo, ako a jna menšie lyžiarske strediská vhodné pre rodiny, ako je Fageralm alebo strediská Schneebärenland. Mimochodom, Pichl s približne 900 obyvateľmi je jedným z najmenších miest v regióne Schladming-Dachstein, a preto je zasväteným tipom na dovolenku ďaleko od zhonu.

Schladming-Dachstein - Ski amadé

Obľúbený a odporúčania hodný región Schladming/Dachstein sa nachádza na severozápade Štajerska a ponúka fascinujúce výhľady na panorámu okolitých vrcholcov lyžiarskeho regiónu Ski amadé. Útulné dedinky a mestečká sú posadené okolo atraktívnych lyžiarskych stredísk, ktorá sľubujú pestrú zábavu na zjazdovkách. Najmä pre rodiny s deťmi si región určite obľúbia, stretnú sa tu s výbornou ponukou pre pohodovú rodinnú dovolenku. Pri pohľade na rozmanité zjazdovky (okrem iného aj zjazdy FIS a svetového pohára), funparky a areály pre freeride tu srdce poskočí radosťou nejednému milovníkovi zimných športov! V roku 1999 bol región okrem toho aj dejiskom MS v bežeckom lyžovaní, čo nie je divu pri ponuke trás s dĺžkou až 714 km! Čo sa týka športového vyžitia, nezostane región svojim priaznivcom nič dlžný. Vo večerných hodinách môžete natankovať novú energiu a to najlepšie v jednom z tradičných hostincov alebo barov, kde sa dá na vlastnej koži zažiť tradičná štajerská pohoda.

Doprava Pichl

  • Železnica: Schladming (cca 8 km), Radstadt (cca 13 km)
  • Letecká doprava: Salzburg (cca 82 km), Linec (cca 165 km), Graz (cca 190 km), Mníchov (cca 250 km), Innsbruck (cca 260 km)

Ubytovanie Pichl

Hľadať…

: Lyžovačka Pichl

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky.

Bezpečná objednávka so SnowTrex výhodami

Loading...
StickyNewsletter