Apartmány Východné Tirolsko
129 Počet hodnotení:
94 % Miera odporúčaní:
| Najvyšší bod: | 2 422 m |
| Najnižší bod: | 933 m |
| Výška dediny: | 1 312 m |
| Vlekov celkom: | 14 |
| Kabínkové lanovky: | 3 |
| Sedačkové lanovky: | 6 |
| Kotvové vleky: | 5 |
| Zjazdoviek celkom: | 44,5 km |
|
Zjazdovky:
|
9,5 km |
|
Zjazdovky:
|
24 km |
|
Zjazdovky:
|
11 km |
Počasie & Výška snehu Prägraten
| Výška snehu v údolí: 40 cm | Otvorené vleky: 11 / 12 |
| Výška snehu na kopci: 70 cm | Otvorené zjazdovky (v km): 38 / 40 |
| Posledné sneženie: 31.03.2026 | Sánkárska dráha otvorená: n/a |
| Kvalita snehu: kompaktný prašan | Snowpark otvorený: n/a |
| Zimné turistické chodníky: n/a | Zjazd do údolia možný: nie |
Snehové spravodajstvo
Predpoveď počasia
|
dnes
03.04.26 |
zajtra
04.04.26 |
ne
05.04.26 |
po
06.04.26 |
|
|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | ||||
| Teplota (min./max.) | -1 / 8 °C | -1 / 11 °C | 2 / 15 °C | 4 / 14 °C |
| Počet slnečných hodín | 5 h | 1 h | 8 h | 11 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 400 m | 1 700 m | 2 200 m | 2 100 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | -1 °C | 6 °C | 3 °C | 0 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 100 m | 1 900 m | 1 500 m | 1 100 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 1 °C | 9 °C | 6 °C | 3 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 100 m | 2 200 m | 1 900 m | 1 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 2 °C | 14 °C | 10 °C | 5 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 400 m | 2 700 m | 2 400 m | 1 900 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 4 °C | 12 °C | 9 °C | 4 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 500 m | 2 600 m | 2 200 m | 1 700 m |
Klíma
- Slnečné hodiny (Ø)
- Zrážky (cm)
- Dni kedy snežilo
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| apríl | máj | jún | júl | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | marec |
| / | / | / | / | / | / | / | / | / | / | / | / |
| / | / | / | / | / | / | / | / | / | / | / | / |
| / | / | / | / | / | / | / | / | / | / | / | / |
Zdroj predpovede počasia: © GeoSphere Austria
Zdroj snehového spravodajstva: Skiresort




